Jump to content
Dogomania

CACIB- Luxemburg 6/7.09.2008


Magi

Recommended Posts

Juz wiem wiecej i wstawiam Wyniki

[B]Psy[/B]

[U]Szczenieta[/U]
Abbacadabra Petit Poms
Wybitnie obiecujaca

[U]Mlodziez[/U]
Little Black Bandit`s Darwin
Bardzo dobra-2
Royal Flash of Little Gansters Paradies ( Syn mojego psa Poschi)
Dosk.1-Luxemburger Champion Mlodziez
Najlepszy Mlody pies

[U]Champion[/U]

Tokie Time Will Tell
Dosk.-1 CACL CACIB BOB :multi::multi::multi:-Luxemburger Champion

Gunfighter of Pomeranianworld
Dosk.2 Res.CACL

[U]Otwarta[/U]


Beau Prince du Royaume des Bouts de Chou
Dosk.4
Elocke aux Minis Peluches
Dosk.
Love Generation v. Taischan
Dosk.1 CACL Res. CACIB

Mesuri
Dosk.
Mythical Austin Mini
Dosk.3
Powerpom Born to Succsss
Dos.2 R.CACL:multi::multi:

Snuggle Bear de Echtna
Dosk.

[U]Suki[/U]

[U]Szczenieta[/U]

Ginger Rogers vom Little Dragon Heart
Wybitnie Objecujaca-2
Jan Shars Lolita Lempika
Wybitnie Objecujaca -1

Mlodziez

Little Black Bandit`s Danira
Dosk.-2
Piccadilly`s Shooting Star
Dosk.3
Powerpom Dance With Me
Dosk.-1 Mlodziezowy Luxemburger Champion:multi::multi::multi:

[U]Champion[/U]
Aloha Ma Pom de la Vallèe du Mouton
Dosk.1 CACL Res. CACIB

[U]Posrednia[/U]
Calypso Curacao vom Zaubergarten
Dosk.1CACL CACIB

[U]Otwarta[/U]
Cleopatra de Echtna
Dosk.2Res. CACL

Submachine Gun of Pommeranian World
Dosk.1 CACL

Jeszcze Raz Gratuluje Polskim Pomerkom:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam i bardzo dziękuję za gratulacje.
JJ dostał rez.CACL i drugie miejsce w klasie otwartej .Startował w bardzo licznej konkurencji ,bo było az 7 piesków w klasie otwartej.
Ariel zdobyła tytuł Mł.Ch Luxemburga i była najładniejszą suczką w rasie .
Gratulacje dla Maggi bo to synek jej pieska był pierwszy w klasie otwartej.
Do porównania o BOB poszedł Tokie Time Will Tell i Powerpom Dance with Me -Ariel ,tak że tajlandczycy namieszali w Luxemburgu .Ariel ma dopiero 11 miesiecy, więc było to dla niej wazne doswiadczenie.
Ula

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karma']Witam i bardzo dziękuję za gratulacje.
JJ dostał rez.CACL i drugie miejsce w klasie otwartej .Startował w bardzo licznej konkurencji ,bo było az 7 piesków w klasie otwartej.
Ariel zdobyła tytuł Mł.Ch Luxemburga i była najładniejszą suczką w rasie .
Gratulacje dla Maggi bo to synek jej pieska był pierwszy w klasie otwartej.
Do porównania o BOB poszedł Tokie Time Will Tell i Powerpom Dance with Me -Ariel ,tak że tajlandczycy namieszali w Luxemburgu .[B]Ariel ma dopiero 11 miesiecy, więc było to dla niej wazne doswiadczenie.[/B]
Ula[/quote]
no wiesz .... tylko pozazdrościć takiego doswiadczenia :)

Jeszcze raz wszystkim gratuluje !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pencia']Gratulacje dla wszystkich polskich pomeranianów.[/quote]


