Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Puscilem jeszcze raz. Nie wiem czemu dostalas tylko jedna fotke...Puscilem jeszcze raz w kilku maialach zdjecie swojego pluszaka;)))mam nadzieje, ze tym razme sie uda.

Ps. moze masz jeszcze jakies fajne zdjecie swoich Leosiow...sa tak fajne, ze brak slow;)

Link to comment
Share on other sites

Buddah, wklejam tu fotki Twojej Dziuni i niech jeszcze Arima się wypowie, jako posiadaczka trzech leosi.

Moim skromnym zdaniem Dziunia bardziej podchodzi może pod anatolijskiego? Jak na leosie ma za gładką sierść.

A w ogóle to cudna jest. Zobaczcie sami:

http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/za322acznik_5.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/za322acznik_4.jpg

Link to comment
Share on other sites

adda, dzieki sliczne za informacje i za wklejenie fotek;))no i za mile slowa. Mnie tez siersc nie pasowala za bardzo...troche za gladka...ale szkoda ze nie zrobilem zdjecie jak zabieralem Dzinie;) ze schroniska bo wygladal jak maly Leosi. teraz bede czekal na info od Arimy...i zobaczymy co wy bardziej doswiadczone dogomaniaczki powiecie...

jeszcze raz wielkie thx za info no i za wklejenie fotek:))

Ps. na twoje i armiy Leosie brakuje mi slow...bo sa super:)))

Ps. masz jakis link do strony gdzie moge znalesc zjedecia anatolijskiego???

Jak juz pisalem ci w mailu widzialem matke Dzini...bardzo przypominala mi Leosia, tez kudlata, tez tak wysoka...i tez dluga siersc...tylko z tego co mi powiedziala Pani ze schroniska, Dziniusia zostala przywieziona z matka spod Piaseczna od kogos...wiec moze sie okazac, ze tatusiow bylo kilku....tylko, ze ja chcialem sie wlasnie dowiedziec coz to moze byc za krzyzowka...a ogladajac fotki Leosiow, wolalem sie zapytac znawcow tematu:))

Link to comment
Share on other sites

oj moze sie leosiami zajmuje dzis, albo w nocy byla dluga zabawa..i teraz odsypai. Udalo mi sie sciagnac film z neta z anatlijskim...wiesz patrze teraz ba swoja Dzinie, ktora lezy sobie smacznie w pracy i spi...i widze wielkie podobienstwo:)))...choc po cichu powiem,ze chcialbym miec jeszcze leosia;))zakochalem sie w tych psiakach...sa slodkie, wspaniale...:)))

Link to comment
Share on other sites

No przecież,wiesz Ada,że przed 13 to dla mnie świt!!!

Pies jest piękny,a że ja nie bardzo na rasach sie znam,to sie nie wypowiem,bo nie mam pojęcia.Jedno co jest pewne to to,że to nie jest Leoś chociaż równie piękny. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

O widze, ze jest i Arima;)) dzieki za maial z informacja

Adda z mila checia wzialbym jeszcze leosia...tylko niestety nie mam warunkow aby wziac jeszcze jednego psiaka (patrz. leosia)....

Jesli tylko sytuacja sie zmieni...wezme Leosia, ba..ostatnio Pani ze schroniska w celstynowie chiala mi dac Maxa, wspanialego kaukaza...tylko gdzie ja bym go trzymal...:)))

Kocham zwierzatka ale trzeba mierzyc sily na zamiary, na te chwile, nie moge pozwolic sobie na 2 psiaka...choc kocham zwirzaki tak jak wy...i jedyne co moge na te chwile zrobic..to wspomoc materialnie schronisko z ktorego wzialem Dzinie.

Link to comment
Share on other sites

Buddah, dobrze mówisz. Ja mieszkałam przez rok z dwoma leosiam w wieżowcu na 60 metrach. I doszło do tego, że wzięliśmy ogromny kredyt, żeby się psiaki nie męczyły. Teraz mają kawałek działki i są szczęśliwe ze mogą stróżować.

Link to comment
Share on other sites

I jak to sąsiedzi znosili?!!!!!! Mój TŻ jest z Sopotu i jak tam jedziemy do niego i mieszkamy w bloku to widze ,że sąsiedzi najchętniej by nas zamordowali.Mnie rano to zawsze paraliżowało,jak zaczynały "tańce" i pomyślałam o tych z dołu.............

Link to comment
Share on other sites

U mnie "ta z dołu" była ok. Gorzej z innymi sąsiadami. Niby dużo psów, ale jednak... Tym bardziej, że moje nie chodziły na smyczy. "Pani weźmie te psy na smycz... a dlaczego kagańców nie mają.... a dlaczego szczekają..." Jeden wielki koszmar. No owszem, jak tak dwa sobie biegną, można się wystraszyć, ale bez przesady, nikt nie puszcza agresywnego psa luzem.

Ale dobrze, gadali i dzięki temu mam kawałeczek domu.

Link to comment
Share on other sites

Jak wezme mega kredyt i kupie sobie domek z duza dzialka .... to zaprosze was z Leosiami na psiarska impreze :) Na te chwile...moja dzialeczka jest po za w-wa...i co wekend moj Dziniocha tam szaleje...a w W-wi codziennie zasuwamy po Debowym Parku:))....generelanie...tak jak napisalas...nie chcialbym aby psiak sie meczyl. A 2 psiaki to byloby juz troszeczke za duzo...no i jeszcze musialby autko zmienic na partnera lub cos wiekszego:))).

A jesli chodzi o mieszkanie w bloku z psem. Ja w wawie nie mam problemy... ale jak mieszkalem jeszcze 2 m-ce temu w innym miejscu zdazalo mi sie, ze sasiadka na moja mala dzinie wylewal z 4 pietra wode , rzucala ziemniakami...tylko dlatego, ze pies wszedl na trawnik, nawet sie na nim nie zalatwil...jak kazdy maly szczeniak...chcial wszedzie wejsc powachac..a ta zolza robil takie numery... Zapytalem sie jej, czemu to robi wiec Pani mi odp...ze to male sk..... sra i jej muchy leca do okna...mieszkal na 4 pietrze!.

Tak toi u mnie bylo;)))

teraz jest juz inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...