Jump to content
Dogomania

Gałdowo obok Iławy


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/247/57df495b8680812d.jpg[/IMG][/URL]

Mówicie masakra , napewno tak a to jest jedna z moich interwencji na wsi.Te psy tam stały przez zimę. W Goldowie psy mają dach nad glową , nie mają znamion psów bitych, nie są chore, chude. Znawca tematu powie, ze surowe mięso indycze jest lepsze dla psa niż np. sucha karma itd. Onek ma budę , dlugi lańcuch. Nie ma podstaw na zabranie psów ! Ale to tylko moje skromne zdanie ! nie zlinczujcie mnie , prosze !.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co bym tylko mogla powiedziec.
jestem mieszkanka Gałdowa.
I znam tego pana ma na imie Antek. I po prostu podziwiam za odwage bo ja do tego pana bym nie podeszła za nic.
I to ze był trzezwy to tez sukces.
A jak mi sie zdaje on tych psow nie sprzedaje.
Bardzo wiele rzeczy slyszalam co robi z tymi psami.
Ale trudno.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kirsa[/B] skoro tak dużo słyszałaś co ten pan robi z psami [ja akurat słyszałam tylko o sprzedawaniu] i uważasz, że jest to znęcanie się nad nimi to napisz... napisz też jeśli wydaje ci się, że psy są w niewłaściwych warunkach [czyli np. się pogorszyły], może wtedy będzie powód, żeby je stamtąd zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirsa_188']Co bym tylko mogla powiedziec.
jestem mieszkanka Gałdowa.
I znam tego pana ma na imie Antek. I po prostu podziwiam za odwage bo ja do tego pana bym nie podeszła za nic.
I to ze był trzezwy to tez sukces.
A jak mi sie zdaje on tych psow nie sprzedaje.
Bardzo wiele rzeczy slyszalam co robi z tymi psami.
Ale trudno.[/quote]

jak tu Pani trafila?skad dowiedziala sie Pani o tym watku?od jednego z mieszkancow dowiedzialysmy sie,ze swoje psy je...ale to byly slowa mezczyzny,ktoremu malo kto by uwierzyl, rosze napisac co Pani wie

Link to comment
Share on other sites

znalazłam sie tu przez taki przypadek
wpisałam w google Gałdowo i weszłam na jedna ze stron i tak sie tu znalazłam.
Powiem tak te psy nie maja tak zle, maja co zjesc bo przywozi im jedzenie z masarni. A otym ze zjada te psy to tez o tym slyszalam,ale nie wiem czy to prawda.
I nie tylko ja tu zaczne sie udzielac z gałdowa,poniewaz kilka osob ktore znam tez znalezli ta strone w wyszukiwarce google.
Co onim wiem to jest z niego alkoholik.
Pamietam jak niedawno wieczorem szłam do kosciola bo byla msza na wieczór a on cos kopal w nocy i szlyszalam jak sie wydzierał.

Link to comment
Share on other sites

jezu-kopal w nocy:crazyeye: co on kopal?:crazyeye: moze jakis pies zagryzl innego psa? wiemy, ze to alkocholic, neistety:shake: masarnie tez widzielismy, domyslelismy sie, ze stamtad jedzenie bierze, najgorsze jest to, ze tam gdzie meiszka nie ma drzwi ani okien,jak on i te psy tammieszkaja? no i to ze sie rozmnazaja:shake: szok, ten problem bedzie wiekszy i wiekszy, wkrotce bedzie psiakow nacala wioske!od kiedy on ma te psiaki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...