Jump to content
Dogomania

Triumf polskich weimarów


JK

Recommended Posts

Według pierwszych informacji

Wystawa Światowa - Dortmund

Wyżeł weimarski krótkowłosy

BENITA Motyczyński Las - ZWYCIĘSTWO ŚWIATA !!! Najpiękniejsza Suka w Rasie, Zwycięstwo Rasy !!!

APEL Udane Łowy - ZWYCIĘSTWO ŚWIATA !!! Najpiękniejszy Pies w Rasie

Ogromne gratulacje

Znam oba psy - są wspaniałe. Kilkakrotnie mówiłem właścicielowi, że BENITA jest przepiękna. APELA widziałem w Warszawie - zdobył CACIBa.

Jeszcze raz ogromne gratulacje

Link to comment
Share on other sites

Poza tymi dwoma wspanialymi psami sukces na światówce odniósł też weimar Ch.Pl. DOCENT A-Awa, który wygrał klasę championów (6 psów w konkurencji, między innymi był tam Zw.Świata z Amsterdamu z 2002 r. Catruane Rafferty). Apel i Docent sa zresztą przyrodnimi braćmi. Mają tego samego ojca.

Wszystkim polskim psom gratulujemy!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Prawie półtora roku temu z radością informowałem, o tym, że polskie weimary, APEL i BENITA, zostały Zwycięzcami Świata.

I dzisiaj z przerażeniem przeczytałem przeczytałem na wyzel.pl, że trzyletni APEL nie żyje.

Zadzwoniłem z wyrazami współczucia do p. Bogdana (wiem jaka to tragedia stracić takiego psa, bo mnie zginął roczny weimar 3,5 roku temu pod samochodem) i gdy opowiadał mi o tym nieszczęści, to obaj, stare chłopy, płakaliśmy jak bobry. To straszna tragedia i bardzo jemu oraz rodzinie współczuje.

Przyczyną były prawdopodobnie te cholerne kleszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...