Jump to content
Dogomania

Bułgaria


LOCZEK

Recommended Posts

[quote name='Nitor-Nivalis']ja dostalam takie info ( dzieki Wojtek ;))

28.08-Bulgarian CAC;
29.08-Montenegro CAC;
30.08-Macedonian CAC
31.08-Macedonian CACIB.
wystawy od czwartku do niedzieli w Ohrid

to byly specjalnie zorganizowane wystawy
i nie zaleznie od tego czy pies byl championem czy nie, moze nim zostac
To wystawy o championat Bulgarii, Montenegro i Macedonii.

Ewa to samo napisałam wcześniej;)

Niech zgarnie wszystkie możliwe championaty:multi::multi::multi:, powinni wszyscy docenić sukcesy kolejnego haszczaka poza granicami kraju.
Nie sadzę aby komuś było to "nie na rękę":shake:
były pewne niezgodności, które zostały wyjaśnione na tym forum, które chyba też do tego służy;)

Link to comment
Share on other sites

A ja wogóle nie wiem co to za śledztwo o jakis tam championat naprawde jakby ogromna roznice robilo czy Winter zdobyla ich 10 w jednym dniu czy 0 i tak z całej linijki przy imieniu psa w katalogu wyróżniają sie tylko te wazniejsze tytuły, a sie tak zażeracie jakbyście uważali ze sunia nie zasługuje nawet na taki championat- dajcie spokój, niech polskie husky podbijaja zagraniczne ringi i koszą 100 championatow rocznie do swojej linijki przed imieniem.

A jak tam w Bansko?? Dla mnie okazalo sie szczęsliwe mam nowego Intera w domu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']
To wystawy o championat [COLOR=Silver]Bulgarii,[/COLOR] [B]Montenegro [/B]i [COLOR=Silver]Macedonii[/COLOR].
[/quote]

[B]Czarnogóry[/B], Ewa ;)
To już języka ojczystego na emigracji się zapomina :shake: :evil_lol:

A dla Multichampionki - GRATKI :multi::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][COLOR=red] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]GRATULACJE!!!:klacz:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote]


No Czesc, mysle ze ja tez natrzaskalem duzo championatow we Lwowie i w Moldawi, ale sie nimi nie chwale poniewaz poki co niemam ich zatwierdzonych :lol:
Watpie, zeby gdziekolwiek w Eurpie czy to wschod czy zachod, dawali tyle championatow za jeden certyfikat.
Pozdrowienia z Moldawii, my jutro znowu walczymy - na CACIB SHOW.
Dzis sedziowal mnie na CACIBie Cristian Stefanescu ktory jest wybitnym arbitrem, bardzo rygorystycznym, i nie jedna osoba o tym wie takze tym bardziej jestem pewny klasy swoich psow.
A na CACu Erwin Deutscher - ktorego klasy i sposobu oceny nie musze chyba rekomendowac. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniel ED']No Czesc, mysle ze ja tez natrzaskalem duzo championatow we Lwowie i w Moldawi, ale sie nimi nie chwale poniewaz poki co niemam ich zatwierdzonych :lol:
Watpie, zeby gdziekolwiek w Eurpie czy to wschod czy zachod, dawali tyle championatow za jeden certyfikat.
Pozdrowienia z Moldawii, my jutro znowu walczymy - na CACIB SHOW.
Dzis sedziowal mnie na CACIBie Cristian Stefanescu ktory jest wybitnym arbitrem, bardzo rygorystycznym, i nie jedna osoba o tym wie takze tym bardziej jestem pewny klasy swoich psow.
A na CACu Erwin Deutscher - ktorego klasy i sposobu oceny nie musze chyba rekomendowac. :mad:[/quote]

...Danielku nie wiem dlaczego te słowa kierujesz do mnie!?
Za każdym razem kiedy (tak myślałam) składam gratki -robie to szczerze-nie mam złych intencji-doceniam każdą wygraną!I co za to ? Znowu mi sie oberwało.Zastanawiam sie czy wogóle mam sie odzywać na forum(ale to tez zostanie żle odebrane,bo powiedzcie ,że jestem zadufana w sobie,prawda?
Tak czy inaczej świat SH jest dziwny! Pozdrawiam wszystkich ,którzy mają do mnie pretensje!

