Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

[quote name='adda'][quote name='PIKA'][quote name='adda'] :o[/quote]
:o :o[/quote]
:o :o :o[/quote]
:o :o :o :o

[size=1]co się dziwisz, że chłop chce lełosie oglądnąć ? I jeszcze się dziwi, ze ja się dziwię, ze ona się dziwi[/size]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PIKA'][size=1]co się dziwisz, że chłop chce lełosie oglądnąć ? I jeszcze się dziwi, ze ja się dziwię, ze ona się dziwi[/size][/quote]
[size=1]Ja się dziwię, że jak on chce leosie oglądać to Ty oczami przewracasz.[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='adda'][quote name='PIKA'][quote name='adda'] :o[/quote]
:o :o[/quote]
:o :o :o[/quote]
:o :o :o :o

[size=1]co się dziwisz, że chłop chce lełosie oglądnąć ? I jeszcze się dziwi, ze ja się dziwię, ze ona się dziwi[/size][/quote]
ciąg arytmetyczny :smhair2: :wink: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
a lełeosie są cud - siem zakochałam :oops: [size=1]w lełosiu oczywista[/size] nasz sąsiad niestety już wyjechał, ale wczorajsze i dzisiejsze spotkania były baaardzo przyjacielskie, pewnie znowu przyjadą :P
[size=1]mój diadbeł przestał drzeć japę wreszcie [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][quote name='adda'][quote name='Wojtecki']no, chyba ,że jak znam życie - znajdzie się jakaś życzliwa duszyczka i uprzejmie doniesie :evilbat: :D[/quote]
Donosicielom mówimy: nie!!! :evilbat:[/quote]

Owszem mowimy NIE, ale co solidarnosc jajnikow, to solidarnosc jajnikow ;) :lol:[/quote]

Czyli jesteście , jak to kobiałki , za a nawet przeciw :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][b]Wojtecki[/b], masz jajniki? Wiesz... tu chodzi o solidarność :roll:[/quote]

Nie mam :lol:
A jak nie wierzycie, to zapraszam na spotkanko, podczas którego - w miłej atmosferze - porównamy nasze hmm... poglądy (??) 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Wind'][b]adduniu[/b], Ty tak wprost? :oops: :oops: :lol:[/quote]
Tak wirtualnie to ja odważna jestem :lol: :lol: :lol:[/quote]

Coś mi się wydaje, że ta odwaga to taka wirtualna tylko .... :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Ka-ka napisał:
a adda, ona jest tolerancyjna prawda, adda ??

Jezdem, jezdem

[/quote]

i chwała Ci za to :D i do tej pory zastanawiam się, JAK SIĘ SMIEJE NORKA ?????? :o


[quote name='Wojtecki']Coś mi się wydaje, że ta odwaga to taka wirtualna tylko .... [/quote]

Wojetcki, Ty addy nie prowokuj :lol:



a tak poza tym, to :placz: jestem w w-wce, a ja wystawę nie pójdę...a pokibicowałabym Maluszkowi (chyba, że by się pokrył [w ocenie, of course :lol:] z suczkami rottkami )

powodzenia jutro !!!!!! 8)

P>S>będą maluszki ???dżiz.....dobrze, że w domku nie mieszkam, bo mi sie leosie coraz bardziej podobają i jeszcze by mi odbiło :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='adda'][b]Wojtecki[/b], masz jajniki? Wiesz... tu chodzi o solidarność :roll:[/quote]

Nie mam :lol:
A jak nie wierzycie, to zapraszam na spotkanko, podczas którego - w miłej atmosferze - porównamy nasze hmm... poglądy (??) 8)[/quote]
Noooo, dziewczyny, odrzucic takie wyzwanie to dyshonor 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']
a pamietasz o mnie?
8)
Ha! Zapisałam sobie jaki ma numer, żeby nie pominąć :D
Myślę, że jak mały wchodzi pierwszy to będe miała looz:D[/quote]

a może podać Ci mój numer ? 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Wojtecki[/b], to nie biuro matrymonialne 8) tej proponujesz wymiane poglądów, tamtej numerek :lol: normalnie ban z miejsca powinien być :lol:


[b]anetta[/b], strasznie bym chciała, może juz bym przeżyła zarwanie kolejnej nocy (w pon. się bronię, a kiepsko z moja wiedzą-coś woooolno te pytanka wchodzą, woooolnooooo....) :wink: 8)

ale w-wke zapamiętałam, jako.....droga wystawę :evil: :evil: :evil: a ja teraz kwiczę o każdą złotówkę, bo mam coś portfel ostatnio za lekki 0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka'][b]Wojtecki[/b], to nie biuro matrymonialne 8) tej proponujesz wymiane poglądów, tamtej numerek :lol: normalnie ban z miejsca powinien być :lol:
[/quote]

Ka-Ka moja kochana : to co napisałaś , to jest właśnie klasyczna , najczystszej wody solidarność jajników :lol:

Twoje Koleżanki pisały na 10-ciu stronach takie rzeczy, że już powinny być dożywotnio zbanowane :lol: :lol: :lol: a mnie chcesz ukamienować po trzech malutkich pościkach :wink: :wink:
Oj, niedobra, wiesz,że to się kwalifikuję "na gołą" ? 8) :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Ka-ka'][b]Wojtecki[/b], to nie biuro matrymonialne 8) tej proponujesz wymiane poglądów, tamtej numerek :lol: normalnie ban z miejsca powinien być :lol:
[/quote]

Ka-Ka moja kochana : to co napisałaś , to jest właśnie klasyczna , najczystszej wody solidarność jajników :lol:

