Jump to content
Dogomania

Witam wszystkich bolończykomanów:)


hinode

Recommended Posts

Jako nowy członek forum, chciałabym wszystkich powitać, a zwłaszcza maniaków bolonów :multi: Zakochałam się w tych wspaniałych pieskach, od kiedy to moi rodzice sprowadzili do domu przedstawiciela tej rasy. Bianco, bo tak ma na imię, jest po prostu przecudny, wesoły, przytulański, skory do zabawy, a zwłaszcza gryzienia :razz:, bo mu rosną ząbki, i tak się cieszy na nasz widok, nawet, jak tylko mu zniknęliśmy na 5 minut z oczu. Wspomnę tylko, że ma 4 miesiące, i już od miesiąca jest z nami ;). Serdecznie pozdrawiam i drapanko dla wszystkich psiaków!

Link to comment
Share on other sites

witaj
Moja Mila ma już prawie 8 miesięcy. Też się cieszy jak wchodzę do domu. Ale samo głaskanko nie wystarczy. Trzeba ją brać na ręce i musi dać buziaczka :-) . coś się mojemu pieseczkowi pomieszało i pogryzła mi wczoraj kablel od internetu. A tak jeszcze nieawno ją zachwalałam, że nic mi nie pogryzła.
Życzę miłego chowania psiutka

pozdrawiam Alina

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie kable jakie miałam w domu, to pochowałam, bo zauważyłam, że Bianco ma pewne ciągotki do nich. Nie omieszkał też posmakować butów i kapci, a także niektórych roślinek. Ogólnie, gryzie wszystko, co tylko może :evil_lol: Mam tylko cichą nadzieję, że jak będzie miał już wszystkie ząbki stałe gdzieś za 3,4 miesiące, to zaprzestanie. Ale i tak radość z niego wielka jest:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Z czystością to skomplikowana sprawa. Nadal załatwia się w domu, chociaż wychodzimy z nim pare razy dziennie, a zwłaszcza po posiłkach (ma ich 3). Bianco traktuje spacer jako zabawę, wszystko wącha, próbuje pogryźć i biega jak szalony. Ech, długa i zawiła czeka nas droga....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Hej
Przyłączam się do tego wątku jako że mam od Soboty śliczną 2 miesięczną sunie Yoko :) jest śliczniutka :)
I mam pytanie w czym ją kąpać, jakich szamponów używać i co ile ? I jak karmić, ile razy dziennie i czym ? Czy tylko royalem ?
Będę wdzięczna
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...

Witam,
od dwóch tygodni mamy w domu małego bolończyka:) Ma już prawie 9 tygodni i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, jak szybko piesek się uczy! Z tego co widzę posty w temacie bolończyków są dość stare (ostatni ponad rok temu) czy jest tu jeszcze jakiś wielbiciel tej rasy?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...