Jump to content
Dogomania

Kalendarz zawodów na 2004/2005


basia

Recommended Posts

Czy ktoś bardziej wtajemniczony w kręgi zaprzęgowe wie coś na temat terminarza imprez zaprzęgowych? Chciałabym sobie rozplanować nieco jesienno-zimowe weekendy a tu ciągle nic nie wiadomo :evil:

Na stronach zarówno Extrimu jak i federacji cisza, niewiadomo co ze związkiem czy z licencjami i w ogóle z uczestnictwem w zawodach :-?

Wiem, wiem, że dopiero sierpień i lato :) ale ja już myśle o zimie i zawodach... wieczorze maszera :roll: ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kalendarza nie ma na razie jeszcze, zwykle jest on na poczatku wrzesnia,

moge jedynie powiedziec ze 18-19 wrzesnia odbywaja sie zawody w Dziergowicach ( a raczej 2km od nich) organizowane przez Cze-Mi w canicrossie i velo , organizator napisal ze istnieje szansa ze beda startowac rowniez zaprzegi, uzaleznione to jest od temperatury

(jestem w pracy, wiec nie ma linka do strony klubu Cze-Mi)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, kalendarz w Polsce w sierpniu? Basiu, to jest niemozliwe :wink: To co , ze Slowacja, Czechy, Niemcy maja juz kalendarze na 04/05 od dawna, zyjemy w Polsce i moze we wrzesniu, pazdzierniku dowiemy sie co i jak :wink: Ja w przyszlym sezonie nastawiam sie raczej na zagranice, tam przynajmniej widzisz jak ustawic traningi i swoj wlasny czas....

Link to comment
Share on other sites

Rany, a już myślałam, że tylko mnie pokręciło i w sierpniu myśle o zawodach jesienno zimowych :roll: A tu niespodzianka :)

To co , ze Slowacja, Czechy, Niemcy maja juz kalendarze na 04/05 od dawna, zyjemy w Polsce i moze we wrzesniu, pazdzierniku dowiemy sie co i jak

Buuuu.... :cry: To mi się ani trochę nie podoba :evil:

Rav, o Dziergowicach wiem i wiem również, że tam nie pojedziemy bo zaplanowaliśmy już coś innego :-? M.in. właśnie dlatego chciałabym ciut wcześniej coś wiedzieć, bo nie chcę potem żałować :-?

Dzięki chociaż za to info :wink:

ZH, coś widzę, że ci się bardzo mój cytat podoba :lol:

Link to comment
Share on other sites

socjotechniczny?

:shocked!: :eek2: yyyy.... :o ale to tak niechcący

PaY, to podobnie jest z wystawami. Nie gniewaj się, że porównuje rzeczy, pewnie wg ciebie skrajnie różne, ale jednak pod względem organizacyjnym, sędziowskim i klimatycznym (chodzi mi o klimat imprezy, nie kraju :wink: ) "zagranica" wypada znacznie lepiej :-?

Z drugiej strony sam popatrz. To właśnie do Polski przyjeźdzają niemcy na treningi :roll:

Link to comment
Share on other sites

A tu normalnie już coś dostałam..... Po ubiegłorocznych zawodach w tym samym czasie w Sieradzu i w Baranowie, tym razm POSSPZ i "Traper" się pospieszyli i już ogłaszają swoje zawody. To otrzymałam wczoraj, może ktoś się wybierze:

Sportowy Klub Psich Zaprzęgów Traper zaprasza na VI OGÓLNOPOLSKIE OTWARTE WYŚCIGI PSICH ZAPRZĘGÓW KURPŚ 2004

Zawody odbędą się w dniach

23-24 października 2004 r. w Baranowie

pow. ostrołęcki woj. mazowiecki, na terenie Kurpiowskiej Puszczy Zielonej. Urozmaicona trasa o długości 2x około 5 km przebiegać będzie po częściowo zalesionym , nieco pagórkowatym terenie .

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 17 października br. na adres:

Sportowy Klub Psich Zaprzęgów ,,TRAPER", Łęg 27 06-210 Płoniawy.

email: [email protected]

Opłata startowa w wysokości 50 zł płatna przed startem.

Zapewniamy suchy prowiant i dwa gorące posiłki

Szczegółowych informacji udziela Ewa Nowak tel. kom. 0 606286095

PROGRAM ZAWODÓW

SOBOTA 23 października 2004 r

1200 - 1400 przegląd techniczny i weterynaryjny

1400- oficjalne otwarcie

1430- start pierwszego zaprzęgu

około 1730 - koniec pierwszego etapu wyścigu

Przewidujemy dodatkowe atrakcje w czasie trwania zawodów

NIEDZIELA 24 października 2001 r

800 - 900 wyrywkowy przegląd techniczny i weterynaryjny

900 - start pierwszego zaprzęgu

około 1200 - koniec drugiego etapu wyścigu

około 1300 - oficjalne zakończenie zawodów

Na prośbę organizatora, zawodnicy zobowiązani są do przedłożenia rodowodów oraz książeczek zdrowia wszystkich psów z aktualnymi szczepieniami. Pies nie posiadający w/w dokumentów nie będzie dopuszczony do zawodów. Na terenie zawodów obowiązuje bezwzględny zakaz sprzedaży zwierząt.

