Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

Już ja widzę co niektórych sąsiadów ,no i larum że niedżwiedzia na smyczy prowadzę .Teraz chodzę z psem mordercą ,więc i tak podlegam cenzurze .Nie ma to jak mieszkać na takim za....u .
Ale leosie bardzo mi się podobają ,moja koleżanka z którąchodziłam do LO ma takowego , ale nie wystawiają go bo nie mają ochoty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Koma']Czy ja dobrze rozumiem? Dwa leony w mieszkaniu?? :o[/quote] No!
[quote]Mój ojciec jak widzi pare kłaczków Komki to szału dostaje, a co dopiero dwa leony... :roll:[/quote] Hi hi, w domu też mam kłaki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']Już ja widzę co niektórych sąsiadów ,no i larum że niedżwiedzia na smyczy prowadzę[/quote] Mówiłabyś, że to misiaczek, nie niedźwiedź :D
[quote]moja koleżanka z którąchodziłam do LO ma takowego , ale nie wystawiają go bo nie mają ochoty.[/quote] Jak nie ma zamiaru rozmnażać to i rację ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Justi, żeby nie zaśmiecać Twojej galerii wklejam u siebie rodziców miotu o którym pisałam.
[/quote]
Też to znalazłam - nawet suczka ma imię jak Iryd, tylko żeńskie :wink: I to siostra tatusia szczeniaków Aury :D Jaki świat mały. Chwała pani Ewie za takiego reproduktora :bigok: Szczeniaki są w większości pozamawiane, więc dobrze się dzieje :P
Tatuś na tym drugim wyszedł jak Arnold 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Do kłaczków z czasem można się przyzwyczaić i nie robią juz takiego wrażenia gdy fruwają przed oczami, pływają w zupie........[/quote] ..... znajdujesz je w dopiero co otwartej puszce.....
a czarne tzw. wyjściowe spodnie są zawsze niewyjściowe :wink: czytaj: zakłaczone :roll:



[quote name='adda']Na mnie już w ogóle nie robią wrażenia, bo są [b]wszędzie[/b] :roll:[/quote] ... tak samo jak piach... możnaby odkurzać codziennie ... :roll:



U nas znajomi też poddani selekcji :lol:
Zresztą rodzina też :roll: Jak mieliśmy jednego psa to jeszcze normalnie patrzyli... choć ze strachem w oczach bo tym psem był/jest rottek (i to wzięty z łańcucha). Jak się pojawił drugi pies to już patrzyli dziwnie. Teraz jak są trzy to pewnie pukają się w czoło :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']... znajdujesz je w dopiero co otwartej puszce...[/quote] Ty też? :o
[quote]a czarne tzw. wyjściowe spodnie są zawsze niewyjściowe :wink: czytaj: zakłaczone :roll:[/quote] Pozbyłam się czarnych spodni :roll:
[quote]U nas znajomi też poddani selekcji :lol:
Zresztą rodzina też :roll: Jak mieliśmy jednego psa to jeszcze normalnie patrzyli... choć ze strachem w oczach bo tym psem był/jest rottek (i to wzięty z łańcucha). Jak się pojawił drugi pies to już patrzyli dziwnie. Teraz jak są trzy to pewnie pukają się w czoło :roll:[/quote] A ja to mam gdzieś :D W ogóle to nieasertywna jestem, na wszystko się uśmiecham (a złoszczę w środku), ale jak komuś psy przeszkadzają... to won :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote]a czarne tzw. wyjściowe spodnie są zawsze niewyjściowe :wink: czytaj: zakłaczone :roll:[/quote] Pozbyłam się czarnych spodni :roll:
[/quote] A ja nadal mam takowe ... [size=2]bo tylko w czarnych wyglądam w miarę szczupło :roll: [/size]



[quote name='adda']
[quote]U nas znajomi też poddani selekcji :lol:
Zresztą rodzina też :roll: Jak mieliśmy jednego psa to jeszcze normalnie patrzyli... choć ze strachem w oczach bo tym psem był/jest rottek (i to wzięty z łańcucha). Jak się pojawił drugi pies to już patrzyli dziwnie. Teraz jak są trzy to pewnie pukają się w czoło :roll:[/quote]
A ja to mam gdzieś :D W ogóle to nieasertywna jestem, na wszystko się uśmiecham (a złoszczę w środku), ale jak komuś psy przeszkadzają... to won :evilbat:[/quote] Nie no... ja tyż się nie przejmuję :D
A na pytania: "po co Wam trzy psy" - odpowiadam, że niedługo będzie czwarty :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']A ja nadal mam takowe ... [size=2]bo tylko w czarnych wyglądam w miarę szczupło :roll: [/size]

Hehehe, a mnie nawet takowe nie pomagają :P


A na pytania: "po co Wam trzy psy" - odpowiadam, że niedługo będzie czwarty :lol:[/quote]

Dziękuję za argument - wielce trafny :P Skorzystam zeń :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022'][quote name='Katerinas']A ja nadal mam takowe ... [size=2]bo tylko w czarnych wyglądam w miarę szczupło :roll: [/size]

Hehehe, a mnie nawet takowe nie pomagają :P


A na pytania: "po co Wam trzy psy" - odpowiadam, że niedługo będzie czwarty :lol:[/quote]

Dziękuję za argument - wielce trafny :P Skorzystam zeń :D[/quote]
Ależ proszę :D Do usług :D
Przetestowane :wink: Takie stwierdzenie zamyka buźki czepialskim osóbkom :wink:

Link to comment
Share on other sites

Malawaszka znikla chyba poszla zeby ja cos/ktos pouwieralo :lol:
a papagaja zabiram od brata, na jakis czas, bo ich corcia ma chyba uczulenie na papuge, wiec co zrobic oddac kochanej siostrzyczce ktora wszystko przygarnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']Malawaszka znikla chyba poszla zeby ja cos/ktos pouwieralo :lol: [/quote] Chyba właśnie ją uwiera :roll:
[quote]wiec co zrobic oddac kochanej siostrzyczce ktora wszystko przygarnie[/quote] Dobrze, że Ci dzieciaka nie oddali :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Dobrze, że Ci dzieciaka nie oddali :roll:[/quote]

ten weekend od zuzki mam wolny, a zgadnij co w tamtym roku dostalam od brata na urodziny??

fotelik samochodowy zebym nie musisla przekladac z samochodu do samochdu, bo zuzka prawie jak moja :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'] zgadnij co w tamtym roku dostalam od brata na urodziny??
fotelik samochodowy zebym nie musisla przekladac z samochodu do samochdu, bo zuzka prawie jak moja :lol:[/quote] :o :o :o O nie, nie dałabym się tak wrobić :evil:
Dobra, lecę do domu, bo już dawno mogłam, to nie, siedzę jak ten głup na dogo, a potem będę w korkach stała :evil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...