Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP* Szansa* z Krężla MA DOM!!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

Zaraz po przyjeździe do Łodzi chciałam wziąc Szansę na króciutenki spacerek po trawce. Suńka wysiadła z samochodu i ...zaraz do niego wróciła. Chyba przeraziłą ją PRZESTRZEŃ. Pod lecznicą wysiadła z samochodu tylko dlatego, że tam jest malutkie, grodzone podwóreczko i do tego ustawiłam się samochodem zaraz pod drzwiami. Przemknęła więc szybciutko z samochodu do kliniki. Kilka minut później w towarzystwie Tofika została przez nas wyprowadzona na mikroskopijny trawniczek pod lecznicą. Szła za Tofikiem, ale ogonek wcisnęła bardzo pod siebie i szła na ugietych łapkach.
Ciotki i nad tym popracują ;). Będzie wkrótce śmigała sunieczka po trawnikach. Bedzie na pewno!!!
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/271/52eb27e466158806.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

przydałoby sie skopiowac link do watku ogolnego psów z kreżla zeby ludzie mogli sobie zobaczyc co za piekło przezyła, a wogole warto ten temat naglosnic
w wiadomosciach mowili ze łódzkie schronisko bierze do siebie psy z Kręzla czy to prawda?bo jakos trudno w to uwierzyc

Szanso wspinaj sie na 1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']no ja dzisiaj tez podjadę :loveu:[/quote]
To jest naprawde piekna sunia ,warto dac jej cieplo czułosc i miłosc te psiaczki tak bardzo tego potrzebuja,ona napewno odwzajemni sie tym samym.Mam nadzieje ze szybko znajdzie swoje miejsce na ziemi swoj kochany domek

Link to comment
Share on other sites

Krężel jest w mazowieckiem. ONkę wzięłyśmy już od EMIR.
Sunia jest świetna. Bardzo delikatna i ...wystraszona. Poszłam z nią dzis na spacer. Był krótki, bo Szansa jeszcze nie czuje się za dobrze na wolnej przestrzeni. Nie boi sie hałasów czy błysków flasha(robiałam jej zdjęcia), ale póki co woli ciaśniejsze miejsca. Z ulga wróciła do swojego boksu w lecznicy. Będziemy nad tym pracowały ;).
Mam juz wyniki badań krwi. Watroba, trzustak OK. Niestety jest jakiś stan zapalny i jutro będzie miała robione USG, bo jest podejrzenie ropomacicza. Będziemy informowały co dalej. Jutro tez postaram się jej zakupic dobra karmę, bo apetyt suńka ma i trzeba z tego korzystac.
ONA MUSI STANĄC NA NOGI.

Wet, który ją oglądał u EMIR ocenił ją na ok 9lat. My jej tyle nie dajemy. Nawet w naszej lecznicy nie ocenili ja na tyle ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']Najważniejsze, ze ma apetyt. Cholera jak ona taka słabiutka i to jest faktycznie ropomacicze, to jak zniesie narkozę?[/quote]

Myslcie pozytywnie, MUSI byc dobrze. Najwyzej ją weci antybitykowo i farmakolicznie podlecza z tydzien i wtedy ciachną.

Kurcze ale Wy zarełka dobre gotujecie.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Spokój w lecznicy mają. No może względny spokój, bo jamikowaty Tofi nieco się awanturuje :cool3:. Jemu poza skórą chybaj nic nie dolega i chłopak krzyczy o wolnośc. Wolimy jednak, by jeszcze chwilę był pod obserwacją. Nigdy nic nie wiadomo, co może sie uaktywnic :roll:.
Suńka posiedzi w lecznicy tak długo, jak będzie trzeba. Wyjdzie dopiero, kiedy będziemy miały pewnośc, ze to dla niej bezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...