Jump to content
Dogomania

Poszukiwany GINEKOLOG - POŁOŻNIK


coco

Recommended Posts

[I][B]Witajcie
Poszukuję bardzo dobrego lekarza weterynarii ze specjalnością GINEKOLOG - POŁOŻNIK. Takiego, który ma doskonałe podejście do suki, ogromną wiedzę i zamiłowanie do tego, co robi.
Kto u Was najlepiej się sprawdził?
Możecie podać namiary - adresy bądź telefony? Może strony internetowe? (najlepiej z Warszawy lub okolic, ale mogą być też inne miasta).
Będę niezmiernie wdzięczny za wszystkie odpowiedzi i wszelką pomoc w tej materii;).
Pozdrawiam !!!
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Dziękuję Ci Abrakadabra.
Dysponujesz może telefonami do nich?[/B][/I] [I][B]Nie jestem z Wawy[/B][/I]...
[I][B]Gdzie mieści się dokładnie lecznica, w której przyjmuje dr Jurka?[/B][/I]
[I][B]Potrzebny mi taki wet, który zleci wszelkie możliwe badania i zajmie się troskliwie moją suczą od A do Z :p.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Dzięki Wam wielkie za odpowiedź.Dr Karczewskiego znam, ale nie wiedziałem, że leczy jeszcze w lecznicach. Bywałem tylko u niego w domu.[/B][/I]
[I][B]A czy dr Sylwester Ciupa już gdzieś przyjmuje?[/B][/I] [I][B]Słyszałem, że robił doktorat z rozrodu...[/B][/I]

[I][B]Czy macie jeszcze jakichś specjalistów od rozrodu na uwadze? [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Dr Karczewski: tak jak pisałam, przyjmuje w czwartki 16-18 na ul. Podleśnej 57 w Warszawie, na zapisy. Tel.: (22) 832-27-28 i tel. kom. (bezpośrednio do niego): 602 678 147. Przyjmuje też na Różanej, ale nie wiem w jakie dni i godziny.

Dr Jurka: lecznica GinVet, Grójecka 118, tel.: (22) 824 06 00

Obydwaj są CU-DOW-NI.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...