Jump to content
Dogomania

Karma Kober's


tynka

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

23M, powiadasz? Właśnie mam zamiar ten rodzaj zamówić w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że moje żyjątka też będą kręcić młynka z radości. Do tej pory wypróbowałam Astora i jest OK, ale chcę też spróbować "płatków". Zatem - zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

A widzisz, bo ja Astora zamierzam mu podawać po wyczerpaniu zapasu płatków (jeszcze mi kilogram został).
Jakiś taki cholernie energiczny mi się zwierz zrobił. Tylko nie wiem czy nie zaczyna się za często drapać (albo włączyła mi się opcja paranoja:lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deusdeus']A widzisz, bo ja Astora zamierzam mu podawać po wyczerpaniu zapasu płatków (jeszcze mi kilogram został).
Jakiś taki cholernie energiczny mi się zwierz zrobił. Tylko nie wiem czy nie zaczyna się za często drapać (albo włączyła mi się opcja paranoja:lol:)[/quote]

Astor i 23M w opisie na stronie dystrybutora są do zalewania wodą więc chyba obie mają formą płatków....?!?!

A jak jest z koeber's extra? Też jest do zalewania czy nie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='BeataSabra']Podeszło i to jak .... prawie z miską pożarte[/quote]

Nam również...:-), jemy jakieś dwa miesiące (wcześniej jadły TROVET).
Mam trzy psy i dwa jedzą Auslese mieszane z Supermix GJ i czasem Lamm i Reis plus dodaję drożdże piwne na zmianę z mieszanką ziół. A sunia (trochę problemowa) je Supermix GJ mieszane z karmą płatkową Light (dwa razy w miesiącu badamy krew i wszystko jest ok). Czasem jedzą Supermix - Kroketten, żeby nie zapomniały, jak suche wygląda.
Dla futrzaków karma - pycha! A jaką fajną sierść dostały po Supermix GJ.

Mamy też Leckerchen (tym futrzaki nagradzane są dosyć często), ćwiczymy sobie z Suchwunder, a czasem dostają do pochrupania Fleischbrocken.

Link to comment
Share on other sites

Moj potwor wchlania [bo jedzeniem tego nazwac nie mozna, tak mu smakuje :eviltong:] 23M juz od jakichs 2-3 miesiecy - siersc swietna, psisko rosnie ladnie, pelne energii [tego to troche az ZA duzo :eviltong:], radosne, zapach z pyska dosc neutralny. No i nie da sie ukryc, ze jak nie dostanie za duzo, to nasz koszmar w postaci luznych kup przestal istniec.

Co do dawkowania - mlody jeszcze rosnie, a wyglada jak zyleta [ciagle wali w gore, zamiast na boki], wiec dostaje 1/4 wiecej niz powinien wg wyliczen na opakowaniu, bo szwajcar nie moze wygladac jak chart :evil_lol:
No i dzienna dawke dostaje w 3 posilkach, nie w dwoch - lyka dosc duzo powietrza przy zarciu, bo lapczywy jest, wiec wolimy czesciej mu dawac, zeby skretu nie dostal.

Dostalismy tez probke ktorychs smaczkow, ale to niestety nie przeszlo, bestyj w ogole nie ma na nie ochoty.

Link to comment
Share on other sites

Mój 8 miesięczny Fila Brasileiro,też zajada,i też jest łapczywy.Przy karmie Astor zmieniła się konsystencja kup,na twarde!!!Jest sukces tej karmy,bo wcześniej bywało kiepsko.
Psiak rośnie i dobrze przyswaja,granulki w ASTORZE dośc łatwo się kruszą,co przy moim nie gryzącym tylko łykajacy psiaku ma ogromne znaczenie.Jak na razie jesteśmy zadowoleni z karmy.łatwo zaczyna łapać masę,dlatego trzeba pilnować dawkowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='malawaszka']a gdzie kupujecie ta karmę? bo ja widziałam, że cena w Polsce jest kosmicznie wyzsza niż w Niemczech - cóż przecież bogatsi Polacy mogą płacić :roll:[/quote]
Z ciekawosci sprawdzilem ceny w Niemczech i... zalamka. Tam na worku karmy prawie 40zl mozna zaoszczedzic! :crazyeye:
malawaszka, jesli jestes w stanie ten bezbozny jezyk rozszyfrowac - jest tam mozliwosc wysylki do PL?

Link to comment
Share on other sites

:lol: nie wiem czy da się zamówić tam, no i nie wiem czy wysyłka się opłaci bo tam mają drogą wysyłkę - ale to musielibyście sie zorientować, albo szukać znajomych w niemczech, teraz sprawdziłam te ceny i różnica się trochę zmniejszyła jak euro spadło, bo jak patrzyłam kiedyś to była naprawdę kolosalna - niemal dwukrotne przebicie :shock: ale nadal tam jest taniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katica']Ale co się dziwić, w naszym pięknym kraju większość produktów jest droższa niz na zachodzie - auta, perfumy, środki czystości, a jak widać i karmy...[/quote]
Tansza byc nie moze, bo to nieekonomiczne :eviltong: Transport kosztuje, marza tez musi byc... ale 20-25% marzy to troche duzo jak dla mnie :roll: Dlatego fajnie by bylo, gdyby ktos ta strone przeczytal i sprawdzil, czy nie da sie jakos 'na miejscu' u nich kupic.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...