Jump to content
Dogomania

Kalendarz zawodów na 2004/2005


basia

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawody u Henia Marca odbędą się w ramach nowego i otwartego dla WSZYSTKICH zrzeszonych w jednej, drugiej lub żadnej federacji Pucharu pt. Musher CUP. (Info na stronach Extremów lub naszych watahowych)

Do niego, jak na razie wiadomo zaliczac się będą również zawody w Lublińcu, na Kubalonce, w Dusznikach oraz mistrzostwa w Korczewie orgnizowane przez POZSSPZ. Bardzo możliwe, że do tych pięciu dojdzie jeszcze kilka innych zawodów, bo z tego co się orientuję kilku organizatorów się jeszcze zastanawia. W każdym razie na pewno te pięć wyścigów.

Link to comment
Share on other sites

Pay, sądząc po prognozach, które wyrokują, że w styczniu będą same dodatnie temperatury, możesz mieć problem ze startami w tym roku ;-)

Wystarczyłoby, żebyś powiedział, ze wolisz sie scigać tylko na sniegu, i byłoby po kłopocie...

Generalnie sprzeczka jest bez sensu, bo to chyba bardziej zależy od temperatury a nie koniecznie od miesiąca. Wielokrotnie ścigałeś się w październiku i listopadzie, to chyba dobrze o tym wiesz. W ubiegłym roku było o wiele zimniej w Sieradzu niż w Lublińcu. A z resztą kto karze robić starty o 10?? Trzeba zerwac maszerów o 6 rano jak jeszcze jest chłodno i po klopocie.

W naszych warunkach klimatycznych moze się zdarzyc spokonie, że w grudniu będzie cieplej niż w październiku.

Giziu --> listopad to jest dopiero polmetek treingu silowego

czyli trenujesz już kilka tygodni wcześniej, i wszystko się zgadza 8)

A co do Świeradowa, to chciaam tylko zaznaczyć, że był nizły przymrozek ;-)

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

ewaka i to byl moj blad w zeszlym roku i poprzednich latac...(w sumie zmuszal do tego PP gdzie trza bylo zobierac punkty od poczatku sezonu gdy punktacja byla 3000/3300) Psy w zeszlym roku byly doskonale przygotowane na zawody w niemczech a nie wlochy a czlowiek sie na bledach uczy... a po za tym w zeszlym roku zaczelem sie scigac od Wrocek w C1 poprzednie starty to byly nauka dla mlodych psow w duzym zaprzegu ;)

Link to comment
Share on other sites

ELO!!

tak jak pisala FP jade w celach treningowych a ze startuje w skandynawce to nie zeby sie sciagac tylko zeby sobie trening zrobic w towarzystwie..

Giziu --> listopad to jest dopiero polmetek treingu silowego

Taaaaaaaa, wlasnie :)

NIektorzy to w pelni zawodowo podchodza do sprawy nie tak jak ja, amator. Ja tam scigam sie dla wlasnej i psow przyjemnosci i uwazam ze listopad to bardzo dobra pora zeby zaczac. A zawodowcy jak nie chca w listopadzie niech sobie poczekaja do stycznia :lol:

Moze wtedy mnie uda sie zdobyc jakies przedostatnie miejsce :lol:

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

ELO!!

tak jak pisala FP jade w celach treningowych a ze startuje w skandynawce to nie zeby sie sciagac tylko zeby sobie trening zrobic w towarzystwie..

Giziu --> listopad to jest dopiero polmetek treingu silowego

Taaaaaaaa, wlasnie :)

NIektorzy to w pelni zawodowo podchodza do sprawy nie tak jak ja, amator. Ja tam scigam sie dla wlasnej i psow przyjemnosci i uwazam ze listopad to bardzo dobra pora zeby zaczac. A zawodowcy jak nie chca w listopadzie niech sobie poczekaja do stycznia :lol:

Moze wtedy mnie uda sie zdobyc jakies przedostatnie miejsce :lol:

ehh... i tak w tym roku nie bede startowac w c1 :(

a ogolnie to powinnismy sie szykowac na starty na sniegu ;) ktorego z roku na rok niestety jest coraz mniej.. :(

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

ehh... i tak w tym roku nie bede startowac w c1 :(

a ogolnie to powinnismy sie szykowac na starty na sniegu ;) ktorego z roku na rok niestety jest coraz mniej.. :(

No Pay i bardzo dobrze ze nie bedziesz w C1, bo ja bede :lol:

zawsze to wyzsze miejsce, chociaz ciagle przedostatnie :)

A co to sniegu to masz calkowita racje, miejmy nadzieje ze w tym roku bedzie na tyle sniegu zeby pojezdzic saniami :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...