Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam bardzo zadam bardzo intymne pytanie:)? Czy adda jeste z w-wy? Bo widze, ze kyane jeste z Woli.

Arima nie przejmuj sie zawsze moge Cie nawiedzic:)))

Adda a moze ja myslalem o domku debowym a napisalem cos o Parku Debowym...jak by nie patrzec wszystko idzie w kierunku debowym..wiec skonczy sie na tym, ze bedzie debowe mocne:))))na pocztake...:)

Link to comment
Share on other sites

poznac sie zawsze mozemy...
arima jak chcesz wiedziec gdzie jeste debowy gaj moge Ci to
Jesli adda jest tak bardzo ciekawa gdzie jeste ten jakm las debowy to ...pokaze jej ten kawal lasu z wichrowym wzgorzem:))

a to wszystko napisal:

on, wspanily cydowny facet:)))

no to co, kiedy ta impreza....ekhm....zapoznawcza ma byc??? :wink: 8) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A kiedy wam kobiety pasuje;))? Ja moge prawie zawsze...kyane jest z W-wy, adda-nie wiem :)))armia jakis kawalek od wawy ale za 20 lat to tez bedzie dzielnica W-wy:)))

Wiec moze przy okazji jakiejs wystawy w wawie;)? No chyba ze szacowne kolezanki z W-wy maja inna propozycje...u mnie wichrowe debowe otwarte jeste 24 h, tylko, ze boje sie, ze moja chatka nie pomiesci takiej ilosci gosci:)))

Link to comment
Share on other sites

230 to nie jest az tak daleko...mysle, ze jak pozycze helikopter od Niemzyckiego lub z polskiego rzadu w jakie 1,5 godziny i bedziemy u Ciebie;)))z calym naszym dorobkiem:))

A tak powaznie 230km to nie jeste daleko...wiec moznaby pomyslec o spotakniu na szczycie. Ja zawsze moga zabrace kogo z dobytkiem...Nie mam tira, ale kogos z psiakiem jaknajbardziej moge zabrac :)))

Ps. i dodam ze pic piwka nie moge bo mnie trzustka juz nawala wiece ale sok zawsze pic moge :)))

Link to comment
Share on other sites

A ja wrecz przeciwnie kocham podroze;) a jeszcze jak wiem ze moj pluszak bedzie mial sie z kim poganiac...to czemu nie jechac hihi:)) jesli kyane nie chce zawsze mozemy adda zapakowac ze swoimi psiakami:))mysle, ze na tylnym siedzeniu zmiesci sie ze swoja brygada;)))) Tylko nie wiem czy adda jest z wawy:))

Link to comment
Share on other sites

Moze wlasnie taka reakcje chcialem w Tobie wywolac...:)) a tak naprawde to wiem jestem przekonany, ze kochasz swojego futrza nad zycie...

Cholera chyba adda jeste bardzo zajeta teraz i poszla robic obiad...bo nie odp mi na pytanie czy jeste z wawy...ale z tego co pamietam to nie bardzo...

Kyane...nie skreslam cie z listy...jesli arima chce aby zrobic jej nalot...mozemy sie jakos dogadac;)))i zrobic jej mila niespodzianke;))

Dobrze szanowna Panie milo dzis bylo...mam tylko nadzieje,ze dzis nie beda mnie tak uszka pielky...a jutro w pracy jestem z moja ukochana...Dzinia...:))))

Tak wiec milego wieczory zycze...:)))

Link to comment
Share on other sites

arima, uwazaj, bo jeszcze ktoregos pieknego dnia mozesz sie mocno zdziwic :crazyeye:

Ale z mojej strony jestes raczej bezpieczna, bo ja niezmotoryzowana jestem ( :( ), a poza tym juz za stara na takie 230-kilometrowe szalenstwa :roll:

Jak za stara?!!!!!!!!!!!!A trzustka też cie boli?

Buddah,nie wiem czy TZ Ady sie zgodzi tak bez Kyane.....

Link to comment
Share on other sites

Och, ależ straciłam dużo z przeuroczej dyskusji. Ale musiałam się przemieścić z pracy do domu.

Buddah jeszcze dwa miesiące temu byłam z Warszawy, a teraz z pod Warszawy, kierunek północny - zachód.

Rozwiązanie widzę takie: skoro Kyane nie jest zmotoryzowana a Buddah tak, to Buddah zabiera Kyane.

My zmotoryzowani.

Też mam już stare kości, ale czego się nie zrobi dla piesków. Tylko nie wiem, czy TZ Arimy ma chęć pozbawić się reszty paznokci :D

Link to comment
Share on other sites

Hyba tak!

pozycze helikopter od Niemzyckiego lub z polskiego rzadu w jakie 1,5 godziny i bedziemy u Ciebie;)))..Nie mam tira,

Bo tirem to by was dwie zabrał,a do helikoptera może być problem z taką ilością zwierząt,tym bardziej ,że rządowy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...