Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']ja osobiscie jestm bardzo za slaskiem i nawet meza na gwalt szukalam na slasku zeby tam zostac, i moja pierwsza wielka milosc wlasnie ze slaska byla i chyba sentyment nadal zostal :oops:[/quote]
:o Nie żartuj, ślunskie chłopy to są łokropne :evilbat: Baba to w kuchni, jak za długi łańcuch to może w przedpokoju...[/quote]

ech jakbym mojego ojca slyszala :D

Waszunia jak z tym jest??? :o[/quote]

buuahahah ja nie wiem bom Zagłębianka, ale Ślązaków tyż znom :lol: żadem mnie tak nie potraktował :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']ja osobiscie jestm bardzo za slaskiem i nawet meza na gwalt szukalam na slasku zeby tam zostac, i moja pierwsza wielka milosc wlasnie ze slaska byla i chyba sentyment nadal zostal :oops:[/quote]
:o Nie żartuj, ślunskie chłopy to są łokropne :evilbat: Baba to w kuchni, jak za długi łańcuch to może w przedpokoju...[/quote]

ech jakbym mojego ojca slyszala :D

Waszunia jak z tym jest??? :o[/quote]

buuahahah ja nie wiem bom Zagłębianka, ale Ślązaków tyż znom :lol: żadem mnie tak nie potraktował :evilbat:[/quote]

a to jakas roznica???? :oops: dla mnie wszystko co tam jest to slask :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='malawaszka'][quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']ja osobiscie jestm bardzo za slaskiem i nawet meza na gwalt szukalam na slasku zeby tam zostac, i moja pierwsza wielka milosc wlasnie ze slaska byla i chyba sentyment nadal zostal :oops:[/quote]
:o Nie żartuj, ślunskie chłopy to są łokropne :evilbat: Baba to w kuchni, jak za długi łańcuch to może w przedpokoju...[/quote]

ech jakbym mojego ojca slyszala :D

Waszunia jak z tym jest??? :o[/quote]

buuahahah ja nie wiem bom Zagłębianka, ale Ślązaków tyż znom :lol: żadem mnie tak nie potraktował :evilbat:[/quote]

a to jakas roznica???? :oops: dla mnie wszystko co tam jest to slask :D[/quote]

hahah kiedyś bym się wkurzała ale wyrosłam z tego :lol: ale od niejednego byś mogłą za to po pysku dostać :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Olcia,

Grabisz sobie, oj grabisz :evil: :lol:[/quote]

Wind a Ty rodowita Zagłębianka??? czy tylko rodzina teraz tu mieszka? bo ja to typowy kundel jestem :lol: matka spod Cz-wy łojciec spod Lublyyna a ja urodzona w Zagłębiu :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Olcia'][quote name='malawaszka'][quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']ja osobiscie jestm bardzo za slaskiem i nawet meza na gwalt szukalam na slasku zeby tam zostac, i moja pierwsza wielka milosc wlasnie ze slaska byla i chyba sentyment nadal zostal :oops:[/quote]
:o Nie żartuj, ślunskie chłopy to są łokropne :evilbat: Baba to w kuchni, jak za długi łańcuch to może w przedpokoju...[/quote]

ech jakbym mojego ojca slyszala :D

Waszunia jak z tym jest??? :o[/quote]

buuahahah ja nie wiem bom Zagłębianka, ale Ślązaków tyż znom :lol: żadem mnie tak nie potraktował :evilbat:[/quote]

a to jakas roznica???? :oops: dla mnie wszystko co tam jest to slask :D[/quote]

hahah kiedyś bym się wkurzała ale wyrosłam z tego :lol: ale od niejednego byś mogłą za to po pysku dostać :wink: :lol:[/quote]

no to na zlociku mi na spokojnie wytlumaczysz jaka jest roznica :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='malawaszka'][quote name='Olcia'][quote name='malawaszka'][quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']ja osobiscie jestm bardzo za slaskiem i nawet meza na gwalt szukalam na slasku zeby tam zostac, i moja pierwsza wielka milosc wlasnie ze slaska byla i chyba sentyment nadal zostal :oops:[/quote]
:o Nie żartuj, ślunskie chłopy to są łokropne :evilbat: Baba to w kuchni, jak za długi łańcuch to może w przedpokoju...[/quote]

ech jakbym mojego ojca slyszala :D

Waszunia jak z tym jest??? :o[/quote]

buuahahah ja nie wiem bom Zagłębianka, ale Ślązaków tyż znom :lol: żadem mnie tak nie potraktował :evilbat:[/quote]

a to jakas roznica???? :oops: dla mnie wszystko co tam jest to slask :D[/quote]

hahah kiedyś bym się wkurzała ale wyrosłam z tego :lol: ale od niejednego byś mogłą za to po pysku dostać :wink: :lol:[/quote]

no to na zlociku mi na spokojnie wytlumaczysz jaka jest roznica :D[/quote]

terytorialna 8) i historyczna ale o tym nie będę opowiadać :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']chodzi mi o roznice kulturowe np.lancuch w kuchni a ewentualnie do pokoju :D a nie tam o historyczne to sobie moge w ksiazce przeczytac :D[/quote]

a takich tyż nie znam bo rodzina ze Śląska to mało fantazji ma :lol: i baby same z siebie siedzą w kuchni :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']Olcia mam kawalera na zbyciu /rocznik 1971/.Jedyny mankament to taki że on tylko mieszka na Śląsku a pochodzi z Mazur /czy coś koło tego/.Czesto bywa u siostry w Wa-wie.Jak z tym łańcuchem w kuchni to tez nie mogę wam powiedziec bo mój TZ tylko urodził w Rybniku ,a rodzice z Mazowsza ,ale w rodzinie dużo mężczyzn ,a baby ''furgają'',żodno w kuchni nie uwiązano :roll:
A u mnie ja przy kompie ,a TZ zlitował się i pozmywał/coś dla Addy/
więc nie jest żle.Ale mieszkać na Śląsku /?/ chyba że się musi,tak jak ja :([/quote]

poniewaz ja juz ide powoli spac, wstane rano i mam tu widziec napisane wszystko ze szczegolami :D
Adda jakby co to masz moje pozwolenie na przeprowadzenie sledzstwa i szczegolowego wywiadu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Olcia']chodzi mi o roznice kulturowe np.lancuch w kuchni a ewentualnie do pokoju :D a nie tam o historyczne to sobie moge w ksiazce przeczytac :D[/quote]

a takich tyż nie znam bo rodzina ze Śląska to mało fantazji ma :lol: i baby same z siebie siedzą w kuchni :evilbat: :lol:[/quote]

same z siebie rozumiem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Olcia']ech to wychodzi na to ze ja taka monotonna jestem cale zycie w wawie[/quote]

heheh nuudaaa ja w dzieciństwie duuuużo jeździłam na wiochę i teraz mnie tam ciągnie z powrotem 8)[/quote]

tak zle to nie bylo bo rodzina po calej polsce rozrzucona, wiec jezdzic gdzie jest , ale na slasku nikogo nie mam :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']
hahah kiedyś bym się wkurzała ale wyrosłam z tego :lol: ale od niejednego byś mogłą za to po pysku dostać :wink: :lol:[/quote]
:o O! To tego o Ślunzakach nie wiedziałam, że kobietę ten tego... :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...