Jump to content
Dogomania

Bułgaria


LOCZEK

Recommended Posts

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Swieże wiadomości............[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4] Córeczka Dragona [COLOR=red]WINTER LOVE[/COLOR] dzisiaj [COLOR=blue]BOB[/COLOR] oraz [COLOR=blue]Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii i Champion Bałkanów![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff] [SIZE=6][COLOR=red]WIELKIE GRATKI!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Swieże wiadomości............[/SIZE][/FONT]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4] Córeczka Dragona [COLOR=red]WINTER LOVE[/COLOR] dzisiaj [COLOR=blue]BOB[/COLOR] oraz [COLOR=blue]Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii i Champion Bałkanów![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff] [SIZE=6][COLOR=red]WIELKIE GRATKI!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]


[SIZE=5][COLOR=RoyalBlue]Brawo ,Brawo ,ale mała dała czadu !!!!!!
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Swieże wiadomości............[/SIZE][/FONT]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Córeczka Dragona [COLOR=red]WINTER LOVE[/COLOR] dzisiaj [COLOR=blue]BOB[/COLOR] oraz [COLOR=blue]Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii i Champion Bałkanów![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][SIZE=6][COLOR=red]WIELKIE GRATKI!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

[SIZE=3][COLOR=purple][B]Ojej, z czwartku takie wieści ;-).[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=purple][B]Super!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=purple][B]Gratulacje!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye:Przykro mi to czytać więc się do gratulacji nie przyłącze.Nie wiem jaki championat zakończyła Husqvarna WINTER LOVE lecz dziś napewno nie Bulgarii
Na jedyną odbywającą sie w BULGARII dziś wystawe nawet nie była zgłoszona!
Pozdrowienia przesyła Rysiek z CEDAREM ze slonecznego Bansko

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi to czytać więc się do gratulacji nie przyłącze.Nie wiem jaki championat zakończyła Husqvarna WINTER LOVE lecz dziś napewno nie Bulgarii
Na jedyną odbywającą sie w BULGARII dziś wystawe nawet nie była zgłoszona!
Pozdrowienia przesyła Rysiek z CEDAREM ze slonecznego Bansko Wczoraj 22:56

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue] ............wiadomość dostałam bezpośrednio od Jolki-ja tylko przekazałam dalej...................[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Swieże wiadomości............[/SIZE][/FONT]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4] Córeczka Dragona [COLOR=red]WINTER LOVE[/COLOR] dzisiaj [COLOR=blue]BOB[/COLOR] oraz [COLOR=blue]Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii i Champion Bałkanów![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff] [SIZE=6][COLOR=red]WIELKIE GRATKI!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]


[COLOR=Red][SIZE=5][FONT=Century Gothic]gratulacje!!!:lol:[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]WINTER LOVE[/COLOR] tytuły Bułgarii zdobyła w [COLOR=blue]Ijubaniste[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
... ale w wykazie bułgarskich wystaw nie ma takiej wystawy .
[URL]http://brfk.org/en/izlojbi.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Swieże wiadomości............[/SIZE][/FONT]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Córeczka Dragona [COLOR=red]WINTER LOVE[/COLOR] dzisiaj [COLOR=blue]BOB[/COLOR] oraz [COLOR=blue]Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii i Champion Bałkanów![/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/quote]

Trochę dziwne bo nie ma takiej wystawy, która za jeden CAC daje championat kraju i grand championat kraju ;) (Przeważnie najpierw trzeba być championem jakieś kraju, aby zdobyć tytuł Grand Championa)
Poza tym aby dostać tytuł Champion Bałkanów potrzebne są championaty co najmniej dwóch krajów Bałkańskich ;)

Link to comment
Share on other sites

nie ma takiej mozliwości........


zasady przyznawania championatu w Macedonii ;)
[B][FONT=Times]Młodzieżowy: [/FONT][/B][FONT=Times]3 CACJ w tym co najmniej 1 CACJ z międzynarodówki z od 2 sedziów, jeśli ma championat wystarczy 1 CACJ[/FONT]
[B][FONT=Times]Champion: [/FONT][/B][FONT=Times]4 CAC w tym co najmniej 1 CAC z międzynarodówki, odstęp pomiedzy pierwszym a ostatnim CAC musi wynosić co najmniej 1 rok i 1 dzień od 3 sędziów, jeśli ma championat wystarczy 1 CAC[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Macedonia:[/B]

