Jump to content
Dogomania

Galeria prawie chińskiego grzywacza


Melka

Recommended Posts

Grzywacze nie lnieja:multi: a jeżeli coś im wypada to naprawdę tyle,że nawet nie zauważysz.Przeczesuj go raz w tygodniu żeby sierśc mu się nie zbiła, podczas tego wyczesywania trochę włosa mu wyjdzie.Dobrzeby było jakbyś choć raz na 2 tyg go wykąpała ale po kąpieli wysusz suszarką.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sztotki to zależy ile chcesz na to wydać ale powinnas mieć jedną pudlówkę np. [URL]http://onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,416699,0.html[/URL]i grzebień o średnim rozstawie zebów(nie za szeroki i nie za wąski)albo taki co z jednej str ma szerszy rozstaw a z drugiej węższy, ja mam np. taki i jest super [URL]http://onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,618497,0.html[/URL] - jeżeli chcesz tańsze to w sklepach z art. zoo są odpowiedniki takich szczotek czy grzebieni, dałam ci te co ja używam żebys wiedziała jak mają wyglądać mniej więcej. I po kąpieli w szamponie proponuje dokupić odżywkę i mu nakładać a sama zobaczysz ile fajniejsza sierść się robi i łatwiej się rozczesuje. Tylko odzywkę proponuję jakiejś firmy profesjonalnej,one są ciut droższe ale na dłuzej wystarczają niż takie powszechne co są w sklepach z art.zoo dostępne

Link to comment
Share on other sites

A teraz pytanie dla wszystkich - ile dużych komarów na dobę może zjeść grzywek, by mu nie zaszkodziło? :razz: Liczi wieczorem upolował i zjadł 3. Jest bardzo skuteczny! :D Prawie wylądował w cieście na stole :evil_lol:[/quote]

Komarów nie liczyłam , ale ćmy i ślimaki to nawet , nawet chętnie :evillaug:

Link to comment
Share on other sites

U mnie legowisk jest kilka, mam takie kupne ale i po prostu z kocyka na szafce i tam najbardziej lubią przebywać i jest kłótnia między Molly a moja kundelką.Moje spią ze mną albo z mamą ale z posłań też korzystają, tak naprawdę każdy ma oprócz mojego łóżka:mad: swoja miejscówkę i jak chce święty spokój miec to idzie na nią a i jak coś do jedzenia dostają to też ucieka każdy na swoje posłanie.
Co do wymiarów legowisk to musisz sobie mniej więcej zmierzyć bo tam sa wymiary podane.Tak samo z ubrankiem jak chcesz to zmierz psa, w necie znajdziesz rysunki z tym jak powinno się mierzyć ale dla pp to raczej nie trzeba ubrań chyba,że siatka jak gdzieś w chaszcze chodzicie, co by mniej mieć do wyplątywania z sierści i ew.nieprzemakalny kombinezon jak jest wielka chlapa i nie chcesz mieć psa całego brudnego, ja zakładam Molly tylko jak pada a idziemy do dzieci na zajęcia.Jak psiak nieprzyzwyczajony to może wcale nie chcieć chodzić i będzie nieszczęśliwy z ubranka.I ubranka kudłacą sierść.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam w domu niezliczoną ilość psich spanek. Chińczyki muszą być cały czas tam gdzie pańcia, więc posłanka stoją w każdym pomieszczeniu i są różnego rozmiaru. Łyski wolą mniejsze /około 45 /, żeby je lepiej otulały i śpią w nich zwinięte, jednak Api pp zdecydownie okupuje te większe / około 60 cm /. Kudłaczka bardzo często " wietrzy futro " i potrzebuje o wiele więcej miejsca, aby się rozłożyć. Proponuję na początek kupić dwa - mniejsze i większe, żeby miał wybór i mógł zdecydować, które lepsze. I tak jak napisała Ress, zamów na Allegro u tego samego producenta, będzie jedna opłata za wysyłkę.
Odnośnie ubranka na polarze, to takie dla pp nie jest potrzebne, poza tym strasznie filcuje sierść. Wystarczy ortalionowy kombinezon i to zakładany tylko wtedy kiedy jest mokro lub w czasie deszczu, bo podczas niezbyt zimnej i suchej pogody nawet łysole wolą biegać "nago ".


Mama Magdy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...