Jump to content
Dogomania

Karma Kober's


tynka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']jakby ktoś chciał to mogę odsprzedać trochę kilogramów Koebersa Light i SupermixGJ - najlepiej jakby był to ktoś na śląsku to bez wysyłki by się obyło, ale wysłać też mogę - będzie ponad 5 kg supermixa i ponad 6 kg lighta - szczegóły na pw bo tu nie sklepik - karmy przechowywane w pojemnikach szczelnie zamykanych, kupione na początku maja - niestety moja alergiczka się na nie uczuliła i muszę wrócić jednak do trovetu[/quote]

[COLOR=Red][B]ponawiam pytanie - może jednak ktoś się skusi?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Korenia']Ja bardzo chętnie bym kupiła trochę karmy koebersa, najechętniej tej co się zalewa... ew. kupiłabym worek z kimś na 'współę', ja bym chciała kilka kilo.[/quote]


Korenia a która karma Cię ineresuje? bo ja nadal mam Lighta - mysle że około 5 kg jest, albo więcej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy ktoś byłby zainteresowany Koebersem Auslese? (Karma dla psów od 5/6 miesiąca życia do starości, dla ras każdej wielkości, idealna dla psów o normalnej i zwiększonej aktywności.)
Najlepiej z Olsztyna to bym mogła nawet dowieźć karmę ;) A jeśli dalej to trzeba by policzyć koszty wysyłki

Link to comment
Share on other sites

A ja trochę z innej beczki, czy ktoś już wychował na karmi Kober's szczenięta średniej rasy (chodzi mi o to, czy wszystko ok, czy się dobrze rozwijały itd). Jako że mojego w pysk kłuje sucha normalna, zastanawiam się nad taką zalewaną płatkową, i być może właśnie Kober's by się nadał.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Bura']A ja trochę z innej beczki, czy ktoś już wychował na karmi Kober's szczenięta średniej rasy (chodzi mi o to, czy wszystko ok, czy się dobrze rozwijały itd). Jako że mojego w pysk kłuje sucha normalna, zastanawiam się nad taką zalewaną płatkową, i być może właśnie Kober's by się nadał.[/quote]

Chcę spytać o to samo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']A ja trochę z innej beczki, czy ktoś już wychował na karmi Kober's szczenięta średniej rasy (chodzi mi o to, czy wszystko ok, czy się dobrze rozwijały itd). Jako że mojego w pysk kłuje sucha normalna, zastanawiam się nad taką zalewaną płatkową, i być może właśnie Kober's by się nadał.[/quote]Przestawiłam moją czarną na koebersa kiedy miała jakieś 7 miesięcy, więc może takim szczenięciem już nie była, ale nadal rosła, i bardzo sobie chwalę tę decyzję...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Bura']A ja trochę z innej beczki, czy ktoś już wychował na karmi Kober's szczenięta średniej rasy (chodzi mi o to, czy wszystko ok, czy się dobrze rozwijały itd). Jako że mojego w pysk kłuje sucha normalna, zastanawiam się nad taką zalewaną płatkową, i być może właśnie Kober's by się nadał.[/quote]
Znajomi odchowali miot goldenów na Kober'sie i z tego co wiem, to byli zadowoleni. My próbowalismy jakiś czas supermixa płatkowego u dorosłych psów i tez całkiem fajnie. Namówiliśmy nawet znajomą, ponieważ karma reklamuje sie jako głównie dla psów alergików, która ma goldenkę z alergia pokarmową i szczeniorka owczarka. Goldenka dostała rozstrój żołądka, a owczarka robiła dużo obfitych kupsk, wszystko się unormowało po przejściu na inną karmę. Czyli wiem, że nic nie wiem :roll: Na pewno nie ma jednej uniwersalnej karmy dla każdego psa, ale my na razie zrezygnowalismy z odchowu szczeniaków na Koebersie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Niezrażony opiniami kupiłem ostatnio wór (bo jakiś czas temu z karmy zrezygnowałem) i...
sierść piękna, lśniąca i generalnie och i ach, podobną miał tylko na Orijenie
miska zawsze wylizana do czysta
energia na maksa
ale, ale: kupska okrutne, podczas jednego spaceru (ok. 45 minut) pies potrafił się wypróżniać 3- 4 krotnie, przy czym tylko jedna z kup miała konsystencje stałą, co dla osoby sprzątającej po swoim pupilu jest nieco uciążliwe:-)
i teraz nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

To może warto jeszcze trochę poczekać? Jeśli pies ma wrażliwy żołądek to takie przestawianie z karmy na karmę może trwać dłużej, tym bardziej że ta karma różni się od innych. Myślę, że skoro psiak ładnie wygląda to można jeszcze trochę poczekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']To może warto jeszcze trochę poczekać? Jeśli pies ma wrażliwy żołądek to takie przestawianie z karmy na karmę może trwać dłużej, tym bardziej że ta karma różni się od innych. Myślę, że skoro psiak ładnie wygląda to można jeszcze trochę poczekać.[/QUOTE]

Więc karma się była i skończyła, a ja mam już inną (ze składu której nie do końca jestem zadowolony, zwłaszcza, ze telekarma podała go w zupełnie innej kolejności niż producent na etykiecie) Na dzień dobry znaczna poprawa konsystencji, ze nie wspomnę o częstotliwości wypróżnień (dziś rano tylko raz). Zobaczymy jak będzie z wyglądem:-D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Witam,
Jeśli ktoś jest zainteresowany próbkami karm Koebers lub Josera to zapraszam na aukcję na allegro - jedyna aukcja gdzie można zamówić mieszankę próbek Josera i Koebers. W razie zainteresowania karmą proszę pisać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub dzwonić pod nr tel 502 045 211.
Jeśli jest ktoś zainteresowany przystąpieniem do klubu hodowców Koebersa lub Josery to również proszę o kontakt ze mną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...