Twoje Koleżanki pisały na 10-ciu stronach takie rzeczy, że już powinny być dożywotnio zbanowane :lol: :lol: :lol: a mnie chcesz ukamienować po trzech malutkich pościkach :wink: :wink:
Oj, niedobra, wiesz,że to się kwalifikuję "na gołą" ? 8) :wink:[/quote]
ciekawe, jak działają kawiarenki w Zakopanem :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='Ka-ka'][b]Wojtecki[/b], to nie biuro matrymonialne 8) tej proponujesz wymiane poglądów, tamtej numerek :lol: normalnie ban z miejsca powinien być :lol:
[/quote]

Ka-Ka moja kochana : to co napisałaś , to jest właśnie klasyczna , najczystszej wody solidarność jajników :lol:

Twoje Koleżanki pisały na 10-ciu stronach takie rzeczy, że już powinny być dożywotnio zbanowane :lol: :lol: :lol: a mnie chcesz ukamienować po trzech malutkich pościkach :wink: :wink:
Oj, niedobra, wiesz,że to się kwalifikuję "na gołą" ? 8) :wink:[/quote]
ciekawe, jak działają kawiarenki w Zakopanem :hmmmm:[/quote]

Jedną , która jest na Krupówkach - wykupiłem i zamknąłem na czas pobytu tam pewnych osób :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki']Ka-ka napisał:
Wojtecki, to nie biuro matrymonialne tej proponujesz wymiane poglądów, tamtej numerek normalnie ban z miejsca powinien być



Ka-Ka moja kochana : to co napisałaś , to jest właśnie klasyczna , najczystszej wody solidarność jajników

Twoje Koleżanki pisały na 10-ciu stronach takie rzeczy, że już powinny być dożywotnio zbanowane a mnie chcesz ukamienować po trzech malutkich pościkach
Oj, niedobra, wiesz,że to się kwalifikuję "na gołą" ? [/quote]


a co?? może mam sie opowiedzieć za solidarnością plemników :lol: :evilbat:

nic z tego, ja mam wszystko na miejscu, jak przystało na kobietę, więc trzymam ze swoimi

cóż...jesteś w mniejszości :lol: ale TY sobie przecież dasz radę 8)

jednakże muszę tu stanąć twarza w twarz z brutalną prawdą i przyznać, że jednego nie załapałam.....o co u licha chodzi z tą "gołą"???? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']jednakże muszę tu stanąć twarza w twarz z brutalną prawdą i przyznać, że jednego nie załapałam.....o co u licha chodzi z tą "gołą"???? :hmmmm:[/quote]

Myśl, myśl Puchatku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='Ka-ka'][b]Wojtecki[/b], to nie biuro matrymonialne 8) tej proponujesz wymiane poglądów, tamtej numerek :lol: normalnie ban z miejsca powinien być :lol:
[/quote]

Ka-Ka moja kochana : to co napisałaś , to jest właśnie klasyczna , najczystszej wody solidarność jajników :lol:

Twoje Koleżanki pisały na 10-ciu stronach takie rzeczy, że już powinny być dożywotnio zbanowane :lol: :lol: :lol: a mnie chcesz ukamienować po trzech malutkich pościkach :wink: :wink:
Oj, niedobra, wiesz,że to się kwalifikuję "na gołą" ? 8) :wink:[/quote]
ciekawe, jak działają kawiarenki w Zakopanem :hmmmm:[/quote]

Jedną , która jest na Krupówkach - wykupiłem i zamknąłem na czas pobytu tam pewnych osób :wink:[/quote]
i w całym Zakopcu więcej nie ma :o :o :o - chyba się tam w takim razie osobiście przejadę - w końcu zaczynam urlop :multi:
[size=1]dziewczyny cuś mówiły o jaiejś solidarności :niewiem: :wink: [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][Może Wojtecki chce stanąć z tobą na gołej udeptanej ziemi? :hmmmm: No bo chyba nie chodzi o gołe klaty? :oops:[/quote]

Niestety, oba warianty tej odpowiedzi są nietrafne, chociaż ten drugi jest bardzo inspirujący :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='PIKA'][size=1]co się dziwisz, że chłop chce lełosie oglądnąć ? I jeszcze się dziwi, ze ja się dziwię, ze ona się dziwi[/size][/quote]
[size=1]Ja się dziwię, że jak on chce leosie oglądać to Ty oczami przewracasz.[/size][/quote]
[size=1]Bo myślałamn, że w domu zostanie rodziny pilnowac a tak to będę musiala się wczesniej zmyć i nie posiedze do końca [/size] :(

[quote name='Wojtecki'] [quote name='asher'][Może Wojtecki chce stanąć z tobą na gołej udeptanej ziemi? :hmmmm: No bo chyba nie chodzi o gołe klaty? :oops:[/quote]

Niestety, oba warianty tej odpowiedzi są nietrafne, chociaż ten drugi jest bardzo inspirujący :lol: 8)[/quote]

Wojtecki bo powiem zonie :nono:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:o o qrde to jakaś grypsera już - goła ziemia nie, gołe klate nie, to ja innych gołych do stawania nie znam :oops: :evilbat: :lol:[/quote]

a czy ja coś pisałem o "gołych do stawania" ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]asher[/b], ja też skojarzyłam z pójściem na gołe klaty....ale "chyba" bym przegrała z miejsca...chyba, że Małego wezmę do pomocy :lol: ale z bioderka, to bym juz wygrała :D:D:D 8)


[quote name='Wojtecki']Myśl, myśl Puchatku [/quote]


to Ty nie wiesz, że Puchatek ma bardzo mały rozumek i myślenie często przychodzi mu z trudem ?? i zajmuje duuuużo czasu..... a "ten" Puchatek w dodatku ślęczał dziś cały czas w robocie umysłowej i juz nic nie łapie :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...