Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

A musi byc od razu leos?? nie wystarczy Wam na razie jakas nowa, futrzasta krew? :roll: :wink:

arima, bardzo licze ma twoje poparcie, lubie rodzynki 8) :wink:

adda, czy ja sugerowalam, ze nie kochasz swoich leosi?? :o , ja przeciez tylko niesmialo o wspolnym spacerku z...ekhm...psami wspomnialam :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widze, ze dac wam dziewczynki kompa wieczorem...i ladnie czlowieka obrabiacie;)) juz teraz wiem, dlaczego mnie tak uszy pielky:)))

Niestety albo i stety moj dostep do kompa jest ograniczony:) ale widze, ze z moich wpisow wyszlo cos fajnego...wiec reasumujac to wszystko...moja suka penwie moze choc jeszcze nie wiem cyz moze...bo nie bylo..a jej Pan jest tak skromny,ze nic nie powie....Dzis dlugo siedzialem w banku zastanawiajac sie czy wziac kredyt na dom z ogorem i basenem:)))ale niestety jeszcze trzeba popracowac...:)))

A tak na poczatek to witam szanowne Panie;))))

Aha arima piszac o Adzie, czuje ze zazdrosna jestes;)))a nadzieja jest podobna matak glupich..ale kazda matak kocha swoje dzieciaki wiec kto wie:)))

Link to comment
Share on other sites

Pan jest tak skromny,ze nic nie powie....Dzis dlugo siedzialem w banku zastanawiajac sie czy wziac kredyt na dom z ogorem i basenem:)))

Aha arima piszac o Adzie, czuje ze zazdrosna jestes;)))

No i wyszło Kyane szydło z worka............

Ładnie skromny....................

Może,to nie rodzynek a narcyzek? :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

adda wchodzile pod ten link co mi podalas...jetse tam wiele ciekawych informacji...niestety jako nie znalazlem hodwcy..w Polsce, dzwonielm do Polskiego Zwiazku Kynologicznego, ale w wawie maja wolne do chyba 28.08. Bo naparawde chcialem sie z kim spotkac zeby mi powiedzial,czy to jeste anatlijski czy tylko ludzaco podobny. Kolega z pracy sie smieje, zeby wynaja Rutkowskeigo, ktory rozwikla te zagadke;)))

Tak czy owak dzieki za info:) i za pomoc;)

Link to comment
Share on other sites

Tez mi sie tak wydaje ada...:( no, do niemiec nie bede jechal...

A czy moze byc ktos w Polskim Zwizaku Kynologicznym, kto moze potiwerdzic fakt, ze ten pies moze byc anatolisjim lub to na 100% wykluczyc??? Jakie jeste twoje zdanie na ten temat.

Ps. skoro nie chce mi nic wieceje powiedziec w innej sprawie nie bede ciagnal za jzyk. A co porabia kolezanka arima..jakos cos dzis malo pisze...:))?

Link to comment
Share on other sites

Mowicie i macie...jak mnie ktos nie lubi to uciekam...:)))bo nie lubie sie bawic tam gdzie mnie nie lubia, strzelam teraz starszngo focha..i chyba powiem Pa :evil: :)

Nie uciekaj Buddah!!!!!!!!!!!!!!

Wszyscy Cie lubią,wkońcu sie wesoło zrobiło!!!

Wiesz jak sie baby same nudzą,to różne bzdury plotą... :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Tez mi sie tak wydaje ada...:( no, do niemiec nie bede jechal...

A czy moze byc ktos w Polskim Zwizaku Kynologicznym, kto moze potiwerdzic fakt, ze ten pies moze byc anatolisjim lub to na 100% wykluczyc??? Jakie jeste twoje zdanie na ten temat.

Ps. skoro nie chce mi nic wieceje powiedziec w innej sprawie nie bede ciagnal za jzyk. A co porabia kolezanka arima..jakos cos dzis malo pisze...:))?

Buddah,tak szczerze,to Twoja psinka może być tylko podobna do Anatolijskiego,bo jeśli by nim był to matka jego była by identyczna i nie miałaby długiego futra.co nie znaczy,że jest choć troche mniej wart.

Link to comment
Share on other sites

Dzis wieczorem zamowie partol od detektywa rutkowskiego;0 i bedzie tropil rodzicow dzini...

Mnie tez sie wydaje tylk, ze jest ludzaco podobna, ale jak wiesz adda pies wziety byl ze schroniska..moglo sie tak zdarzyc, ze "niby matak dzini", to byla sunia, ktora miala male i "podrzucono " jej jeszcze jakiego szczeniak, ktorego ktos wyrzucil. Cala historia z moim psem nie trzyma sie do konca kupy gdzy. Pani ze schroniska, ktora jeste wspanial cudowna kobieta i psa dalaby kazdej odpowiedzialnej osobie, potrafilaby go zagadac i powiedzie ze musi wziac psa powiedziala, ze ten pies urodzil sie u nich w schronisku, za to pracownik mowi, ze przywioz suke z okolic Piaseczna juz z malymi...wiec ja jako stary uparciuch zaczalem weszyc i szukac...co to moze byc za rasa...choc na 99% jeste to wspanialy sunia kundelek...ktora wyszla bardzo anatolijsko:)))

A tak powaznie...patrzac na pewne fotki, czytaja opisy...stwierdzam, ze jest wiele podobnych cech do anatoliskiego...choc podkresle to z cala stanowczoscia...ze nie szukam na sile...a chce zaspokoic swoja ciekawosc:)))

O witaj Arima, nie bede nigdzie uciekal no moze za jkakie 2-3 godz...bo juz tesknie za swoim pluszakiem, ktory teraz biga sobie z kims po parku:)) a to ze jak sie kobieta nudzi to rozne rzeczy wymysla to wiem...psie panie (suka) tez tak maja;)))

Link to comment
Share on other sites

Ha, zeby to kyane biegala po parku, echhh...i to z Dzinia na dodatek :wink:

Niestety, wspolnie z Atreyem meczymy sie w naszych czterech scianach i czekamy na chlodek :(

arima, alez Ci zazdroszcze tego zbiornika wodnego...no, moze jeszcze bardziej zazdrosci Atrey :lol:

Buddah, witaj, kope lat :wink: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

OOOOO????? :roll: kurcze az zadzwonie zaraz do docenta Furmana z osiedla :)) lub administratora a moze lepiej do ochrony i Panowie mi powiedza z kim tam moja ksiezniczka biega sobie;)))...jesli biega tam Kyane...to moze i armia bo dzis tak wolno pisze;)))

A mam jeszcze 1 pytanie. Czy sa w Polsce organizowane wystawy kundelkow;)) nigdy nie bylem na wystawie psiakow...jako gdzie sie zawsze mijalismy (patrz ja i wystawa) a skoro juz tutaj tyle achow i echow..nad moja sunia bylo moze byc z nia na jakas wystawe kundeloow pojecha;)?

Czy wy zaprawione w bojach wystawowych kobiety wiecie cos na ten temat:)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...