Jump to content
Dogomania

Magiczna myszka


Impresja&Simarilion

Recommended Posts

Zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych postanowiłam kupić moim dziewczynkom malutką futrzaną myszkę, jako "rozbawiacz" na wystawy. Okazało się, że efekty są super. Mam setery a więc psy mysliwskie. Myszka jest z prawdziwego furta więc ma dla nich nęcący zapach, do tego dwoneczek w środku, który dodatkowo absorbuje psiaki. Taka myszka to super sposób na psy z których trudno wykszesać entuzjazm na ringu podczas prezentacji w ruchu. Swoje suńki nauczyłam też stać w pozycji wystawowej i patrzeć na myszkę. Wychodzi to dość fajnie a nawet trochę śmiesznie bo dziewczynki cały czas merdają ogonami. Mam nadzieję, że równie dobrze jak na treningach pójdzie nam na wystawiem. Zainteresowanych rezultatem zapraszam pod ring seterów do Chorzowa :p

Ps. Radzę kupić od razu dwie. Moje suczki z tego entuzjazmu jedną myszkę już zjadły :p

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Ps. Radzę kupić od razu dwie. Moje suczki z tego entuzjazmu jedną myszkę już zjadły :p[/quote]Patent bardzo fajny acz - przypominam że niektóre zabawki mogą mieć tragiczny efekt jeśli pies je zje.
Z jakiego materiału są te "myszli".

Link to comment
Share on other sites

Te futrzane myszki są chińskie i zrobione zostały z kocich skórek (podobnie jak wiele innych zabawek)

Nie chce tu agitowac ani epatowac nikogo sposobami ich produkcji - chciałam tylko poinformowac tych którzy o tym nie wiedzą. Mozliwe ze ktoś mając świadomość co to jest zdecyduje sie na rezygnacje z zakupu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Te futrzane myszki są chińskie i zrobione zostały z kocich skórek (podobnie jak wiele innych zabawek)[/quote]

Zabawka dla kota z kociej skórki?
Muyszy dla kota są też z sztucznych futerek. Ale nie wiem czy dla psa będą atrakcyjne zapachowo.
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huskuś']Zabawka dla kota z kociej skórki?
Muyszy dla kota są też z sztucznych futerek. Ale nie wiem czy dla psa będą atrakcyjne zapachowo.
[/quote]
Prosze:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22068[/url]
[B]Wszystkie futrzane zabawki dla kotów made in China sa zrobione z kociego futra[/B].
Parlament Austrii jako pierwszy w Europie zakazał importu psich i kocich skór.
U nas wykonane z nich zabawki (dla zwierzat i dzieci), gadgety, ubrania można spotkac praktycznie wszedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Prosze:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22068[/URL]
[B]Wszystkie futrzane zabawki dla kotów made in China sa zrobione z kociego futra[/B].
Parlament Austrii jako pierwszy w Europie zakazał importu psich i kocich skór.
U nas wykonane z nich zabawki (dla zwierzat i dzieci), gadgety, ubrania można spotkac praktycznie wszedzie.[/quote]

Jej nie wiedziłam, że to takie futerko... następnym razem kupię ze sztucznego

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Light of Shin-Ra']Muszę poszukać takiej z piszczałką .... [/quote]
Mam nadzieję tylko,że ucząc swoje psy wystawiania się na te piszczące myszki itp. będziecie mieć wzgląd na innych wystawców :roll:
Szczerze powiem,że mnie do szewskiej pasji doprowadzają wystawcy,którzy na ringu ostentacyjnie "zwracają uwagę" swojego psa wściekle piszczącymi zabawkami...nie bacząc kompletnie na to, że całkowicie rozpraszają konkurentów...no, chyba że o to chodzi...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Tak tutaj wychwalacie te myszki, że chyba ja też w taką zainwestuję :-). Mam typ psa, który nie chce na nic reagować, poczynając od różnego rodzaju jedzenia, po zabawki, do odgłosów. Może taka odmiana na nią podziała, szczególnie, że podobną myszką mojego kota jest bardzo zainteresowana :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...