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich, którzy tak bardzo osobiście odebrali moje posty przepraszam, ale chyba nie do końca się zrozumieliśmy ;)
Nikt do nikogo nie ma pretensji. Forum jest publiczne i wydawało mi się, że jest po to aby wszelkie niejasności pomóc wyjaśnić ;)

Nie słyszałam o wystawach, na których za jeden CAC czy nawet CACIB bądź BOB można wygrać championaty nie wiadomo ilu krajów. Dla mnie to nic innego jak wprowadzanie innych w błąd.

Winter Love życzymy by wróciła z wszystkimi możliwymi championatami :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'] nie podawałaby do publicznej wiadomości informacji wyssanych z palca, tym bardziej, że każdy wie jak bardzo takie sukcesy będa weryfikowane przez niektórych forumowiczów...[/quote]

Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że już nie raz spotkałam się z podawaniem do publicznej wiadomości informacji wyssanych z palca ;)

Jest sposób na to - można wraz z zamieszczaniem wyników z wystaw wstawić skan dyplomów potwierdzających zdobycie danych tytułów. Myślę, że wtedy już nikt nie podważył by zamieszczonych informacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']...Danielku nie wiem dlaczego te słowa kierujesz do mnie!?
Za każdym razem kiedy (tak myślałam) składam gratki -robie to szczerze-nie mam złych intencji-doceniam każdą wygraną!I co za to ? Znowu mi sie oberwało.Zastanawiam sie czy wogóle mam sie odzywać na forum(ale to tez zostanie żle odebrane,bo powiedzcie ,że jestem zadufana w sobie,prawda?
Tak czy inaczej świat SH jest dziwny! Pozdrawiam wszystkich ,którzy mają do mnie pretensje![/quote]

Bardzo mi przykro,że odebrałaś to w ten sposób:-(
A właściwie to ze mnie gafa ,że odnioslem swą wypowiedż-choć jak teraz sobie mysle nie w pelni przemyslaną -akurat do Twoich Gratulacji.
Tak w drodze wyjasnienia-chodziło mi o samo słowo:"gratuluje",które to znajduje sie w języku polskim a nie o "Loczków"
Jeszcze raz bardzo przepraszam ,za nieporozumienie;)
Wybaczcie.:-(
A co do zasad przyznawania championatów,może warto założyć osobny wątek?
Pamiętajmy że forum to czytają również osoby spoza "branży",
a podanie wyników z nawiązką i to niezłą jest w sumie też dobrą bezplatną reklamą dla danej hodowli.
Do tego brawa itp.
A co jeśli po jakimś długim pewnym czasie okazało sie że było to nieprawdą?
Kto o tym będzie pamiętał?czy wystarczy tylko przepraszam ze strony hodowcy-w sensie o sorrry może rzeczywiscie cos poknocilem?
W tym momencie wszystko pojdzie dawno w niepamiec a wczesniej zalozony cel zostanie osiagniety........
przemyslcie to....;)
to taka moja mała dygresja............:lol:
oczywiście nie dotyczy to tylko Joli,ale również mnie (bo też jeżdze w mniej zrozumiałe kraje:eviltong:),czy też innych...
Dlatego jeśli coś już napisze -odnośnie naszych championatów,to 100000razy to przeanalizuje ,potwierdze itp.,żeby poprostu "niewyjsc na dupka"
A Loczków uwielbiam:lol:i gratki nie za nowe championaty,caciby czy coś ,tylko przede wszystkim za CAŁOKSZTAŁT;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniel ED']A co do zasad przyznawania championatów,może warto założyć osobny wątek?[/quote]

Osobiście bazuję zawsze na stronie naszej forumowej dorotal, jako punkt zaczepienia: [URL]http://www.spaniel.pl/index_pl.htm[/URL] :)
Jak dotąd, informacje na stronie nigdy nie zawiodły- tym bardziej, że są na bieżąco uzupełniane.
Niemniej jednak, zanim popadnę w euforię, zawsze kontaktuję się na wszelki wypadek z macierzystym Związkiem- tak dla pewności ;)

....i przypomniałam sobie, że taki wątek na forum już jest :lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76256&highlight=championaty[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Może by tak na gołe klaty co?? :cool3::cool3: Haha dobrze że do mojego powrotu się nie pozabijaliście :mad:

