Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

ja nie pisze jak jest tylko jak wygląda z zewnątrz. psy pokazywane nie są zagłodzone, są przyjazne, machają ogonkami.
nie wypowiadam się na temat tego co jest 'głębiej' czy w stodole, bo po prostu nie wiem.
a moje zdanie czy pedofil powinien prowadzić przedszkole nic nowego tu nie wniesie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to jakby kogos interesowało jak to jest możliwe, że po Krężelu i Maciejowicach były Kociołki, a potem Boże Małe, wypowiedź Paoletty doskonale to tłumaczy. Dziewczyno, to przecież oczywiste, że każdy handlarz wykłada dobry towar, a nie zgniłe jabłka. Jak się jakiś piesek "popsuje", trafia do zamkniętej stodoły albo do dołu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']No to jakby kogos interesowało jak to jest możliwe, że po Krężelu i Maciejowicach były Kociołki, a potem Boże Małe, wypowiedź Paoletty doskonale to tłumaczy. Dziewczyno, to przecież oczywiste, że każdy handlarz wykłada dobry towar, a nie zgniłe jabłka. Jak się jakiś piesek "popsuje", trafia do zamkniętej stodoły albo do dołu.[/QUOTE]
Ale ja wcale tego nie kwestionuje. Przecież piszę, że nie mam na myśli tego jak jest tylko to co jest pokazywane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paoletta']Ale ja wcale tego nie kwestionuje. Przecież piszę, że nie mam na myśli tego jak jest tylko to co jest pokazywane.[/QUOTE]

Ja wiem, ale ręce mi opadają, bo zdaję sobie sprawę jak to miejsce wygląda dla kogoś z zewnątrz... Jak normalny schron (o ile istnieją normalne schrony). Natomiast po tym, co widziałam WIEM, że to nie jest normalny schron...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']No to jakby kogos interesowało jak to jest możliwe, że po Krężelu i Maciejowicach były Kociołki, a potem Boże Małe, wypowiedź Paoletty doskonale to tłumaczy. Dziewczyno, to przecież oczywiste, że każdy handlarz wykłada dobry towar, a nie zgniłe jabłka. Jak się jakiś piesek "popsuje", trafia do zamkniętej stodoły albo do dołu.[/QUOTE]

A czy tutaj chodzi o tę samą osobę, czyżby od tego się zaczynało? Nie dam rady przeczytać wszystkich wątków, więc może głupio pytam :oops: Na tym też B. miała obrończynie :roll:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/5944-schronisko-dla-szczeniAE-t-da-siAE-sprawdziAE[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']A czy tutaj chodzi o tę samą osobę, czyżby od tego się zaczynało? Nie dam rady przeczytać wszystkich wątków, więc może głupio pytam :oops: Na tym też B. miała obrończynie :roll:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/5944-schronisko-dla-szczeniAE-t-da-siAE-sprawdziAE[/url][/QUOTE]

O te samą. Babka ma sporo samozaparcia, trzeba przyznać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona'][CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B][COLOR=darkred]Jutro, 2 lutego, Magazyn Ekspresu Reporterów godz. 21:45, [/COLOR][/B]
[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red][B][COLOR=darkred]TVP2 - reportaż o pseudo schroniskach Ewy Biedrzyckiej.[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER][/QUOTE]
dziękujemy za info ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona'][CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B][COLOR=darkred] 2 lutego, Magazyn Ekspresu Reporterów godz. 21:45, [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]



[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B][COLOR=darkred]TVP2 - reportaż o pseudo schroniskach Ewy Biedrzyckiej.[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/QUOTE]
Przykleję wiadomość o DZISIEJSZYM reportażu w wątku z doktorem K. On przecież przekazywał wyłapane psy "przytuliskom" Ewy B.

[URL]http://www.boz.org.pl/mz/kgb/index.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska25']Tak ja tez czekalam, a tu zupelnie cos innego ... Dobrze, ze przesuniety, bo juz myslalam, ze nie wyemituja wcale ;)[/QUOTE]
Mam nadzieje ,ze jednak bedzie na antenie ale przyznam ,ze coraz mniejsza....swietny pretekst, problemy techniczne...To co mamy powiedziec o problemach technicznych na Dogo!:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Mam nadzieje ,ze jednak bedzie na antenie ale przyznam ,ze coraz mniejsza....swietny pretekst, problemy techniczne...To co mamy powiedziec o problemach technicznych na Dogo!:):):)[/QUOTE]

bardzo Cie proszę o nie dawanie nadziei tym, których czeka kara
temat jest dobry, reportaż długi, po prostu się nie zmieścił, nie moge pisac szczegółów na publicznym forum

zapewniam Cię jednak, że nie ma żadnych kontrowersji na temat tego reportażu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']bardzo Cie proszę o nie dawanie nadziei tym, których czeka kara
temat jest dobry, reportaż długi, po prostu się nie zmieścił, nie moge pisac szczegółów na publicznym forum

zapewniam Cię jednak, że nie ma żadnych kontrowersji na temat tego reportażu[/QUOTE]


To dobrze, że ten reportaż będzie, też czekałam.
Biedne są szczególnie teraz , psiaki :
[URL]http://www.onet.tv/teraz-bezdomn*****-cierpia-podwojnie,6098430,1,klip.html[/URL]#
A te u naszej ulubionej Ewy cierpią jeszcze bardziej :-(.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie moze ktos po tym reportazu wpadnie tam i skopie dupe kreaturze .... Sama bym to zrobila, ale daleko mam .... Szkoda, bo moi koledzy pokazali by tej babie jak wyglada prawdziwe cierpienie, oj zaplacilaby wielkim bolem za kazdego psa, ktorego wykonczyla .... Szkoda, ze moge o tym tylko pomarzyc .... Ale spotka ja kara ... Mysle, ze jeszcze pożałuje tego co zrobila

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska25']Wiecie moze ktos po tym reportazu wpadnie tam i skopie dupe kreaturze .... Sama bym to zrobila, ale daleko mam .... Szkoda, bo moi koledzy pokazali by tej babie jak wyglada prawdziwe cierpienie, oj zaplacilaby wielkim bolem za kazdego psa, ktorego wykonczyla .... Szkoda, ze moge o tym tylko pomarzyc .... Ale spotka ja kara ... Mysle, ze jeszcze pożałuje tego co zrobila[/QUOTE]

ale moi są niedaleko... a na jej nieszczęście pokazałam im już zdjęcia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...