Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']a to napisałam po tym jak wlepiłaś Lenkę :grab:[/quote]
Proszę :D

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y290/siesia/ZmianarozmiaruPIC03650.jpg[/img]

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y290/siesia/ZmianarozmiaruPIC03655.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nooo wyczekana Lenka jest de best :angel: :angel: :angel: [/quote] A nie mówiłam, że grubsze to lepsze? :lol:
[quote]a nie jakieś tam pomopny :lol: nie po to własnemy psu je wyciąłam, żeby teraz cudze oglądać :lol: :lol: :lol:[/quote] Nie jakieś tam tylko Irydkowe :D
Wycinałaś, wycinałaś, a potem śniły Ci się :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']O rety! Jaka historia :o Uśmiałam się jak norka, najbardziej z tego, że nakopałaś do tyłka dyrektorowi :lol: :lol: :lol: Ale tak normalnie wzięłaś i nakopałaś??? :o Ja nie mogę :D
A zwierzątka dobrze z Tobą miały, przynajmniej te parę lat kiedy tam pracowałaś to było im dobrze 8)
A niedźwiedziem się nie przejmuj :D
[size=1]W wystawach masz dojazd[/size][/quote]

Normalnie wzięłam i nakopałam :evil: On był strasznie głupi i do tego buc :evil: Ponieważ "górna "dyrekcja raczej rzadko wpadała do zoo,to ten tłumok robił co chciał ,a przede wszystkim oszczędzał :evil: I miał zasługi,bo tanim kosztem prowadził przybytek :evil: Ja często kupowałam różne rzeczy do jedzenia zwierzętom,ale na rachunek :wink: I ścigałam bałwana żeby mi oddawał kasę :wink: Jakoś bał się i oddawał :wink: A nakopałam go za to,że jak mnie nie było przez 5 dni w pracy,to jełop nie załatwił mięsa w zakładach i lwy nie jadły 3 dni :evil: A głodówka jest przewidziana tylko 1 raz w tygodniu :evil: Jak go kopałam,to mu powiedziałam,że powiem wszystko dla tych zachwyconych jego działalnością,dlatego uciekał i nic nie gadał :wink: To było w mój ostatni dzień pracy :lol:
Dwa lata temu spotkałam durnia /aaa,wywalili go po moim odejściu za jakieś 2 m-ce/ :lol: Stał na przystanku i....ziewał :lol: Jak mnie zobaczył ,to zapomniał zamknąć dzioba i tak stał.... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]adda,[/b]

Chcialoby sie rzec "sliczne te pompony tfu ... psy oczywiscie" :lol: :D

Jesli juz przy pomponach jestesmy, a wlasciwie ich braku przychodzi mi z Dogo powiadomienie topiku "po kastracji - ULGA". Przeczytal to kiedys moj TZ. Wyobrazcie sobie jakiego paralizu czlonkow dostal, wiedzac ze dla Dogomaniczek najlepszym sposobem na psie problemy jest to slowko na "k" :o :o :o :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Matagi[/b] :klacz:

[b]Adda [/b] o której wchodzą leony i na którym ringu som? :D

[quote name='Wind'] dla Dogomaniczek najlepszym sposobem na psie problemy jest [b]to slowko na "k" [/b] :o :o :o :lol: :lol: :lol:[/quote]
koorwa? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Normalnie wzięłam i nakopałam :evil:
Dwa lata temu spotkałam durnia. Stał na przystanku i....ziewał :lol: Jak mnie zobaczył ,to zapomniał zamknąć dzioba i tak stał.... :lol: :lol:[/quote]
:lol: :lol: :lol: REWELACJA :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tsode']Ada,
:angel:
a pamietasz o mnie?
8)[/quote]
Ha! Zapisałam sobie jaki ma numer, żeby nie pominąć :D
Myślę, że jak mały wchodzi pierwszy to będe miała looz i będę fociła wszystkie lełony. W końcu skoro foty będą mojego autorstwa to mogę sobie je wklejać, nie? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='adda'][quote name='tsode']A wystawiasz tylko Malucha? :o[/quote] Nooooo :D[/quote]to się czyta jakbyś była w posiadaniu Fiata 126p :lol:[/quote]
Alicja,
ale za to najwyższej klasy na świecie
tuningowany :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tsode']A piękny Irydzio i subtelna Lenka w domku :cry:[/quote]
Ircio musi przytyć po Lenkowej cieczce, a Lence daję dwa miechy odpoczynku i od września ruszamy w klasie championów!!! No i jak się uda to potem maluszki :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] Wychodzom o 13.10 i som na ringu 10 :D Mały wchodzi pierwszy, nie spóźnij się :lol:[/quote]
Nie spóźnie się bo obiecałam Bei że jej pokibicuje przy Beju - azjacie a oni koło 11 wychodzą :lol:
Mój TZ chciał lełony łobejrzeć :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...