W przypadku nieterminowego zgłoszenia, nie zapewniamy kompletu upominków.

BAZA NOCLEGOWA :*

HOTEL: MOSiR tel . (0 - 29) 760-68-89 OSTROŁĘKA

HOTEL: ,,Energetyk" tel. (0 - 29) 760-49-74

Gospodarstwa Agroturystyczne

Kłodkowska Teresa - 0 602 427 397 CZARNIA

Samsel Dorota - . (0 - 29) 772 7087

Komosa Elżbieta –(0-29) 761 6751 Czarnotrzew 45

Bieńkowski Stanisław 0 607 689 194 Oborczyska 74

Grabowski Mieczysław (0-29) 592 02 58

Urszula Sęk-Spychalska - (0 - 29) 760 68 75 Przystań

· Organizator nie pośredniczy w rezerwacji noclegów – ewentualne dodatkowe informacje

- Robert Domurad GOKSiR Baranowo (0-29) 761 36 76, kom. 602 29 75 29

Zawody rozgrywane są wg. regulaminu POZSSPZ. (Przypominamy o obowiązku startu w kaskach w klasach: bikejorig i na wózkach)

Niżej podpisany oświadcza , że bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność oraz bierze na siebie odpowiedzialność cywilną i finansową za spowodowane wypadki i ewentualne szkody spowodowane przez jego psy.

Przesłanie podpisanego zgłoszenia zobowiązuje zawodnika do przestrzegania regulaminu wyścigów oraz do uiszczenia opłaty startowej bez względu na to, czy zawodnik wystartuje.

Na zawody będą przyjęci zawodnicy , których zgłoszenie zostało wypełnione czytelnie i własnoręcznie podpisane.

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!!

Z drugiej strony sam popatrz. To właśnie do Polski przyjeźdzają niemcy na treningi :roll:

bo mamy swietne tereny do trenowania i dlatego tu przyjezdzaja ;)

a my do konca nie umiemy ich wykorzystac....

miejmy nadzieje ze sie Jakuszce pod tym wzgledem rozwina... oraz Karpacz ;)

Link to comment
Share on other sites

Och ci okropni Niemcy, to co mamy ich wybić? Jakoś dzięki tym Niemcom wiem jak się na saniach powinno jeździć. Masz rację, przyjeżdżają do nas, bo nie tylko mamy doskonałe warunki, ale także dlatego, że ceny są korzystne. Lepiej by było, żeby Jakuszyce stały odłogiem dla zaprzęgów?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie FP

Ja nie piszę, że Niemcy są beee..

Tylko, że przyjeżdżają bo mają super warunki i do tego za parę groszy.

Tak ja my na zakupy kiedyś do NRD czy do Czech. Nie ma w tym nic dziwnego. To, że Jakuszyce się rozwijają to super i oby tak dalej.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

agacie by sie czegos nauczyc trzeba najpierw sie spotkac... ponad polowa zaprzegowcow w jakuszycach na swieta byli sami niemcy i pare ekip polskich...inaczej sie nie da...

Gizu to dobrze ze tutaj dla nich jest taniej przynajmniej mozna sie nauczyc czegos dobrego od starszych doswiadczeniem...

Link to comment
Share on other sites

Pay - oczywiście, to, że oni tu przyjeżdżają jest tylko z korzyścią dla nas.

Można podpatrywać, uczyć się, rozmawiać. Nie trzeba jechać po naukę do nich. Fajnie by było jaby Jakuszyce rozwineły się w taką bazę (mekkę) środkowej Europy.

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

Problemem moze byc tez to,ze to co dla niemcow jest tanio dla polakow wcale nie musi oznaczac tanie.

moim zdaniem w jakuszycach 35 zl to nie jest duzo.... poniewaz codziennie masz ubijana trase ratrakiem, dostep do pradu oraz estetyczne toalety...

Link to comment
Share on other sites

Pewnie że fajnie, tylko żeby nie wyszło tak, że trasa będzie tak obłożona, że stanie się niedostępna dla Polaków

O ile wiem Polacy mają pierwszeństwo przed innymi w zaklepywaniu miejsc treningowych. Zresztą teraz największe obłożenie jest tylko od polowy grudnia do nowego roku, kiedy Niemcy robią sobie u nas obóz treningowy, a tak to całe Jakuszyckie trasy(wyznaczone dla psów oczywiście) stoją dla Ciebie, ZH, otworem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...