Jump to content
Dogomania

Seminarium dogfrisbee - Trójmiasto


Zakuska

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[B]Seminarium odbedzie sie w dniach 25-26.04.09 na naszym placu w Sopocie.

Bardzo prosze o potwierdzenie checi uczestnictwa w seminarium do mnie na PW.[/B] Prosze o zadeklarowanie sie, czy chcecie wziac udzial w seminarium w jednym dniu (jakim), czy w oba. Cena seminarium to 70 zl za dzien. Mozemy przyjac tylko po 12 osob na dzien, takze prosze o jak najszybszy odzew.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Czas na wrażenia i podziękowania :)


Ach, cóż to było za seminarium - przewspaniałe! Pełne niezwykłych emocji (szczególnie pierwszego dnia - mecz :) ), pełne słońca (szczególnie drugiego dnia) i problemów motoryzacyjnych (oba dni) :lol:
Seminarium absolutnie najwyższej klasy pod każdym względem - osoby prowadzącego, organizacyjnym oraz atmosfery międzyludzkiej. Rewelacja.

Ogromne podziękowania dla organizatorów za perfekcyjną organizację, dla Uli, dla Asi za konsekwentne przesyłanie info, dla Igi za napoczęcie tematu na dogo i dla wszystkich innych osób, które pomagały w organizacji. Dla Uli podziękowania podwójne, również za ogromną wyrozumiałość dla moich niedomagań umysłowych drugiego dnia :)

Dla Mariusza za nieocenioną i fachową pomoc przy moim samochodzie, nie wiem jak bym sobie sama z tym poradziła - pewnie wcale :) jeszcze raz wielkie dzięki.

Dla wszystkich uczestników - za niesamowity klimat, absolutnie wyjątkowy.

No i oczywiście szczególnie przeogromne podziękowania dla Darka za to, że dojechał pomimo trudnej sytuacji na trasie, za cierpliwość i skuteczność w tłumaczeniu technik, za formę seminarium, która była świetna, no za klasę ogólnie. I za pokazanie mi, co mój pies może zrobić i jak się bawić kiedy dobrze mu się rzuca dyski. To było świetne!

Więc muszę się zabrać za swój trening i zrobię to natychmiast
i niezwłocznie, jak tylko przestaną mnie boleć mięśnie dosłownie wszystkie :lol:


Było super pod każdym względem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...