Jump to content
Dogomania

Orfeusz


Recommended Posts

Taką sierść ma na codzień :) Byliśmy pare razy na wystawach. 5 razy dostał ocene doskonała i raz bardzo dobrą. Oprócz tego ma 3 CWC (ale to trzecie bedzie sie dopiero nam liczyc jak dostanie go po 1 listopada) i raz zdobyl CACIB :) Jest kcohanym psem o bardzo żywiołowym temperamencie :) Ale czasem w niego wstepuje straszny tchórz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jesli pozwolicie wypowiem sie o polskich Sheltie ktore moim zdaniem sa fantastyzne :-)

Ostatni mi czasy miałam mozliwosc pojechania na Miedzynarodowki do Austri i na Wegry i to co zobaczyłam...........Sheltie prawie bezwłose , ulizane o fatalnej linii grzbietu w dodatku prezentowane niedynamicznie .Jednak najgorszy był ich kolor one były.........szarobure tak tak !!!!!!!JAk jeden zeskoczył zze stołu trymerskiego to zanim włokła nie mgła jakiegos pudru.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fatalnie a nasze poslskie???Wypielegnowane , intensywany kolor, dynamiczne:-)MAmy sie czym chwalić:-)!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A my tydzien po Was mamy Rzeszów, później klubówka.Tak sie zastanawiam nad Przemyślem, jest on w niedziele, dzień po klubówce.Kusi mnie , poniewaz lisica mogłaby zadebiutować w pośredniej i zdobyć CWC i zapewne zw. rasy(nie powinno byc żadnego corgasa), ale z drugiej strony nie wiem czy dam radę zaliczyć w jeden weekend dwie wystawy.Tymbardziej, ze na klubówce chciałabym zostać jak najdłużej... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Eee tam, nam te uszka przeszkadzać nie będą.A Vegusia nadal męczy Limbę? :wink:

Nie no Wam pewnie nie ale ona wygląda jak diabeł mały.Meczy Limbę i to strasznie...taki z niej łobuz, ze ho ho!Ale charakterek się jej trochę zmienił....jest taka....taka przylepa...taka czasem słodka.....moja kruszynka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...