No to po kolei...
W Ohrid w Macedonii, a dokładniej w miejscowości Ljubaniste odbywały się od czwartku do niedzieli 4 wystawy. 3 CACe i CACIB w niedziele.
W czwartek wystawa była organizowana przez Bułgarski Kennel Club (organizatorzy i sędziowie przyjechali z Bułgarii). Za CACa można było otrzymać Championat Bułgarii, Grand Championat Bułgarii oraz Championat Bałkanów. Niezależnie czy pies jest już jakimś championem czy też nie. W piątek podobna sytuacja, tyle że z Czarnogórą. Sedziowie i sekretariat od nich. CAC daje championat tym razem Czarnogóry. A w sobote i niedziele już Macedonia i ich championat.
I tak Winter Love w czwartek otrzymuje BOB i otrzymuje championaty j.w.
w piątek i sobote po CACu i też championaty, a w niedziele u sedziny z Francji, hodowczyni huskych otrzymuje kolejnego BOBa :)
Tutaj stawka z wystawy CACIBowej jakby się ktoś pytał:

PSY:
puppy
POWER SOURCE OF INNER VISION
młodzież
PRIDE OF SIBERIAN LADY
pośrednia
KRISTARI'S CHINOOK AT JEDNICKA
otwarta
SUMMERTIME DE LA VELLE DE MORAVA
championy
QUICK-EYED YUKON TANANA
VINTR VIHR DEL HELEN HAUS
SASQUEHANNA ROSS

SUKI:
młodzież
THRU BLUE OF GOLDEN NICOL
otwarta
HUSQVARNA WINTER LOVE

Mieliśmy w sumie do wystawienia 13 psów i wszystkie skończyły championaty, wygraliśmy koło 7xBOG, 2 i 3 miejsc już nie licząc ;-) dodatkowo w czwartek wygrałam res.BIS z posokowcem bawarskim, a i moja mała zabaweczka z waty cukrowej napędzana bateriami Duracell nie zawiodła :cool3: i w sobote Archie (bichon frise) wygrał BOG oraz res.BIS, a na najwiekszej z wystaw, cacibówce w niedziele poszedł "po całości" sięgając po BEST IN SHOW :multi:

Widoki piękne, ludzie rewelacyjni, atmosfera super, fotki niebawem... :p

Mam nadzieje, że wyjaśniłam wszelkie wątpliwości, a jak znajde chwilke czasu, to wkleje zeskanowane championaty w ramach dowodu zbrodni :eviltong:

Pozdrawiam z małym niesmakiem, chociaż baaardzo zadowolona z wyników

Gosia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']

Mieliśmy w sumie do wystawienia 13 psów i wszystkie skończyły championaty, wygraliśmy koło 7xBOG, 2 i 3 miejsc już nie licząc ;-) dodatkowo w czwartek wygrałam res.BIS z posokowcem bawarskim, a i moja mała zabaweczka z waty cukrowej napędzana bateriami Duracell nie zawiodła :cool3: i w sobote Archie (bichon frise) wygrał BOG oraz res.BIS, a na najwiekszej z wystaw, cacibówce w niedziele poszedł "po całości" sięgając po BEST IN SHOW :multi:

Gosia[/quote]

[CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Pięknie, tylko pogratulować takich sukcesów[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Ogromne i szczere gratulacje ;)[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000]I wielkie brawa dla Ciebie i Waty cukrowej za BIS-a ;)[/COLOR][/FONT][/I][/B]
:klacz::klacz::klacz:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']
Mieliśmy w sumie do wystawienia 13 psów i wszystkie skończyły championaty, wygraliśmy koło 7xBOG, 2 i 3 miejsc już nie licząc ;-) dodatkowo w czwartek wygrałam res.BIS z posokowcem bawarskim, a i moja mała zabaweczka z waty cukrowej napędzana bateriami Duracell nie zawiodła :cool3: i w sobote Archie (bichon frise) wygrał BOG oraz res.BIS, a na najwiekszej z wystaw, cacibówce w niedziele poszedł "po całości" sięgając po BEST IN SHOW :multi:

Widoki piękne, ludzie rewelacyjni, atmosfera super, fotki niebawem... :p

Mam nadzieje, że wyjaśniłam wszelkie wątpliwości, a jak znajde chwilke czasu, to wkleje zeskanowane championaty w ramach dowodu zbrodni :eviltong:

Pozdrawiam z małym niesmakiem, chociaż baaardzo zadowolona z wyników

Gosia[/quote]

