Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

Zgadzam sie z przemowca...ja bede mial za moze 2-3 miesiace maly problem...tzn. Jak wiesz mam sunie :) i biorac ja ze schroniska podpisalem papierek, ze ja wysterylizuje....i byly w szkoly. W schronisku mowiono ze mam to zrobic przed 1 cieczka moj weterynarz twierdzi ze lepiej bedzie zrobic to po 1 cieczce...i kto ma racje??? I czy koniecznie trzeba sterylizowac suczke. Fakt faktem...raczje nie chce miec szczeniakow...ale z 2 strony slyszlaem opinie, ze kazda suka powinna miec raz male...i co robic wspaniale Panie????

Ps. a jesli chodzi o rodowod...Kyane, ja juz kiedy napsisalem ze kocham te sunie i nie wazne czy bedzie to anatolian czy cos podobne...kiedy zapytala sie mnie Pani co to za rasa...a ja jej odpowiedzialem ze to kandel bery (majac na mysli wymyslona rase, kundelek bury) na to Pani z rozbrajajca szczeroscia...a to ja znam to bardzo rzadka rasa:)))

no wiec jak to jesye z ta sterylizacja...co robic?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

buddah, coby nie zasmiecac topicu, odsylam do lektury dzialu Weterynaria, znajdziesz tam naprawde sporo na ten temat. Ja stoje na stanowisku, ze jednak przed pierwsza cieczka, bo wtedy np. praktycznie w 100% eliminujesz ryzyko raka gruczolu mlekowego (zajrzyj tez na Vet Servis - link w linkowni Wterynarii). A to, ze sunia powinna miec raz w zyciu male, to stary przesad, ktory wciaz niestety fukcjonuje i ma sie calkiem dobrze :(

Link to comment
Share on other sites

Dobra juz koniec od porad i innych rzeczy sa inne topiki:))

A wracaja do tematu to chyba nasze kolezanki adda i armi...maja dzis mega ilosci pracy a moze postanowily zrobic wystawny obiadek...bo jakos ich nie widac dzis;))byla tylko rano adda..:)

Link to comment
Share on other sites

Oto, jak Irydek zdawał egzamin na PT1:

IDZIEMY NA EGZAMIN.

http://img.photobucket.com/albums/v420/Anel/58E.jpg

PRZEWODNICZKA ... Z PSEM ... ZGŁASZA SIĘ ...

60E.jpg

BADANIE

65E.jpg

BIEG NA CHORĄGIEWKACH

61E.jpg

KOMENDA - DO MNIE

62E.jpg

KOMENDA - SIAD, ZOSTAŃ, WYTRZYMANIE W POZYCJI

63E.jpg

CZEKAMY AŻ PARA SKOŃCZY

64E.jpg

IRYDEK ODBIERA DYPLOM Z OCENĄ DOSKONAŁĄ. DYPLOM WRĘCZA TRESER, Z PRAWEJ STRONY STOI SĘDZIA MIĘDZYNARODOWY, AUTOR KSIĄŻEK O SZKOLENIACH PAN ANTONII BRZEZICHA.

69E.jpg

NO I ZDJĘCIE ZBIOROWE. OBOK IRYDKA - LENKA, JAKO BARDZIEJ DOŚWIADCZONA SUNIA, KTÓRA UKOŃCZYŁA PT1 I PT2.

66E.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fakt, dzisiejszy dzien to istna masakra...zaczynam podejrzewac, ze nam sie arima rozplynela w tym upale 8)

adda, w jakim klubie szkolilas swoje psiaki?

U nas tez sedziowal Pan Brzezicha, ale ja z Atreyem sie nie zalapalam, bo mialam lape w gipsie :(

Link to comment
Share on other sites

A jak Wasze pieski znoszą tą pogode w domu?

Moje teraz to faktycznie raj mają,bo cały czas mokre są i tego upału chyba tak nie czują,gorzej ze mną!

Ja to powinnam jakieś ubranie robocze sobie kupić,bo nie pamiętam kiedy ja czysta do domu ze spaceru wróciłam. :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wrocilem z parku....masakra:((( poza tym chyba dzis wszystko pada nawet net u mnie w pracy...

Aha uprzedzam, ze jutro mam dzien spotkan przynajmniej do 24 ...tak wiec na wszelkie uwagi komentarze odp po godz 15 o ile takie beda;)))

Choc na jutro zapowiadaja tez taki upal...wiec chyba bedzi tak jak dzis:)))

Link to comment
Share on other sites

arima, to przynajmniej wiesz, ze na spacerze bylas :lol: :lol:

A w mieszkaniu faktycznie ciezko, na dodatek ani powiewu wiatru, wiec robienie jakiegos przeciagu tez spelza na niczym :( . Atrey co jakis czas zmienia miejsce, szukajac tego bardziej chlodnego i jakos biedaczysko znalezc nie moze :( . Probuję mu moczyc woda przynajmniej lapy, mordke i brzuch, ale to tez na niewiele sie zdaje. A na balkonie jeszcze gorecej, bo od strony poludniowej jest...echhh....nie ma to jak mieszkac w lesie i nad jeziorkiem....

Link to comment
Share on other sites

Coś Ty... Jestem z nimi na przyjacielskiej stopie. Jeden, młodszy, robert to mi Irydka wybrał, zna się na tym. To znaczy obaj się znają, ale akurat Robert był na miejscu.

Nie mówiąc o tym, że obaj prawie o głowę ode mnie są niżsi. Hi, hi...

Zresztą Zenek jest na zdjęciu z Irydkiem na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...