Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='Zofia.Sasza']A jakby co to i ja się polecam. W Krężelu przez trzy miesiące byłam "pracodawcą" p. Pawła, więc i w Małym Bożym się sprawdzę ;) Tylko od razu mówię - dziad z siekierą ma u mnie wymówienie "z bomby" :)[/QUOTE]

Dziad wyleciał, teraz odmłodziła obszczymurstwo trochę, młodsi, ale bez zębów - taki gust ma kobieta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niestety ja we wsadzeniu jej nie pomogę, bo jedyne co miałabym do powiedzenia w sądzie to to że jak brałam od niej psa to był w stanie bardzo dobrym, zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany. Więc moje zeznania jako świadka raczej przemawiałyby na jej korzyść a tego nie chcę i podejrzewam że Wy też nie.
Ja osobistego doświadczenia nie mam, ale to nie znaczy że nic nie wiem na temat interwencji i ich przygotowań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina1992']Niestety ja we wsadzeniu jej nie pomogę, bo jedyne co miałabym do powiedzenia w sądzie to to że jak brałam od niej psa to był w stanie bardzo dobrym, zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany. Więc moje zeznania jako świadka raczej przemawiałyby na jej korzyść a tego nie chcę i podejrzewam że Wy też nie.
Ja osobistego doświadczenia nie mam, ale to nie znaczy że nic nie wiem na temat interwencji i ich przygotowań.[/QUOTE]
[I]
Zastępca kierownika, słynny teoretyk,
I autor o pływaniu podręczników trzech,
"Nie umiem pływać, wyciągnijta mnie, o rety...!"
Krzyczał i bańki nosem puszczał, aż brał śmiech. [/I]
;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[SIZE=5][B]Proszę o rozpowszechnianie i udział:[/B]
[/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212137-Marsz-poparcia-dla-nowelizacji-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t"]http://www.dogomania.pl/threads/212137-Marsz-poparcia-dla-nowelizacji-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"Pani" Ewa Biedrzycka kupiła (może wydzierżawiła) ziemię w drugim, bardziej ustronnym miejscu we wsi Małe Boże (działka nr.237/3 obręb geodezyjny Małe Boże). W tej samej wsi ale przy równoległej drodze prowadziła już swój proceder o czym było głośno. Ziemię nabyła w tym roku (2011). Działka znajduje się na końcu drogi pod lasem - lokalizacja na zdjęciu. Rozpoczęła już na tej działce rozmnażanie zwierząt - są szczeniaczki. Postawiła również drewniany domek,[B][COLOR=red] [COLOR=black]jako samowolę budowlaną[/COLOR][/COLOR] ponieważ najprawdopodobniej jest to działka leśna/rolna bez możliwości zabudowy !!! [/B] [B][COLOR=red]OBAWIAM SIĘ ŻE ZNALAZŁA SPOKOJNĄ PRZYSTAŃ. JEŻELI JEST KTOŚ KTO MÓGŁ BY POMÓC TO BŁAGAM[/COLOR][/B] Nie proszę o dyskusję na Forum lecz o interwencję KOGOŚ z WAS kto coś może zrobić - TO ZNOWU SIĘ ZACZYNA !!!!!!![IMG]http://image-share.us/index.html/images/lokalizacj.jpg[/IMG][IMG]http://image-share.us/index.html/images/lokalipxp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']zajmę się tym, byłam tam ostatnio, ale nie było ani psów ani domku, tylko namiot[/QUOTE]


Bardzo dziękuję.
Przejeżdżaliśmy samochodem we wrześniu - domek już stał. Było kilkanaście bud z psami, psy wyglądały nieźle, tak jakby wyselekcjonowała sobie "najlepsze" do rozmnażania i były już szczeniaki.


pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='kahoona']jesli dostanie jakikolwiek wyrok w drugiej sprawie natychmiast odwieszają jej poprzedni

wyroki nie sumują się arytmetycznie jak w USA[/QUOTE]

A k..., szkoda! :-/ Jedno jedyne u Amerykanów chwalę. Wyrok: 120 lat.
Tego życzę wszystkim, którzy znęcają się nad zwierzętami.
Rany, co to się wyrabia.
Czemu ona nie ma zakazu trzymania zwierząt:(?
Gdzie i komu ona te szczeniaki sprzedaje?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='madziakato']Można się k....a psychicznie wykończyć!!!![/QUOTE]
kazda poprawka ustawy pogarsza sytuacje dla zwierzat, otwiera furtki patologi, zwiazkom kynologicznym, hyclom, org. prozwierzecym nastawionym na zysk, a jest ich coraz wiecej, i powstaja ciagle nowe, wykorzystujace luki w prawie i w znikaniu bezdonych zwierzat (czytaj mordowaniu).
Zespol parlamentarny dla zwierzat, na czele z prezeska fundacji MC, maja zwierzeta w glebokim powazaniu, liczy sie ego,pijar, popularnosc, poprzez robienie ludziom wody z mozgu (jak to bylo ostatnim razem), wszystko polityczne zagrywki dla zdobycia glosow dla danej partii poprzez obiecanki, ktore w koncowym efekcie mozna nazwac po imieniu, czyli KLAMSTWO!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...