Witam, jestem tu pierwszy raz ale przeczytałam wszystko z wielkim zaciekawieniem, ale z tego co mi wiadomo to te psy, ktore powygrywały to sa psy "niepolskie" tylko z hodowli zagranicznych, wiec to hodowcy powinni szalec z dumy a nie polscy wystawcy ktorzy pokupowali sobie te psy za ciezkie pieniadze (podejrzewam), i caly splendor splywa na hodowce a nie wystawce, czy nie tak? oczywiscie mozna pogratulowac ale tylko farta przy zakupie, bo jak wiadomo, hodowcy raczej sie nie pozbywaja gwiazd ringu tylko zostawiaja je w hodowli, mozemy tylko sobie zyczyc aby polsce hodowcy "wypuscili" takie psy - takie cudeńka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka S']Witam, jestem tu pierwszy raz ale przeczytałam wszystko z wielkim zaciekawieniem, ale z tego co mi wiadomo to te psy, ktore powygrywały to sa psy "niepolskie" tylko z hodowli zagranicznych, wiec to hodowcy powinni szalec z dumy a nie polscy wystawcy ktorzy pokupowali sobie te psy za ciezkie pieniadze (podejrzewam), i caly splendor splywa na hodowce a nie wystawce, czy nie tak? oczywiscie mozna pogratulowac ale tylko farta przy zakupie, bo jak wiadomo, hodowcy raczej sie nie pozbywaja gwiazd ringu tylko zostawiaja je w hodowli, mozemy tylko sobie zyczyc aby polsce hodowcy "wypuscili" takie psy - takie cudeńka :)[/quote]

zawsze mozna kupic psa i miec dla wlasnej satysfakcji bez pokazywania ;)

a gratulacje jak najbardziej naleza sie polskim wlascicielom bo gdyby nie ich praca , przygotowwania , pasja i własnie te "opluwane" pieniądze jakie wydają na psy aby jezdzily na wszelkie wystawy nie tylko polski i zagraniczne to nie mielibysmy żadnego polskiego akcentu ;)


aha no a jesli mamy gratulowac hodowcom to gratuluje - hodowli TOKIE za BOB a hodowli POWERPOM ze az 2 psy z jego hodowli osiagnęły tak wysokie noty :)

pozdraiwam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karma']Przepraszam Maggie ,że pokręciłam .Syn Twojego Poschi był w juniorach.:angryy:[/quote]

Nic sie nie stalo,to i tak nikt nie zauwazyl;) Flesh rozpoczyna dopiero swoja Kariere,to byla jego 2 Wystawa.

Szkoda tylko ,ze nikt nie ma zdjec.

Magi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']zawsze mozna kupic psa i miec dla wlasnej satysfakcji bez pokazywania ;)

a gratulacje jak najbardziej naleza sie polskim wlascicielom bo gdyby nie ich praca , przygotowwania , pasja i własnie te "opluwane" pieniądze jakie wydają na psy aby jezdzily na wszelkie wystawy nie tylko polski i zagraniczne to nie mielibysmy żadnego polskiego akcentu ;)


[/quote]

"opluwane" ???? przecież ja nic takiego nie robię, tylko stwierdzam fakt, i po co od razu taka pretensja, ogólnie rowniez się ciesze,ze Polacy odnoszą sukcesy, tylko szkoda,ze nie psami z własnych hodowli, o to mi chodziło, a tu od razu jakaś pretensja? tutaj na dogomani, zauwazylam,ze jak tylko sie zwroci komus uwage albo cos skomentuje to juz awantura i temat rzeka, wszyscy tylko sobie kadzą i sie "CIESZĄ" z czyjis sukcesow, bronia sie na wzajem a w duchu pękają z radości ze komus ktos cos powiedzial!a wiem ze na pewno tak nie jest i wcale a wcale sie nie ciesza, tylko ich zazdrosc zzera! po co taka obluda??? pytam? po co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka S']"opluwane" ???? przecież ja nic takiego nie robię, tylko stwierdzam fakt, i po co od razu taka pretensja, ogólnie rowniez się ciesze,ze Polacy odnoszą sukcesy, tylko szkoda,ze nie psami z własnych hodowli, o to mi chodziło, a tu od razu jakaś pretensja? tutaj na dogomani, zauwazylam,ze jak tylko sie zwroci komus uwage albo cos skomentuje to juz awantura i temat rzeka, wszyscy tylko sobie kadzą i sie "CIESZĄ" z czyjis sukcesow, bronia sie na wzajem a w duchu pękają z radości ze komus ktos cos powiedzial!a wiem ze na pewno tak nie jest i wcale a wcale sie nie ciesza, tylko ich zazdrosc zzera! po co taka obluda??? pytam? po co?[/quote]

no comments....

szkoda gadać :)

dodam od siebie ze nie wiem kto komu zazdrości " po cichu" bo większość zazdrości "głośno"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']no comments....

