Jump to content
Dogomania

Głupota, wyrachowanie? Wy płaczecie ja zarabiam; czyli dom schadzek dla kundelków.


Kasia25

Recommended Posts

Jakiś czas temu, wpadł mi w ręce artkuł. Kolorowe fotki, przyjemny tekst i hasło, które utkwiło mi w pamięci. Pani Iza, okrzyknięta pionierką gromingu na pomorzu. Niby nic takiego, a jednak doznałam szoku, gdy znalazłam stronkę reklamującą ten wspaniały salon.
Na stronce, podstrona:
[B][SIZE=6]BIURO MATRYMONIALNE DLA PSÓW I KOTÓW ...[/SIZE][/B]



[B][CENTER] [FONT=broadway] W czasach, gdzie jestesmy coraz bardziej zabiegani, zapominamy o potrzebach naszych milusinskich. Dlatego postanowilismy sprostac zapotrzebowaniom naszych klientów i uruchomilismy równiez: [/FONT]

[SIZE=5][COLOR=#FF6600][B][U] BIURO MATRYMONIALNE DLA PSÓW I KOTÓW [/U][/B][/COLOR]
[COLOR=#FF6600][B][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[COLOR=#FF6600][B][/B][/COLOR][U][/U][CENTER] [COLOR=#996633][/COLOR][COLOR=#996633][FONT=curlz mt][B][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#996633][FONT=curlz mt][B]Coraz częściej zdarza się, że pies lub suczka, kot lub kotka mają problemy ze spotkaniem odpowiedniego partnera. Dlatego my chcemy im pomóc w doborze partnera/ partnerki.

[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#996633][FONT=curlz mt][B]Dobieramy partnera/ partnerkę dla Milusińskiego lub Milusińskiej wg rasy, umaszczenia lub innych życzeń właściciela czworonoga.

[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#996633][FONT=curlz mt][B][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#996633][FONT=curlz mt][B]Dysponujemy także pomieszczeniem, gdzie nasi Pupilkowiemogą się spotkać, zapoznać i stwierdzić czy napewno do siebie pasują.[/B][/FONT][/COLOR]
[/CENTER]

[SIZE=4]Nasze biuro przyjmuje oferty Milusińskich rodowodowych jak i tych bez dokumentów, a także przeuroczych mieszańców.[/SIZE]
[CENTER]
[B][SIZE=5][B]ZAPRASZAMY [/B]
[/SIZE][/B]
[COLOR=#993399][B][SIZE=5][B]do umieszczania podopiecznych w naszym katalogu [/B]
[/SIZE][/B][/COLOR]
[B][B][SIZE=5]bez jakichkolwiek opłat.[/SIZE][/B][/B][/CENTER]
[/B]

[B][URL]http://www.ritasalon.pl/[/URL]



[COLOR=black]Gdy, tyle ich porzuconych umiera na drogach w schroniskach, gdy na dogo trwa walka o każdą złotówkę przeznaczoną na sterylizacje, taki anons powoduje, że trace wiare w ludzi......[/COLOR]
[COLOR=black]Walka z wiatrakami? Bo w sumie jak przekonać szarego "Kowalskiego", że sterylizacja jest jedyną formą pomocy, gdy "specjalista" im radzi przekonuje, jak łatwo i przyjemnie, zafundować sobie kluseczki po swojej "Misi".

[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Właścicielka tego salonu jest nawet na dogo, ma nick [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=29806"]ritasalon[/URL]. :shake:
Czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy. :angryy:
I pewnie wmawia swoim klientom, że ich psiaki właśnie tego potrzebują. :mad:[/quote]
Masz racje.

O matko następne namnażalnie schroniskowych psów.:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Właścicielka tego salonu jest nawet na dogo, ma nick [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=29806"]ritasalon[/URL]. :shake:[/quote]

Chyba jednak na Dogo jej już nie ma, bo ostatni raz logowała się prawie rok temu. Jeżeli dobrze pamiętam, to jakieś osoby z Dogo pisały do niej maile, próbując wyperswadować jej pomysł z biurem i tak trafiła na Dogo, ale jak widać nie jest to osoba, która chciałaby pomagać psom. Zamieściła parę postów i zniknęła, widać Dogo nie spełniło jej nadziei jako bezpłatny billboard reklamowy.

