Jump to content
Dogomania

nowy Thai


Impresja&Simarilion

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Impresja']powiem wam w sekrecie, że prawdopodobnie za kilka tygodni do podwrocławskiej hodowli znanej z shar pei'ków trafi niebieski chłopczyk thai ridgbeck prosto z Tajlandii!![/quote]

SUPER!!!!!! :multi: Fantastyczna wiadomość, może wreszcie thaje zamieszkają w Polsce na stałe :multi::multi::multi:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To własnie do mnie przyjedzie wyczekiwany blue-boy Bhathai The ARROWROOT PLANT z samego Bangkoku!:multi:
Wyląduje ( mam nadzieję , że szczęśliwie ) 19 września w Warszawie. Nie mogę się doczekać.Jak już będzie - wstawię galerię jego zdjęc ( od kwietnia - jeszcze w Tajlandii), na razie nie chcę zapeszac.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dwa dni , a ja już mam "raize-fiber":lol:. Chciałabym , żeby już była sobota ( albo chociaż piatek wieczór -choć na noc zostajemy w Warszawie i żeby było bardziej niezwykle - będziemy spać w klasztorze na Czerniakowskiej).
Nie moge doczekac się normalnego spaceru po lesie z moim "tajusiem" i zaprzyjażnionymi seterami.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Własnie dostałam wiadomośc a Bangkoku:multi:. Mój "blue-boy" już jest w drodze na lotnisko, jego wielka podróż sie zaczęła:nerwy: Wspaniale to i pełne napięcia jednocześnie!Tajlandie opuszcza dopiero o 11 wieczorem , a po kontroli wet. o 16 już musi być w boxie.Aw dodatku okazało sie ,że jest za duży do swojego znajomego i ukochanego "domku" , więc będzie jechał w całkiem nowym. Wyjdzie z niego dopiero jutro w Amsterdamie , gdzie "powita "go Unia Europejska i związane z nią procedury...:shake:
Potem juz tylko ok.2 godz. lotu i wielki buziak od nowej pani na lotnisku w Warszawie.:p
Tak bym chciała ,żeby to JUŻ było...

Link to comment
Share on other sites

Uff,
nareszcie w domu! i to z TAJUSIEM, CAŁYM I ZDROWYM!
Fotka jedna , bo zrobiona w pospiechu w drodze do domu ( kiepska , bo takie światlo w interciti).Będzie więcej , obiecuję i zapraszam na [URL="http://www.rhodesian-online"]www.rhodesian-online[/URL] .pl, gdzie Tajus od jutra bedzie miał swoja fotogalerię.Teraz ma 7 miesięcy , bo takie sa procedury importu psa z Krajów Trzecich!Wybrany i zamówiony był w wieku 2 mies.(15.04.08) , potem 15 maja wscieklizna , 15 czerwca pobieranie krwi na poziom przeciwciał , wynik z laboratorium wyszedł o.k.( krew Tajusia była w Polsce juz 20 czerwca) , potem jeszcze 3 mies. kwarantanny , no i wreszcie , po dobie lotu i 4 godzinach zmagań z przepisami na polskim lotnisku JEST!:multi:Cały , zdrowy ,śliczny , wesoły i bardzo głodny...
Teraz z pełnym brzuszkiem poszedł spać, jutro zwiedzamy otoczenie...

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem "komputerowy tłuk" i po prostu nie umiem wstawiać zdjęc do tekstu:oops: .Nawet awatarka z Tajusiem nie umiem zrobić.
Tajuś jest bardzo grzeczny , jeszcze odsypia podróż zza "drugiej strony globusa":lol:.Odkrył ,że najcieplej jest pod kołdra i do rana nie wystawił spod niej noska.
Ma przepiękną główkę , cały wygląda jak posążek( a jeszcze uwielbia przyjmować takie "pomnikowe "pozy...
Nie mogę jeszcze uwierzyć ,że udało mi się i mam takie cudo-przybysza z dalekiego kraju!A łatwo nie było...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota2007']Ja jestem "komputerowy tłuk" i po prostu nie umiem wstawiać zdjęc do tekstu:oops: .Nawet awatarka z Tajusiem nie umiem zrobić.
Tajuś jest bardzo grzeczny , jeszcze odsypia podróż zza "drugiej strony globusa":lol:.Odkrył ,że najcieplej jest pod kołdra i do rana nie wystawił spod niej noska.
Ma przepiękną główkę , cały wygląda jak posążek( a jeszcze uwielbia przyjmować takie "pomnikowe "pozy...
Nie mogę jeszcze uwierzyć ,że udało mi się i mam takie cudo-przybysza z dalekiego kraju!A łatwo nie było...:shake:[/quote]


Gratuluję sprowadzenia chłopczyka. Wierzę, że nie było łatwo, ale fantastycznie że wszystko się udało. :multi:
Pierwszy thai jakiego zobaczyłam na żywo był właśnie blue i mam mały sentyment do tak umaszczonych thai.


[quote name='Impresja']pozwoliłam sobie wstawić zdjęcia ze stronki Doroty. Widać je? [/quote]

Ja nie widzę :shake:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...