szkoda gadać :)

dodam od siebie ze nie wiem kto komu zazdrości " po cichu" bo większość zazdrości "głośno"[/quote]


pewnie,ze "NO COMMENTS" a zazdrość jest postrzegana, w zależności od charakteru jak ktoś jest obłudny to zazdrości "głośno" a jak ktoś ma trochę klasy to zazdrości "po cichu" i robi dalej swoje a nie niby zazdrosci - "głośno"i wypisuje bezsensowne gratulacje! TRAGEDY !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka S']pewnie,ze "NO COMMENTS" a zazdrość jest postrzegana, w zależności od charakteru jak ktoś jest obłudny to zazdrości "głośno" a jak ktoś ma trochę klasy to zazdrości "po cichu" i robi dalej swoje a nie niby zazdrosci - "głośno"i wypisuje bezsensowne gratulacje! TRAGEDY !!![/quote]


masło maślane wynika z tej odpowiedzi ... Nic nie zrozumialam.

zmień wątek i jeśli możesz swoje uwagi ulokuj w temacie ' rozmowy o wszystkim i o niczym" bo z tego robisz OFF Topic .

Wszystkie twoje "naście" postów (rozmieszczone w kilku tematach na tym forum) ma wydzwięk malkontencki ...
Jeśli możesz rozchmurz się i nie doszukuj się w każdym hodowcy obludnika , zawistrnika i dwulicowej szuji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']masło maślane wynika z tej odpowiedzi ... Nic nie zrozumialam.

zmień wątek i jeśli możesz swoje uwagi ulokuj w temacie ' rozmowy o wszystkim i o niczym" bo z tego robisz OFF Topic .

Wszystkie twoje "naście" postów (rozmieszczone w kilku tematach na tym forum) ma wydzwięk malkontencki ...
Jeśli możesz rozchmurz się i nie doszukuj się w każdym hodowcy obludnika , zawistrnika i dwulicowej szuji.[/quote]

szkoda,ze nie jestem zrozumiana, ale tak to bywa, "prawda w oczy kole"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka S']szkoda,ze nie jestem zrozumiana, ale tak to bywa, "prawda w oczy kole"[/quote]


[B]Anka S[/B]
prosze cię - przenieś się do tamtego wątku ( romowy o wszystkim i o niczym).

Nie za bardzo wiem kogo ma prawda w oczy kłuć.
Wszędzie są ludzie których się bardziej i mniej ceni i wszędzie są psy bardziej lub mniej wartościowe w hodowli.
Są też różne upodobania jeśli chodzi o typ.
Na tym forum nie ma jednolitych poglądów. Nie wszyscy pomeraniarze mają takie samo wyobrażenia o pomeranianach i takie same cele hodowlane - ale z tego powodu nikt nie będzie nikomu żółci ulewał.

Szanuje się poglady innych choćby były rozbieżne. Dlatego nie ma powodu żeby komuś nie pogratulować - choćby był osobą mi całkowicie obojętną lub choćbym miała się z daną osobą całkowicie nie zgadzać i mieć całkowicie różne poglady. I tak robi większość osob - forumowiczów.
Gratulacje czy pochwały to nie przejaw dupowłaztwa czy obłydy - ale wyraz kultury i zwykłego zachowania fair play wsórd hodowców i innych właścicieli pomów. Hodowanie psów to sport i podstawowe zasady przyzwoitości tutaj powinny być zachowane. Dlatego nie widze żadnych oznak "obłudy" , "zazdrości" etc ...jeśli ktoś się w większym lub mniejszym stopniu cieszy z sukcesów innych.

I proszę - przenieśmy tą rozmowę w inne miejsce bo każdy twój bezproduktywny post prowokuje mnie żeby ci odpisać - a póki co cała ta dyskusja wrze w niewłaściwym do tego miejscu.


na marginesie powiem, że zarzucasz w tym temacie "niewiadomo - komu" obłudę ... w jakiś dziwny sposób dyskredytujesz zasługi hodowców ktorzy z psami importowanymi reprezentują Polskę a sama w innym miejscu piszesz coś takiego:

[quote]
chciałabym piękna Akitę amerykańską ze Stanów - owszem, ale kasa to wielka blokada
[/quote]
hmmm no i jak mamy to rozumieć ?
Tylko dlatego uważasz ze ci którzy mają importowane psy są obłudni bo stać ich na importy ?
Czy ty wygrywając z "importowaną z USa" akitą reprezentowała byś swoją pracę czy podpisała byś się pod wszystkim imieniem i nazwiskiem hodowcy ?

Na sukces składa się zarówno praca hodowlana hodowcy jak i praca właściciela (nabywcy) psa.
Nie sztuka psa kupić - sztuka jest z nim pracować i cieszyć się z każdej wygranej czy to w Pierdziszewie Dolnym czy w Honolulu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...