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze takie kwiatki znalazłam :angryy::

[I]CENNIK BIURA

Kojarzenie par:

udostepnienie jednej oferty (kontaktu) - 20 zł.
udostępnienie całego pakietu ofert (kontaktów) - 40 zł.
Kupno - sprzedaż:
Przyjęcie oferty/ udostępnienie kontaktu - 40 zł.

Dysponujemy także pomieszczeniem, gdzie nasi Pupilkowiemogą się spotkać, zapoznać i stwierdzić czy napewno do siebie pasują.[/I]

[B]Pupilkowie[/B], jaka wrażliwa jest...

[url]http://www.ritasalon.pl/[/url]

Obecność takiej osoby na dogo to jakaś kpina.
Trzeba pomyśleć nad "reklamą" tego przybytku psiej szczęśliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia25'][B][CENTER][COLOR=#993399][B][/B][/COLOR]
[B][B][SIZE=5]bez jakichkolwiek opłat.[/SIZE][/B][/B][/CENTER]
[/B]
[B][/B][/quote]

[quote name='akucha']A ja jeszcze takie kwiatki znalazłam :angryy::

[I]CENNIK BIURA

Kojarzenie par:

udostepnienie jednej oferty (kontaktu) - 20 zł.
udostępnienie całego pakietu ofert (kontaktów) - 40 zł.
Kupno - sprzedaż:
Przyjęcie oferty/ udostępnienie kontaktu - 40 zł.

Dysponujemy także pomieszczeniem, gdzie nasi Pupilkowiemogą się spotkać, zapoznać i stwierdzić czy napewno do siebie pasują.[/I]

[B]Pupilkowie[/B], jaka wrażliwa jest...

[URL]http://www.ritasalon.pl/[/URL]

Obecność takiej osoby na dogo to jakaś kpina.
Trzeba pomyśleć nad "reklamą" tego przybytku psiej szczęśliwości.[/quote]


Fajnie, zobaczyła pewnie, że dużo psów się zgłasza to i wyceniła swoją prace :|

Link to comment
Share on other sites

Pisałam do tej Pani na gg i... wyparła się wszystkiego, mówiła, że to błąd wprowadzony na stronę przez informatyka i że ona prowadzi tylko biuro matrymonialne dla psów z papierami... Tak yhy oczywiście. Pewnie już kilka osób ją zaatakowała i znalazła sobie świetne wytłumaczenie... :/

Link to comment
Share on other sites

pewnie klamie,zeby dac jej spokoj.Rodowodowymi psami zajmuje sie ZK i tam dobieraja partnerow dla suk.Trzeba sie znac na genetyce,na hodowli,znac osiagniecia poszczegolnych psow,znac cale linie hodowlane,zeby rozmnazac piekne psy i z sensem.A niby ktora grupa zajmie sie ritasalon?umie chociazby czytac rodowody?ktos z ZK wie,kto to jest?Zwykla rozmnazalnia i tyle.Obrzydliwe-namawiac ludzi do rozmnazania mieszańcow,dla kilku złotych.Bieda potrafi ludziom zamącić umysły :shake:

Link to comment
Share on other sites

co za kretynizm totalny,tak tak niech pieski sie poznają w tym pomieszczeniu,niech sprawdzą czy do siebie pasują (albo raczej-czy coś do czegoś pasuje niegrzecznie mówiąc) i niech się mnożą w najlepsze,a później to już sprawa własciciela czy utopi,rozda (historia zacznie się od nowa),sprzeda (to samo) czy użyje bardziej drastycznych metod (i powstaną nowe wątki,nowe bazarki,nowe konta na kolejne powieszone,pocięte,postrzelone psy).
tam jest mail i gg,mozna by utrudnić życie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlmaMater']Czyżby Wasze maile poskutkowały? Na stronie internetowej salonu linki: Biuro matrymonialne, Artykuł prasowy i Ogłoszenia prowadzą do informacji, że strona nie istnieje![/QUOTE]

To była tylko chwilowa niedyspozycja - wszystko działa jak dawniej :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...