[CENTER][COLOR=Purple][B][SIZE=3]Gosiu, WSPANIAŁY WYNIK ze wszystkimi psiakami!!! [/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=Red]OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE i dla JOLI!!![/COLOR][/SIZE]
Pięknie reprezentowaliście nasz kraj poza granicami!!![/B]
:multi::multi::multi:
[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniel ED']Pamiętajmy że forum to czytają również osoby spoza "branży",
a podanie wyników z nawiązką i to niezłą jest w sumie też dobrą bezplatną reklamą dla danej hodowli.
Do tego brawa itp.[/quote]

Jakies wydaje mi sie to abstrakcyjne, choc widzialam ze na nie ktorych stronach hodowli podaje sie w wynikach np res. CACe z kraji w ktorych ten tytul nie istniej.

[quote name='Daniel ED']W tym momencie wszystko pojdzie dawno w niepamiec a wczesniej zalozony cel zostanie osiagniety........
przemyslcie to....;)
to taka moja mała dygresja............:lol:
[/quote]

To jednak Danielu robienie reklamy wydaje mi sie juz czyms bardzo nad wyraz, bo tak logicznie myslac, reklame robi sie wtedy gdy ma sie w niej jakis cel, w tym wypadku np szczenieta na sprzedaz... a tak sie sklada ( na szczescie) ze nie wielu jest hodowcow ktorzy maja mioty czesciej jak pare razy do roku.... i nie wydaje mi sie by tego typu reklama byla im potrzebna

Na wystawy jezdzimy (przynajmniej wiekszosc mam nadzieje ) bo to lubimy, fajnie jest wygrywac i zdobywac tytuly ale nie sadze by ktos na wytsawy jezdzil z mysla o robieniu sobie reklamy na dogomanii.

To tez tylko taka moja mala dygresja ;)



[quote name='Daniel ED']A co jeśli po jakimś długim pewnym czasie okazało sie że było to nieprawdą?
Kto o tym będzie pamiętał?czy wystarczy tylko przepraszam ze strony hodowcy-w sensie o sorrry może rzeczywiscie cos poknocilem?[/quote]

moge powiedziec tylko tyle " :eviltong: "


[quote name='Daniel ED'] A co do zasad przyznawania championatów,może warto założyć osobny wątek? [quote]

Zasady zasadami
ale wszyscy wiemy ze sa wystawy organizowane specjalnie w jakims celu ... ktore kieruja sie innymi prawami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']
Mieliśmy w sumie do wystawienia 13 psów i wszystkie skończyły championaty, wygraliśmy koło 7xBOG, 2 i 3 miejsc już nie licząc ;-) dodatkowo w czwartek wygrałam res.BIS z posokowcem bawarskim, a i moja mała zabaweczka z waty cukrowej napędzana bateriami Duracell nie zawiodła :cool3: i w sobote Archie (bichon frise) wygrał BOG oraz res.BIS, a na najwiekszej z wystaw, cacibówce w niedziele poszedł "po całości" sięgając po BEST IN SHOW :multi:
[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Wielkie gratki !!! [COLOR=#0000ff]Piękny wynik ! :multi::multi::multi:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Haha dobrze że do mojego powrotu się nie pozabijaliście :mad:

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4].....ciesze sie ,że wyniki i sukces Winter Love potwierdziły sie![/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]GRATULACJE!!!! Brawo Gosiaczku![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]P.s[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Daniel odbijemy sobie to nieporozumienie w Budapeszcie![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']Haha dobrze że do mojego powrotu się nie pozabijaliście :mad:

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4].....ciesze sie ,że wyniki i sukces Winter Love potwierdziły sie![/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]GRATULACJE!!!! Brawo Gosiaczku![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]P.s[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Daniel odbijemy sobie to nieporozumienie w Budapeszcie![/SIZE][/FONT]
[/quote]

No to tak -nie odbijemy sobie tego nieporozumienia w Budapeszcie bo nas raczej nie będzie-niestety portfel nie z gumy a inne sprawy w hodowli również ważne jak i wystawy,a nawet ważniejsze.
Odbijemy innym razem;)
Loczki-jeszcze raz sorkii,może jednak zdecyduje sie ograniczyć swoją obecność na dogomanii do minimum,nie chce przez jakąś głupotę stracić takich przyjaciół jak WY-akurat patrząć na całokształt twierdze jednoznacznie-jesteście wyjątkowi:loveu:
Ale forum wciąga,a na temat naszej rasy to myślę ,że mam tam jakąś wiedze z którą mógłbym sie podzielić,skonfrontować pewne rzeczy czy coś,jednak ogranicze swoje pisanie,nie postawie na szale takiej znajomości jaka jest z Wami.........