CAC- OHRID / BUŁGARIA/ -28.08.2008
CAC- OHRID / MONTENEGRO/ - 29.08.2008
CAC- OHRID / MACEDONIA/ - 30.08.2008
CACIB - OHRID / MACEDONIA/ - 31.08.2008

Beatko nie znalazłam miasta o takiej nazwie jak napisałaś.
[B]WINTER LOVE[/B] jest Championem Bułgarii, ale nie jest jeszcze po jednej wystawie [B]GRAND CHAMPIONEM[/B] i [B]CHAMPIONEM BAŁKANÓW. [/B]To chyba tak na wyrost napisane:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']a moze tak zanim osadzimy i wymyslimy jakie to ch zdobyla Winter Love poczekamy az Gosia wroci i napisze swoja wersje ;)
bo z tego co wiem istnieje taka mozliwosc by zrobic te championaty
wiec lepiej nie pisac co by bylo gdyby bo rozne wystawy sie zdarzaja ;)

a ode mnie GRATKI WIELKIE[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]........wieści są od Gosi i Jolki,ja je przekazałam i to wszystko.............[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jak napisała Ewka, Gosia wszystko wytłumaczy.Po co ta gorączka?[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']a moze tak zanim osadzimy i wymyslimy jakie to ch zdobyla Winter Love poczekamy az Gosia wroci i napisze swoja wersje ;)
bo z tego co wiem istnieje taka mozliwosc by zrobic te championaty
wiec lepiej nie pisac co by bylo gdyby bo rozne wystawy sie zdarzaja ;)

a ode mnie GRATKI WIELKIE[/quote]

Dokładnie tak!
Przecież Jola nie podawałaby do publicznej wiadomości informacji wyssanych z palca, tym bardziej, że każdy wie jak bardzo takie sukcesy będa weryfikowane przez niektórych forumowiczów...

Link to comment
Share on other sites

ja dostalam takie info ( dzieki Wojtek ;))

28.08-Bulgarian CAC;
29.08-Montenegro CAC;
30.08-Macedonian CAC
31.08-Macedonian CACIB.
wystawy od czwartku do niedzieli w Ohrid

to byly specjalnie zorganizowane wystawy
i nie zaleznie od tego czy pies byl championem czy nie, moze nim zostac
To wystawy o championat Bulgarii, Montenegro i Macedonii.

Jesli ktos jeszcze chce przeprowadzic jakies sledztwo najlepiej napisac do danego zwiazku i wszystko bedzie jasne,
zasady zasadami ale czasem sa organizowane wystawy specjalne,
dla przykladu w tym roku odbyla sie wystawa w Lisboa w portugali na ktorej otrzymanie CACa ( jesli pies byl Ch ) dawalo ch. portugalii, a przy normalnej walce droga do tego ch jest bardzo dluga.
Dlatego zanim sie kogos osadzi i oceni nalezy poczekac na wszystkie wersje i moze skonsultowac sie z jakims kennel clubem ktory da nam potwierdzenie a nie wyszukiwac po necie i wytykac bledy, bo jeszcze troche i biedna Gosia zostalaby zlinczowana po powrocie ;)

Jeszcze raz wielkie wielkie GRATKI i mam nadzieje ze Winter Love dolozy jeszcze jakis championat... ktory najwidoczniej nie wszystkim jest na reke...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']a moze tak zanim osadzimy i wymyslimy jakie to ch zdobyla Winter Love poczekamy az Gosia wroci i napisze swoja wersje ;)
bo z tego co wiem istnieje taka mozliwosc by zrobic te championaty
wiec lepiej nie pisac co by bylo gdyby bo rozne wystawy sie zdarzaja ;)

a ode mnie GRATKI WIELKIE[/quote]

Miejmy nadzieję i trzymajmy bardzo mocno kciuki aby wróciły z "pełnym pakietem" i powtórzyły sukces Merci Srebro Północy z przed dwóch lat, która po
wygraniu 4 wystaw uzyskała Ch.Bulgarii,Grand Ch.Bułg.Macedoni i Bałkanów :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...