Jump to content
Dogomania

Galeria prawie chińskiego grzywacza


Melka

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3]Witamy! Ponieważ nie mogłam otworzyć stronki z golarkami mogę tylko powiedzieć że my Tobiaszka strzyzemy strzyzarka firmy Remington. Mała poręczna dość cicha b/przewodowa. Wcześniej mielismy Philipsa ale była głosna i Tobi bardzo kręciła się przy goleniu. Pyszczek naprawde strzyże sie prosto i szybko. Wprawdzie pierwszy raz pokazała nam jak to sie robi Miniaga ale potem spróbowałam sam i wyszło. Tobiego mamy od kwietnia jest bratem Benia od kate super chłopaki. Nigdy wcześniej nie mielismy grzywacza ale wierz mi to wspaniałe pieski i wielkiego serca. Pozdrawiam Joanna [/SIZE]
[SIZE=3]Tobi (Winie the puff) jest z hodowli Resuruss [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Fajniutkie zimowe fotki ;)... ja wam zazdroszczę długich zimowych spacerów bo niestety ale moje gołe dziewczyny to zimą nawet ubrane w ciepłe kombinezony to na sekundę na siku i potem szybo do domu ciągną a jeszcze w tym mrozie to w łapki moment marzną ... dziś było u nas -16 stopni o 8.00 rano brrrr...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Nie to nie jest strzyżarka dla piesków tylko dla ludzi ale świetnie sie sprawuje, z resztą wielu hodowców nie używa strzyżarek dla psów ( jesli chodzi o grzywacze) bo do innych ras jak najbardziej powinny być dla psów bo maja zupełnie inną sierść. My naszemu Tobiemu łapki też smarujemy wazelinką ale podobno należy smarować maścia z witaminą A i myć nóżki po każdym spacerze tak mówił weterynarz w telewizji w wywiadzie jak należy chronić psy przed takimi mrozami. Buciki raczej nie wskazane nie wszystkie pieski to lubią. Ja też na ten temat radzę sie innych i wszyscy raczej sa jednomyślni.

Link to comment
Share on other sites

wejdź sobie na stronę [URL="http://www.remington-europe.com"]www.remington-europe.com[/URL]
wybierz polski, wejdź potem w strzyzarki a następnie trymery do ciała model BHT2000. Ja pracuję w Saturnie i u mnie ona kosztuje 109zł Ja mam starszy model ten jest jeszcze lepszy. Piesek się nie stresuje a maszynka jest wygodna bo jest mała i cicha. Ja Tobiego golę nie całe 10min.

Link to comment
Share on other sites

tylko jezeli chcesz cicha to nie whal pocket pro bo chodzi jak traktor ale jest malusienka w germapolu mają takiego małego fajnego mosera i ciuchutkiego do tego ja chyba za jakiś czas go kupię.

Efekty strzyżenia super i odrazu pysiol bardziej dystyngowany:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Super Liczy teraz wygląda nie źle Ci to wyszło. Muszę Ci powiedzieć, że my tez używaliśmy wcześniej Philipsa ale jest głośna dlatego wymieniłam na remingtona. Nie wiem czy ktoś Ci mówil jak golić pyszczek? :placz:
Ja robię to tak: bez nasadki, zaczynam od miejsca miedzy oczkami i ciagne w dół do noska, potem boki mordki, każdy piesek ma taki pieprzyk z włoskami to wlasnie od tego miejsca, następnie pod oczkami i zrobione. Nie lubią przy wąsach bo one sa twarde i przy strzyżeniu inny odglos wydaje strzyżarka. Potem dół pyszczka zaczynamy od miejsca gdzie zaczyna sie szyjka i do góry. Nie jest to takie proste na poczatku ale można sie przyzwyczaić.
Jestem pełna podziwy dla Ciebie :multi:

Link to comment
Share on other sites

Może sie zdarzyć że przytniesz psa i wtedy taka zaczerwieniona rysa będzie więc trzeba robić to uważnie.Tu masz bardzo fajną stronę jak robic krok po kroku(aby przejśc dalej wciśnij "next"-jest na dole po lewej str) [url]http://www.crestars.com/grooming_puff_1.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja też się bardzo bałam jak robiłam to pierwszy raz ale z każdym tygodniem robie to lepiej. za pierwszym razem troszke pozacinałam Tobiaszka ale tylko czerwine slady zostaly krew się nie lala. Za daleko mieszkasz bo bym przyjechala i Ci pokazała jak to się robi. Odwagi i nie przejmuj sie tak bardzo będzie dobrze, kazdy z nas kiedyś mial swój pierwszy raz. ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Melka odwagi ... każdy kiedyś zaczynał... wiesz przy goleniu to najważniejszy jest spokój , nie denerwuj się , prowadź maszynkę pewnie, ale delikatnie
do tego potrzeba wprawy, ale naprawdę nie jest to trudne... i pamiętaj kiedy pies protestuje to poczekaj cierpliwie, aż się uspokoi, ale nie odpuszczaj(możesz go chwalić kiedy stoi spokojnie) ... bo wtedy wyczuje że mu odpuścisz i będzie trudniej. powodzenia z czasem pójdzie ci dużo lepiej.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

skąd ja to znam ... każda okazja do rozrabiania jest dobra... a grzyweczki są takie pomysłowe... moje nauczyły się otwierać drzwi przesuwane od szafy i jeśli nawet tylko trochę jest niedomknięta to one już swoje zrobią ... nie wspomnę, że po stoliku szklanym w salonie to obie się przechadzają jak po wybiegu... ech modelki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...