Jump to content
Dogomania

28-30.11.2008 Zagrzeb 2 x CACIB


Katarzyna

Recommended Posts

Kto sie wybiera?

[URL]http://www.hks.hr/manifestacije/cacib-zagreb/[/URL]

Jak cos my mamy miejsce w aucie. Najlepiej niecieczkujace suczki (mam samca bernenczyka) lub mniejsze pieski na tylnym siedzeniu. Samochod - Mercedes VITO. Lub samiec, ale w klatce (lub z tylu z wlascicielem).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja bym jechala z jedna suczka ze Slaska... Ale wyjazd mozliwy jedynie w piatek kolo poludnia. Wczesniej nie dam rady.. pracuje. I mam nadzieje ze da sie wrocic do poniedzialku rano mam na 10 do pracy. Wiec chetnie bym z kims do towarzystwa pojechala i taniej tez wychodzi droga. Cieczki nie bedzie zadnej. Teraz wlasnie konczy sie cieczka wiec spokojnie. Z tym ze licze na pomoc przy kierowaniu. I noclegi konieczne sa.

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam, mam miejsce w Mercedesie Vito z Rzeszowa: w bagazniku jada 2 bernenczyki, pies i suka, z tej racji do tylu tylko grzeczna, niecieczkujaca suka lub lagodny pies w klatce. Lub cos mniejszego na tylne siedzenie, wtedy plec obojetna (byle nie suka w cieczce).
Wyjazd w piatek rano, powrot w niedziele (bez zostawania na BISy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana']Ja szukam jak zwykle noclegu...:roll:
Jak ktos cos fajnego i taniego znajdzie to niech szybko daje znac!!!
4 osoby + 4 psy....[/quote]


My spimy 25 km od Zagrzebia, zdecydowanie taniej:) niz w Zagrzebiu
tu masz linka
[URL]http://www.booking.com/hotel/hr/pansion-zagi.html?aid=306133;sid=40bbb2cef7adec54b8fe51abccd061c6;checkin=2008-11-27;checkout=2008-12-01[/URL]

pokoj 3 osobowy - 3 noce 165 euro + doplaty za psy :angryy: wiec nie najgorzej:cool3:

My wyjeżdżamy wczesnym rankiem w piątek żeby na klubówke na wieczór zdażyc a powrot planujemy na poniedzialek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...