Jump to content
Dogomania

Kalendarz zawodów na 2004/2005


basia

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, hej!!! Uczestnicy zawodów w Dziergowicach!!

Coś mi się o uszy obiło, że ma nie być zawodów na Kubalonce a te w Lublińcu mają być zamknięte czyli tylko dla członków klubu Extreme. Nie wiecie ile w tym wszystkim prawdy? :-?

Mi podobnie się obiło.... :roll:

Agnieszka_ !... Chodź, wyjaśnij ! :D

Link to comment
Share on other sites

czy w tym chorym i poronionym kraju pojawi sie w koncu kalendarz zawodow na kilka miesiecy przed sezonem

Do kogo masz żal? Czy Twój klub organizuje jakieś zawody ? Czy rozpoczął przygotowania kilka miesięcy temy? Po recenzjach zawodów jakie można przeczytać na stronie Extreme wielu organizatorów nie ma chyba ochoty bawić się organizację takiej imprezy. I wcale im się nie dziwię.

Link to comment
Share on other sites

Szybszy ja juz nie naleze do zadnego klubu od polowy zeszlego sezonu:D

do kogo pretensje? jak to do kogo zobacz jak to wyglada z innymi dyscyplinami sportowymi, jak tam jest to rozwiazane ? a czyzby sie przejmowali opiniami kilku idiotow ktorzy pisali na stronie extreme, nie wydaje mi sie, no to w takim razie niech zostana zawieszone psie zaprzegi w Polsce jak nik nie ma ochoty ich orgaznizowac i o tej decyzji tez niech poinformuja ludzi (przynajmnej bede wiedzial ze na jesien i zime moge sobie planowac wypady w gorki) , nie wydaje mi sie zeby oraganizacja zawodow i ich przygotowywanie odbywalo sie na 2 tygodnie przed startem , ale znacznie ale to znacznie wczesniej wiec spokojnie informacje (chozby nawet wstepna) mozna przekazac do federacji, ktora by zamiescila ja na swojej stronie, a nie ze poznej wychodzii ze zawody sa organizowane w tym samym terminie

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej!!! Uczestnicy zawodów w Dziergowicach!!

Coś mi się o uszy obiło, że ma nie być zawodów na Kubalonce a te w Lublińcu mają być zamknięte czyli tylko dla członków klubu Extreme. Nie wiecie ile w tym wszystkim prawdy? :-?

Mi podobnie się obiło.... :roll:

Agnieszka_ !... Chodź, wyjaśnij ! :D

Nie wyjaśnie, bo sama jeszcze nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Manu, fajnie tylko strasznie daleko :cry:

ZH napisał:

Tak tylko sobie rozmyślam....

Zdecydowanie za dużo rozmyślasz :-? A może ty coś wiesz o zawodach ale raczej w naszej części kraju?

[zaraz mnie FP opieprzy, że zawsze mi się niepodoba :oops: :roll: :lol: ]

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ "konkurencyjny" topik o zawodach w sezonie poszedł już był do kosza :D , to ja tu zacytatuję pewną akurat jedyną wartościową stamtąd kwestię 8)

Darek Serafin mówił w Lubieszowie, że najprawdopodobniej będą zawody w Świeradowie na początku października. Na weekend 10-11.10.
tak, ale chłopaki z tego co wiem, robia zawody towarzyskie i są przygotowani na jakieś max.20 ekip, które sami zapraszają.
Witam.

Glownym organizatorem zawodow jest B.Kamienski, D.Serafin i ja mu pomagamy, z tym ze sa to wyscigi dla ok. 20 zalog zaproszonych, niestety ograniczeni iloscia osob w tym roku.

Pozdrawiam

Ania&husky z Alaski

Link to comment
Share on other sites

I tak jak przewidywałam, sport zaprzęgowy staje się elitarnym i tylko dla "zaproszonych"

Mam nadzieję, że nie stanie się to regułą

Basiu, to nie jest tak jak myslisz, to nie są żadne oficjalne, eiltarne zawody z czyjegos ramienia i dla wybranych, tylko towrzyskie spotkanie w formie zawodów. Zawody nie są reklamowane, ani nigdzie nie wisi zaproszenie na nie. Nie są ujete w żadnym kalendarzu, ani grafiku. To tak jakby dogomaniacy sobie zrobili spotkanie i zawody np. w Morsku. Jest to mozliwe, prawda?

Znajdz sponsora na 40 osób i zaproś znajomych - będziesz miała to samo, o nic innego nie chodzi. Żadna tam elita, grono osób zaproszonych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...