Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorowy psiaków z Krzesimowa. TRAGICZNE PRZEPEŁNIENIE! POTRZEBNE ADOPCJE!


Ala&Zetka

Recommended Posts

Nie wiem, czy już wiecie o tym wątku, ale może warto się zainteresować i zrobić jakiś bazarek, zbiórkę łachów po znajomych i rodzinie, sąsiadach.
Przetrzepać co tańsze lumpeksy.
Zajrzyjcie:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f938/cieple-zimowe-kubraki-dla-psow-bezdomnych-ktos-jeszcze-chetny-126514/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, napisałam pw do Burka1, żeby zajrzał na ten wątek, on jest opiekunem w schronisku i wszelkie wiadomości o psiakach i potrzebach to bezpośrednio od niego i P.Kierownik. Problem jest taki, że oni oboje właściwie od świtu do nocy zajmują się psiakami i albo on albo P.Kierownik pozostają na noc w schronisku, na dogo Burek1 wpada jak ma dostęp do internetu, sam też chyba prowadzi stronę schroniska. Jestem pewna, że jak tylko odbierze moje pw to odpowie na Wasze pytania.
Od ponad roku mam wirtualnego podopiecznego w Krzesimowie, ode mnie to ok.40km jest. AngelikaXD może umówimy się jakoś i razem trafimy :eviltong: Ja to tylko w niedzielę mogę, no i muszę najpierw samochód "zrobić", żeby mnie nie trzeba było psim zaprzęgiem do najbliższego mechanika holować :evil_lol:
Matrioszka2 marzy mi się taki wolontariat przy Schronisku w Krzesimowie jak mają w Mielcu

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam samochodu (nawet prawa jazdy :lol:). Kiedyś tam próbowałam dojechać rowerem z mapą ale nie trafiłam :cool1: Chciałam jakoś pomóc tam. Nawet klatki moge sprzątać jak trzeba :evil_lol:
RIVER Pisz jak wrócisz od mechanika ;)
matrioszka2 Jeden z moich psiaków jest ze schroniska z Lublina :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Angelika, no to obie jesteśmy superaśne dziewuchy !:cool3:
Ja aktualnie rozpuściłam wieści po znajomych i rodzinie, kolegach dzieci .... i mam trochę darów w postaci kilku poduszek, koców,kołder,materacy, ręczników... Jestem w trakcie zbierania.

Ala&Zetka - odezwij się, bo chciałabym spotkać się z Tobą w Krzesimowie.
Kto jeszcz tutaj z dogo jest wolontariuszm w Krzesimowie ?
Przeczytałam, że Burek1.
A Ty - RIVER też ?

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się,że chcecie pomagać psiakom z Krzesimowa.To specyficzne schronisko a raczej dom przejściowy dla tych wspaniałych mordek.Stara gajówka,obora,szopa.Ponad 60 boksów, 6 wybiegów od 400 do 700 m2.Wszystko otoczone lasem.Dobre strony takiej lokalizacji to warunki zbliżone do domowych.Psy nie mieszkają w luksusowych "celach" wykładanych glazurą,nie mają wspaniałych misek i centralnego ogrzewania.Żyją w prostych kojcach,śpią w budach różnej jakości i jedzą ze starych(czasem) garnków.Ale te garnki są zawsze pełne,w budach jest słoma a drzwi kojców otwierają się 2 razy dziennie.Nigdy nie było odmrożeń,większych awantur nie mówiąc o zagryzieniach.To wszystko wymaga pracy a ta zaczyna się w momencie przyjazdu nowego psa...a teraz pędzę do Krzesimowa

Link to comment
Share on other sites

Sorry że znowu mnie tak długo nie było ale mam małe problemy z netem :oops:. Dziewczyny wielkie dzięki za chęć pomocy!!!! :loveu: Wszystko bardzo się przyda!
Matrioszka, niestety nie wiem kiedy teraz będę w Krzesimowie... Ja nie jestem tam wolontariuszką- taką która fizycznie pomaga przy psach (chociaż chciałabym być :-) ) Po prostu raz na jakiś czas wpadam do Krzesimowa, zawożę jakieś rzeczy, robię psiakom zdjęcia i szukam im domów. Chętnie spotkam się z Tobą w schronisku, ale tak jak już pisałam nie mogę powiedzieć kiedy odwiedzę psiaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zapraszam na nowe wątki psiaków z Krzesimowa:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-sprytna-mimoza-prawie-jak-nietoperz-bardzo-prosi-o-dom-krzesimow-136396/[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-wlochata-zdrapka-czeka-juz-bardzo-dlugo-za-kratami-schronu-krzesimow-136437/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Przepraszam za offa,ale zapraszam wszystkich na wątek Parów.:loveu:
Zgłaszajcie Parówy z Waszego schroniska,będzie robione wspólne allegro więc to zawsze jakaś szansa;-)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/parowki-parowy-paroweczki-watek-zbiorczy-sie-robi-173391/"]PARÓWKI, PARÓWY, PARÓWECZKI - WĄTEK ZBIORCZY (się robi)[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...