Jump to content
Dogomania

Fryzjer w Wawie:)


kinnia

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ja też bardzo polecam Psi Styl p. Magdy Świętoń moja zarośnięta suka airedale terrierka wraca z niego jak nowy pies....czyściutka pachnąca i oczywiście zawsze była dobrze przygotowana do wystaw, obecnie to tylko dla siebie ją strzyżemy ale i tak nigdy nie jest to robione na "odwal", wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Ale koszt też też tej przyjemności nie jest mały ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Witam, nie mam pojecia o psich fryzjerach, bo nigdy nie mialam psa, ktory wymagalby szczegolnej pielegnacji. Niemniej jednak od jakiegos czasu mam na stanie kundelke, ktora chcialabym ostrzyc na krotko.
Jaki jest koszt strzyzenia psa w Warszawie? Tak pi razy drzwi, oczywiscie. Ja nawet nie wiem, czy to kosztuje 100zl, czy 1000zl. Acha, moja sunia jest sporej wielkosci. Mix kaukaza... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Polecam Czyste Łapki na Wałbrzyskiej 48. Ja chodzę tam z westem na trymowanie. Wczesniej chodzilam do groomera, ktory niby trymowal, ale wlos mojego psa był jakis nie taki jak trzeba, a ja chcialam okrągłą głowe jak na zdjęciach i znalazlam te Panie na Mokotowie i widzę różnice chociaz nie jestem specjalista, wiem jednak co mi sie podoba.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nie polecam salonu Czyste Łapki na Wałbrzyskiej z tego względu, ze po ostatniej wizycie zauwazyłam na nosku psa krew i zadrasniecia, trzy małe ślady, o ktorych panie nic nie wspomnialy jak go odbierałam. Dodatkowo jak powiedziałam im o tym, wysmialy mnie i stwierdzily ze nic takiego nie mialo miejsca. Wiem, ze stalo sie to w ich salonie a nie poprzez ugryzienie innego psa, poniewaz zauwazylam to a dodatkowo zeobilam pieskowi zdjecia przed i po, na ktorych widac roznice. Bardzo nieprofesjonalne podejscie, rozumiem, ze pies sie wierci podczas trymowania ale nalezaloby powiedziec o zaistnialej sytuacji. I to, ze piesek wychodzil zawsze pieknie ostrzyzony, nie ma w tym momencie znaczenia, bo jego zdrowie jest wazniejsze od wygladu, dlatego zachecam do poszukania innego salonu, a jak wiadomo takich jest w Warszawie duzo i na pewno bardziej profesjonalne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

NOWY GROOMER W MIEŚCIE

Cześć zaczynamy naszą przygodę z psim groomingiem. Po kursach, praktykach, seminariach i wystawach, wybraniu miejsca, po remoncie, po skompletowaniu sprzętu wreszcie działamy i zapraszamy do odwiedzenia salonu przy Al. Jana Pawła II 68 w Warszawie, kliknij po więcej info tutaj: http://malowanypies.pl/

ZAPRASZAMY :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mamy w domu maltańczyka długowłosego, dlatego regularne strzyżenie jest koniecznością. Ostatnio odwiedziliśmy fryzjera dla psów w Warszawie https://www.wetmedic.pl/strzyzenie-i-kapiele. Bardzo ważną kwestią jest to, aby zwierzak podczas zabiegu odczuwał komfort, dlatego fryzjerzy muszą znać psychikę zwierząt i mieć do nich dobre podejście. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...