Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Aleks nie zjadł nigdy nic!

Nawet ciastka które uwielbia i sie o nie prosi zostają na ławie i możemy wyjść-wracamy i nic nie ruszone.

Za to Alma zjadła już kilka par butów,ponadgryzała wszystkie dywany....długo by wymieniać można

Aleks od szczeniaka spokojnie zostawał sam i wszystko przesypiał.

Link to comment
Share on other sites

Super, fotki super psiaki:) wielka prosba do Ciebie, pisalem juz do kilku osoba,ale nie dostalem odp. Swoja Dzinie wzialem ze schroniska, Pani twierdzila, ze to moskwieski strozujacy...widzialem tylko Dzini matke byla bardzo podobna do Leosiow:)) tak wiec pytanie do Ciebie jako do fachowca...czy moja Dzinia ma cos z Leosia. Bede wdzieczny za info. Ps nie moge wklejac fotek..moge ci przeslac 3, 4 fotki na priv..i ocenisz. bede wdzieczny za pomoc.

Ps. moj maial [email protected] niestety nie mam twojego maial, bo bym juz przeslal fotki...z zapytaniem.

Ps Dzinia 20.08 skonczy 6 m-cy, wazy 33 kg... i jest kochana;))ale chcialbym wiedziec, co to czy to Leon czy cos innego:))

Link to comment
Share on other sites

Jesli to mialo byc do mnie to odp brzmi, ze jeszcze nie;))) :lol: ale jak ja zapisze do was na kurs karate to pewnie bedzie umiala;)) Robi salta jak skacze do wody:))

A tak powaznie arima napisale ci cos na priv i od ciebie tez czekalen na info....ale nie wiec czy cos ode mnie doszlo na priv do Ciebie...:(

Link to comment
Share on other sites

Irydziątko jest taki jak Lary, a może minimalnie większy. Ale za to sporo chudszy no i to futro... Mam nadzieję, że teraz, jak już mieszkamy w domu, to się ofutrzy. Chociaż on i tak kochany śpi koło mnie. A Lary z tego co Justi mówiła to woli budę.

Naprawdę Alex jest niższy? A nie byłaś drinknięta?

Link to comment
Share on other sites

Mój TZ twierdzi,że nie jest niższy a mnie sie wydaje,że jest.Wogóle jest taki mizerny przy nim-te futro.....

Pani Osuch mówła,że Arnold zmężniał dopiero po 3 latach-może mój też tak póżno dorośnie?

A zapomniałam Ci napisać-Arnold nie żyje,miał raka.

A jeśli Irydzio jest wyższy od Larego,to jak przypakuje,a ma na to jeszcze czas to............

Ja już nie pojade na wystawe tam gdzie TY-Nie bede psa stresować :cunao: :cunao: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

Jejku, naprawdę Arnolda już nie ma? W Łodzi nic pani Osuch nie mówiła (była z Kaiserem). Straszna szkoda. :cry:

Wydaje mi się, że Alex nie jest niższy, po prostu jest chudszy i mniej ma futra. Twój TZ ma rację.

Iryd to żaden wysokościowy olbrzym. Wg. moich pomiarów ma w kłębie 77 cm.

Znam jednego pana sympatycznego z Płocka, ma leosia z tej hodowli co Iryd i mówił mi, że jego Elvis właśnie teraz nabrał solidnego, pięknego futra, a właśnie ma 3 lata. Kochana, wszystko przed nami :wink:

Link to comment
Share on other sites

No oby tak było.....

Szczerze,choć nie powinnam to i Lary i Bethoven wyglądali dużo lepiej,a są młodsi.Poczekam.............,a jak sie nie zmieni to sobie wystawy odpuszcze.I Lary ma takie fajniejsze uszy.Na każdym opisie mam ,że Aleks ma idealną głowe,a mnie sie wydaje,że uszy też ma nędzne w porównaniu z Larym.

A u Osuchów został tylko Kaziu,bo ta sunia też już odeszła......

Link to comment
Share on other sites

Kobieto, nie patrz na uszy. Głowa jest ważna.

Chyba Alex i Lenka mają to rodzinne, bo w każdym prawie opisie Lenka ma: bardzo ładna w wyrazie sucza głowa, doskonała głowa, duża głowa itp.

Zobaczysz Alex "dorośnie". Jednym to przychodzi szybciej a innym później.

Irydzio też chudziok i łysol. A co tam. Kochany jest i taki mądrutki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...