Jump to content
Dogomania

Gałdowo obok Iławy


bonsai_88

Recommended Posts

Witam.
W te wakacje byłam [przez 1 dzień] w Gałdowie - to maleńka wioska znajdująca się ok 15 km od Iławy... Był tam budynek [w stanie surowym], z którym podobno hodowane są psy [z daleka było słychać szczekanie dużej ilości psów :angryy:] ponieważ ani ja [mieszkam na Śląsku, w Gliwicach :shake:], ani osoba u której byłam [z powodów prywatych może jej to baaardzo zaszkodzić... bardziej niż to sobie wyobrażacie, więc nie osądzajcie] nie możemy nic zrobić bardzo bym prosiła kogoś, żeby sprawdził czy przypadkiem faktycznie nie znajduje się tam jakaś pseudohodowla, ew. w jakich warunkach żyją psy.... Właścicielem tego podobno jest jakiś pijaczek [widziałam go z daleka], więc jest bardzo duże ryzyko, że o psy nie dba, do tego zwierzaki znajdują się w nieocieplonym budnyku [nie było nawet okien!] :angryy:....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpis z mapy dogo:

[LEFT][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Arial, sans-serif][B]ILAWA[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#008000][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]blackberyl[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[B][SIZE=1][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=black]e-mail: [/COLOR][/FONT][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=black]blackberyl[malpa]wp.pl[/COLOR][/FONT][/SIZE][/EMAIL][/B]
[COLOR=#ff0000][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]NET [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][I][COLOR=#ff0000]POMOC W INTERWENCJACH [/COLOR][/I][/B][/SIZE][/FONT]
[B][I][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=#ff0000]TRANSPORT [COLOR=black]do 120 km[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]


[COLOR=#0000ff][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][SIZE=2]OSTRODA[/SIZE] [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/LEFT]
[COLOR=#006400][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]Aga_Mazury[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[LEFT][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=black][B]kom. 0 505 222 207[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=black][B]e-mail:babeki[malpa]wp.pl[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]NET [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]AUTO[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=red]FOTO[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#006400]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI - CZLONEK ZALOZYCIEL - PREZES AFN





[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Wpis z mapy dogo:

[LEFT][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Arial, sans-serif][B]ILAWA[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#008000][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]blackberyl[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[B][SIZE=1][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=black]e-mail: [/COLOR][/FONT][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=black]blackberyl[malpa]wp.pl[/COLOR][/FONT][/SIZE][/EMAIL][/B]
[COLOR=#ff0000][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]NET [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][I][COLOR=#ff0000]POMOC W INTERWENCJACH [/COLOR][/I][/B][/SIZE][/FONT]
[B][I][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=#ff0000]TRANSPORT [COLOR=black]do 120 km[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]


[COLOR=#0000ff][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][SIZE=2]OSTRODA[/SIZE] [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/LEFT]
[COLOR=#006400][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]Aga_Mazury[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[LEFT][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=black][B]kom. 0 505 222 207[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=black][B]e-mail:babeki[malpa]wp.pl[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]NET [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]AUTO[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=red]FOTO[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#006400]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI - CZLONEK ZALOZYCIEL - PREZES AFN





[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[/quote]


mam prosbe pusc mi linka mapy dogo ...

Link to comment
Share on other sites

Powiadomiłam też basie0607 ze stowarzyszenia z Pasłęka...

postaram się dwiedzieć cokolwiek o tym kimś.... najlepiej byłoby podjechać i chcieć kupić psiaka....tylko gdzie jest czas?...bo mi go brakuje...

właśnie wróciłam z pracy :p

...potrzebowałabym dokładnego adresu i nazwiska tego jegomościa :)

Link to comment
Share on other sites

Na nazwisko nie licz, dokładny adres też niestety nie :(... Osoba u której byłam [rodzina rodziny] nazwiska na 100% nie znam, numer domu pewnie też będzie nieznany... A szukanie o tym pijaczku jakich informacji, a niedługo później "najazd" na niego może jej naprawdę bardzo zaszkodzić :(.
Gałdowo to bardzo mała miejscowość, w której są [naprawdę] 3 drogi [tzn. skrzyżowanie, gdzie 1 droga łączy się z drugą]. Do tego dom dość charakterystyczny, bo jedyny w trakcie budowy. Mogę za to dość dokłandnie wytłumaczyć jak dojechać...

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ale nawet jego nazwisko będzie ciężko zdobyć, może to być nawet dla mnie niemożliwe :(...

Ja wiem, że to bardzo utrudnia sprawę, ale osoba u której byłam może być postawiona przed tak ciężkim problemem, że nawet ja [mająca dużo większe serce dla zwierząt, a zwłaszcza psów] nawet bym się nie zastanawiała na jej miejscu - olała psy na parę lat, aż wszystko [u mojej rodziny] się wyjaśni... a dopiero za 3-4 lata nie będzie już takiego ryzyka :(

Link to comment
Share on other sites

Sprawe trzeba zbadać na miejscu. Czy jest ktoś z okolicy kto podejdzie do faceta i uda że szuka zaginionego psa ? , nie chce kupić bo nie wiemy czy facet psy sprzedaje., mozna go wystraszyć.MUsi być ktos cwany.
Ja jestem dosyć daleko , pojade tam z policja gdy będzie uzasadnione wewanie .Za mało faktów aby podjąć interwencje. Ze swojego podwórka wiem, że jest dużo nieuzasadnionych zgloszeń.
Aga ile to kilometrów od Ciebie ?

Link to comment
Share on other sites

Bonsai już powiadomiłam babkę z TOZ z Kwidzyna, to chyba najbliżej i prosiła żebyś się z nią skontaktowała
Podaję Ci jej numer tel. 055 612 52 24, lub kom. 697 052 322
Mówiła, że gotowi są to sprawdzić, więc koniecznie zadzwoń i wytłumacz jak tam dojechać.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z panią.. zgłosiła sprawę na policję, więc nie ma problemu z adresem. Niestety bardzo przydało by się nazwisko tamtego pana, ale prywatnie wytłumaczyłam dlaczego moja rodzina nie może tego poszukać - pani zrozumiała :razz:. Niestety nie mogłam odpowiedzieć na prawie żadne pytanie - dokładna ilość psów [nie wiem, "na słuch" ok 20], rasy psów [nie wiem], stan psów [nie wiem]... jedyne co wiem, to to co widziałam [stan budynku] i słyszałam [dużo psów] i to co się dowiedziałam od rodziny [że tam są hodowane psy, że są w złych warunkach, że zajmuje się nimi tylko 1 pijaczek].... powiedziałam też [uczciwie], że może to byc fałszywy alarm, ale bardzo zalezy mi żeby to sprawdzić.. pani obiecała mi, że sprawdzi to na pewno :multi:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...