Jak teraz sobie myśle to i musze Jolke z Gosią przeprosić za swoje głupie wywody-wstyd mi teraz,może zbytnio ostatnio patrzałem na siebie nie doceniająć innych,to głupie.
Wiem ,że takie kraje i ich kluby żądzą sie swoimi specyficznymi prawami,tak więc prosze o wybaczenie:placz:

Na koniec po przemyśleniu wszystkiego pragnąłbym z całego serca pogratulować Joli i Gosi sukcesów odniesionych w Bułgarii-to zapewne była wielka i jakże opłacalna wyprawa;)
Gratulacje również dla innych walczących.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']
Mieliśmy w sumie do wystawienia 13 psów i wszystkie skończyły championaty, wygraliśmy koło 7xBOG, 2 i 3 miejsc już nie licząc ;-) dodatkowo w czwartek wygrałam res.BIS z posokowcem bawarskim, a i moja mała zabaweczka z waty cukrowej napędzana bateriami Duracell nie zawiodła :cool3: i w sobote Archie (bichon frise) wygrał BOG oraz res.BIS, a na najwiekszej z wystaw, cacibówce w niedziele poszedł "po całości" sięgając po BEST IN SHOW :multi:[/quote]

:evil_lol:
Ja się tam czuję przekonana :p
Gratulacje Gosiu! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']Może by tak na gołe klaty co?? :cool3::cool3: Haha dobrze że do mojego powrotu się nie pozabijaliście :mad: [/quote]

Myślę, że nikt nie chciał się zabijać ;)


[quote name='Gosia & c.o.']Za CACa można było otrzymać Championat Bułgarii, Grand Championat Bułgarii oraz Championat Bałkanów. Niezależnie czy pies jest już jakimś championem czy też nie. W piątek podobna sytuacja, tyle że z Czarnogórą. Sedziowie i sekretariat od nich. CAC daje championat tym razem Czarnogóry. A w sobote i niedziele już Macedonia i ich championat.[/quote]

No i wszystko jasne :thumbs:


[quote name='Gosia & c.o.']Mieliśmy w sumie do wystawienia 13 psów i wszystkie skończyły championaty, wygraliśmy koło 7xBOG, 2 i 3 miejsc już nie licząc ;-) dodatkowo w czwartek wygrałam res.BIS z posokowcem bawarskim, a i moja mała zabaweczka z waty cukrowej napędzana bateriami Duracell nie zawiodła :cool3: i w sobote Archie (bichon frise) wygrał BOG oraz res.BIS, a na najwiekszej z wystaw, cacibówce w niedziele poszedł "po całości" sięgając po BEST IN SHOW :multi:[/quote]

[B][SIZE=4][COLOR=red]GRATULUJĘ SUPER WYNIKÓW [/COLOR][COLOR=red]!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]:multi:

Link to comment
Share on other sites

A teraz troszkę fotek z macedońskiego forum ;)

[IMG]http://images48.fotosik.pl/7/b4027512182085ce.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/7/621efd47bd10b4d1.jpg[/IMG]

[IMG]http://images28.fotosik.pl/272/b70c41af90a4c336.jpg[/IMG]

[IMG]http://images44.fotosik.pl/7/f55c8ea679b267bd.jpg[/IMG]

[IMG]http://images29.fotosik.pl/271/0ce51cd1765ce2b6.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/355/6f81785b3664b8db.jpg[/IMG]

[IMG]http://images34.fotosik.pl/355/fc494c2f9c524826.jpg[/IMG]

[IMG]http://images34.fotosik.pl/355/07e39689e288028e.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/7/7aa136bfcbb05767.jpg[/IMG]

[IMG]http://images32.fotosik.pl/354/76a9d77fa1dd503b.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/7/30e79ab2b5b46d77.jpg[/IMG]


[IMG]http://images26.fotosik.pl/272/c3beff6323cab8e7med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/355/710df6550e65e316med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images33.fotosik.pl/360/35d809cbc3e97e43med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...