Jump to content
Dogomania

Malwina i Fart w nowym domu u lawini.


ZUZANNA11

Recommended Posts

Malwina i Fart zostaną u nas na stałe.Przybył nam jeszcze jeden pies,też u nas zostanie na stałe.Dziękujemy za pomoc,karmę mamy i niczego nam nie brakuje.Pomoc jest bardziej potrzebna innym psom.Guniu droga,oczywiście zapraszamy do nas.A co do Malwiny to nie mogę jej na siłę łapać,ponieważ obawiam się,że w ten sposób nigdy nie da się dotknąć.A ja ciągle w to wierzę.Dzisiaj Malwina próbowała ugryźć wolontariusza,który przyszedł po ulotki do akcji "Zerwijmy Łańcuchy ".A Fart kocha wyciągać szmaty.Ogólnie wszystko ok pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

P. Prezes, w takim razie z chęcią w któryś weekend października Was odwiedzę. Mam nadzieję, że mnie Malwina nie ugryzie :) Kwestie finansowe mamy rozwiązane. Dalej podtrzymuję, że gdyby Malwina zaczęła się bardziej oswajać to trzeba zorganizować sterylizację. Tym bardziej, że przybył Wam nowy psiak. A właśnie, co to piesek ?

Link to comment
Share on other sites

Ten piesek to sunia Gwiazda,oczywiście po przejściach.Tak się składa,że tylko Fart jest chłopcem,oczywiście po kastracji.Guniu droga zapraszamy.Wybaczcie,ze rzadko zaglądam na wątek,ale mam bardzo dużo obowiązków i interwencji.Po prostu wymiękam.Ostatnio zajmuję się psami,które mają wątek pod tytułem Karmiący szkielet.Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lawinia']Ten piesek to sunia Gwiazda,oczywiście po przejściach.Tak się składa,że tylko Fart jest chłopcem,oczywiście po kastracji.Guniu droga zapraszamy.Wybaczcie,ze rzadko zaglądam na wątek,ale mam bardzo dużo obowiązków i interwencji.Po prostu wymiękam.Ostatnio zajmuję się psami,które mają wątek pod tytułem [B]Karmiący [/B][B]szkielet[/B].Pozdrawiamy[/QUOTE]

Jestem na tym wątku...
Masakra :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pani Prezes, gdybym miała choć jeden weekend wolniejszy w październiku to z chęcią bym przyjechała. Zaczęłam nowe studia i myślałam, że będzie lżej, a to dopiero początek. Ale pamiętam o obiecanej wizycie i mam nadzieję, że odwiedzę Was jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witamy. Byli u nas wolontariusze,Malwina była z lekka przerażona.Bała się czy jej ktoś nie zabierze Farta.Jest bardzo dobrą i troskliwą matką,mimo tego,że Fart jest już dorosły.Nadal nie może się przełamać i podejść do człowieka. Pozdrawiamy i zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rafali910']Witamy. Byli u nas wolontariusze,Malwina była z lekka przerażona.Bała się czy jej ktoś nie zabierze Farta.Jest bardzo dobrą i troskliwą matką,mimo tego,że Fart jest już dorosły.Nadal nie może się przełamać i podejść do człowieka. Pozdrawiamy i zapraszamy[/QUOTE]

Dziękujemy za wiadomości.
Pozdrawiamy!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='lawinia']Witamy Malwina nadal nie daje się dotykać,Przestała kopać doły,w zamian za to kopie doły Fart.Pozatym Fart to straszny lizus i zazdrośnik. Pozdrawiamy wszystkich przyjaciół i zapraszamy.[/QUOTE]

Dziękuję za informacje o Malwinie i Farcie.
A byłaby możliwość zamieścić jakieś fotki?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Witamy ten łobuziak-to Lucek,pies ze schroniska,który przeszedł dwie skomplikowane operacje łapy.Jest bardzo pogodnym psem.Lubi się przytulać i doskonale dogaduje się z pozostałymi psami.Malwina w dalszym ciągu ma lęki i nie pozwala się głaskać.A Fart zmężniał i wydoroślał.Psy czują się świetnie i pozdrawiają wszystkich przyjaciół z dogomani.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

To my.Witamy po długiej nieobecności.Nasze psiaki mają się dobrze.Wspaniale się dogadują Malwina nie pozwala nadal się dotknąć.W opinii lekarza nie jest już młodym psem.Jej łapa po urazie daje o sobie znać coraz częściej i Malwina często na nią utyka.A Fart nadal jest trzpiotem. 25 października mija 5 lat odkąd są z nami.Prezentujemy Wam ich najnowsze zdjęcia.Pozdrawiamy wszystkich przyjaciół.

[IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00460/cmk7wk5c7cly.jpg[/IMG]

Zadumana Malwina

[IMG]http://images.tinypic.pl/i/00460/vrmxhyco0qew.jpg[/IMG]

"Przynieś sobie swoją"-rozmowa Lucka z Fartem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...