Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysle, ze bylo to autko osobowe, z radiem (widze antene) i podgrzewana tylna szybko....wiec marki nie znam...ale wiem ze pewnie osobowe (moze to Polonez)?

No dobrze to juz wiem szanowne Pani, ze autka zmieniac nie musze...ale domek jak najbardziej. Choc i tak psa mam ze soba w pracy jak jest potrzeba.

adda, nie przesylaj wiecej zdjec...bo jeszcze bardziej zachoruje na Leosia....a jak juz wiesz nie bardzo moge 2 psiaka (choc bardzo chce).

Link to comment
Share on other sites

Tak jeszcze bardziej mnie podpuszczajcie...to za chwile sprzedam jedno mieszkanie i kupie domek z ogrodem i bedzie dzini i Leosi jakis;)))

A tak powaznie, gdby nie praca napewno ucieklbym ze stolicy i zaszyl sie gdzie z psiakami w domu z ogrode, na te chwile...nie da raady:)

PS. a tak na marginesie, wystarczy juz ze czasamiw pracy lata jeden bigiel, shar pei i moja cudo....:)) jak bylby jeszcze Leos byloby goraca...

aha zapomnialem dodac ze czasam z psiakami sa jeszcze 3 kotki...:)))

Wiec jest naprawde wspaniale...kiedy przyszla do nas pewna Pani na spotlanie z bardzo duzej firmy i nie mogal uwierzyc ze w pracy moga byc 3 psy i 3 koty:)))a u mnie tak jest....ze nie daleko pracy jest park...gdzie psiako moga sobie pobiegac.

A wracajac do tematu, chyba pojde zagram w totka...kto wie moze jak trafie 6 to wtedy kupuje chate i leosia;))))

A jesli chodzi o autko...to ja juz nie wiem Tico, Cienkacz, a moze Maluch:))?

Link to comment
Share on other sites

Mam taka fajna szefowa:)))co kocha zwierzaki, tzn sama ma kota w domu i pomaga schroniskom jak moze..generalnie ciesze sie, ze tutaj pracuje bo robie to co lubie a przy okazji mam prawie codziennie Dzinie ze soba...jeszcze nie wiem jak bedzie z cieczka...bo dzinia jest jeszcze szczeniakiem...ale mysle, ze kupi sie specjalny sprzet i nie bedzie problemu:)) Tak jak nie bylo problemu jak byla mala i czasem nasiusiala w biurze...wtedy podstawowym asortymentem byla dla mnie szczotka i domestos:))))

Kurcze arima juz nie mam sily trafiac moze Fiat Uno...sam nie wiem moze 206...nie wiem pochawal sie i tyle:)))

Link to comment
Share on other sites

A moge ci powiedziec pracuje sobie w agencji public relation:) Jesli chodzi o autko na litere P. To moze byc Peugeot 106 :) moze puc rowniez fiat Panda, moze byc Porsche;)) Pontiac, ale stawiam na Peugeota lub fiata Punto:))) No tylko nie wiem czy P? to marak czy nazwa firmy :)))

Juz mnie glowa boli od myslenia na p:))wiec powiedz kobieto i oszczedz mi cierpien...:)

Link to comment
Share on other sites

Ale jesteś d...To P 926.A pracy zazdroszcze..........

Ada on jak siedzi w ogrodzie to piszczy tylko w dzień jak za płotem inne psy widzi,a w nocy cichutko,bo wie,że jak będzie piszczał to zamkne go w kuchni,a to dobiero będzie tragedia..........

Link to comment
Share on other sites

Ja to dwie noce w ogóle nie spałam przez Iryda. W końcu dostał od weta środki na uspokojenie i po prostu nogi się pod nim uginały, padał i zasypiał. Aż żal było patrzeć. No ale to było w mieszkaniu, może w domu będzie łatwiej?

Link to comment
Share on other sites

Ladny mi maly samochod na P 926 :))) Bardzo maly:)) Peugeot przy nim to wielkolud.

Dzieki za info. Mam jeszcze tylko jedna prosbe do was kobiety. Czy wiece moze czy ktos w polsce ma hodowle Anatolian Shepherd Dog, czy cos takiego jak moja Dzinia...?

Link to comment
Share on other sites

No jak ja próbowałam je trzymać razem w mieszkaniu to było to samo mimo,że w osobnych pomieszczeniach.Przez trzy dni nic nie jadł i wył.Widze,że lepiej mu jak sie nawet ponudzi sam w ogrodzie,bo chociaż wtedy je.Checa będzie jak Emi będzie dostawała cieczke po Almie,bo biedny Aleks meldunek w ogrodzie wtedy na dłuuuuuuuuugo dostanie.

Link to comment
Share on other sites

Ladny mi maly samochod na P 926 :))) Bardzo maly:)) Peugeot przy nim to wielkolud.

Dzieki za info. Mam jeszcze tylko jedna prosbe do was kobiety. Czy wiece moze czy ktos w polsce ma hodowle Anatolian Shepherd Dog, czy cos takiego jak moja Dzinia...?

Ja nie mam zielonego pojęcia,nawet chyba takiego nie widziałam,ale pies jest piękny.Dla mnie wszystkie kłapouche olbrzymy to najpiękniejsze psy na świecie :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze mamy podobne upodobania jesli chodzi i zwierzaki:)

Dzieki za info. Przekopalem dzis caly interenet, znalazlem kilka fotek i 1 filmik...i jestem na 70% pewnien ze ta moja Dzinia to moze ? powtarzam moze jest Anatolian Shepherd Dog ...dlatego szukalm jakiego hodowcy...ktory moglby mnie wyprowadzic z bledu... Bo ja juz tak mam ze jak sie upre to bede szukal i szukal:)))no ale i tak juz dzieki waszej pomocy cos wiem;)))

Link to comment
Share on other sites

Jak ona grzesznicza robi do dobrym celu:))))chce aby doszlo do kolejnej adopcji:))no i chce mnie wrobic w jakies 20 lat splaty kredytu na mieszkanie...:)) tylko czego sie nie robi dla takich fajnych furtrzakow;)))

Na te chwile ja zostaje ze swoja Dzinia...a jak sie wszytsko bedzie dobrze krecic i sie zamieszka w swoim domku z ogrodem...to:)))kto wie co sie zadarzyc moze... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...