Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='EVA2406']A co z Nową Wsią? [/quote]
To miejsce nie istnieje. Dzis pojechalysmy z powiatowym, o dziwo on naciskal, przerazil sie tym co w Krężlu zobaczyL, NIE MA psow w NOWEJ WSI.

Zdania co do Biedrzyckiej nigdy nie zminilam i nie zmienie. Jesli ktos hadluje psami pod stadionem JEST ZŁYM czlowiekiem dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/270/b71b08ee7fa0d8bc.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/5/1c67fa18a6deccbc.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/270/8aa4ed93dc8ecf12.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/5/2c548c3fff70bb9b.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/356/e65d726961c87134.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']czy to jest ten staruszek ślepy?[/quote]
Nie...starego staruszka nie mamy zdjęć :shake: Arka robiła te zdjęcia, nie miała czasu na więcej fot a ja na kamerze siedziałam :roll: zdjęcia staruszka napewno ktoś ma i będą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Nie...starego staruszka nie mamy zdjęć :shake: Arka robiła te zdjęcia, nie miała czasu na więcej fot a ja na kamerze siedziałam :roll: zdjęcia staruszka napewno ktoś ma i będą.[/quote]

bo jakby jakieś niewidome były
to dajcie na wątek ślepaczków może :roll:
do mnie na pw z fotą lub do Charly

Link to comment
Share on other sites

Biedrzycka z Nowej Wsi została eksmitowana-wynajmowała tylko ten teren. Przedtem była tam hodowla i na początku warunki dla zwierząt były dobre, kojce , wybieg itp. Po jakimś czasie był tylko syf.
Jakiś czas temu byłam na Krężelu , ale było niewiele zwierząt, większość biegała luzem, to co jest tam teraz jest niewyobrażalne.
Doktorek z Wołomina był częstym bywalcem i w Nowej Wsi i na Krężelu- zawsze proponował "czystkę", nie leczenie. Zwierzęta dowoził dość sławny hycel....przypomne sobie nazwisko. Parę lat temu było głośno i o Doktorku i o hyclu.
Tak jak wspomniała Kometa wcześniej psy trafiały z Wołomina do Koreańczyków, potem do Ewy Biedrzyckiej-koszmar i koszmar.


Ps.Arka zwracam honor, przeżyłaś więcej , ja dałam się nabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']A onek to piesek czy sunia?[/quote]
Sunia, Emir ja zabrala(chyba) do siebie ale i tak trzeba domow szukac, leczyc.
Sunia jest bardzo wyniszczona, nuzyca prawdopodobnie i chyba ciezarna. Biedne, wykonczone malenstwo. Nie zapomne jej widoku, w stodole byla, ukrywala sie w rogu, myslalysmy ze dogorywa,ze konczy zycie...Krzyk ze lekarz potrzebny, sunia nagle przyszla i blagala piszcząc aby ja zabrac z tego miejsca. To byl jeden z pierwszych psow wyjmowanych na zewnatrz. Psy pochlanialy niesamowite ilosci wody! :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Kolejna psia tragedia :placz:. Mogę podjechać tam w godzinach przedpołudniowych gdyby była taka potrzeba - jednak nie mogę
być tam zbyt długo w sumie max 4 godziny. Mam trochę karmy i używane obrózki do zawiezienia.[/QUOTE]
Byloby super, bo nie ma co dowierzac, ze pan wet nakarmi i napoi wszystkie psy- zwlaszcza, ze w tej drugiej wsi- Maciejowice- nie ma kanalizacji... Nie zapomnij prosze pojechac do obydwu miejsc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Kolejna psia tragedia :placz:. Mogę podjechać tam w godzinach przedpołudniowych gdyby była taka potrzeba - jednak nie mogę
być tam zbyt długo w sumie max 4 godziny. Mam trochę karmy i używane obrózki do zawiezienia.[/quote]

Karme ma dostarczac gmina, ma oplacic pracownika, ma byc lokalny wet pomoc weterynaryjna ale........nasza kontrola jest tam niezbedna, tak uwazam aby sprawdzic czy psy maja WODE.

JUTRO ma sie tam zaczac generalne sprzatanie. W takim czyms, syfie, brudzie, i NIESAMOWIYM smrodzie musialy psy zostac:placz:niecale 100 psow. Kilka zostao na zewnatr, na smyczah i mialy dostac slome na legowiska, lepsza " pod chmurka' niz w czyms takim, WIERRZCIE mi.

[B][SIZE=3][COLOR=blue]STARUSZEK, sredni pies, niewidomy, ze starym zlamaniem lapki przedniej, byc moze cos ze skora ma-ma jakąs dziwną siersc, BLAGA o dom, dt. PRZEMILY pies, porusza sie tak jakby widzial...[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]STARUSZEK, sredni pies, niewidomy, ze starym zlamaniem lapki przedniej, byc moze cos ze skora ma-ma jakąs dziwną siersc, BLAGA o dom, dt. PRZEMILY pies, porusza sie tak jakby widzial...[/QUOTE]

to jak beda fotki to ja poprosze

Link to comment
Share on other sites

15 kg karmy energetycznej zamówione ,postaram sie tez przesłac jakies pieniadze
dziekuje wszystkim tym którzy podjeli interwecje i ratuja te psiaki ,bez waszej pomocy psy juz długo by nie pozyły :shake:, teraz mam nadzieje ze jest szansa choc dla czesci z nich na nowe zycie i normalny dom

Link to comment
Share on other sites

W jednym z pomieszczen sa takie klatki jak chyba na kroliki i w nich siedza ciagle nieduze pieski-widok makabryczny. Wszystko tam jest jedną, wielka, niewyobrazalną tragedią...
Moze ktos ma jakis pomysl na zrobienie szybkich boksow??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Byloby super, bo nie ma co dowierzac, ze pan wet nakarmi i napoi wszystkie psy- zwlaszcza, ze w tej drugiej wsi- Maciejowice- nie ma kanalizacji... Nie zapomnij prosze pojechac do obydwu miejsc.[/quote]

Nie wet bedzie karmil tylko pracownik. Mam nadziej,ze bedzie sie staral. P.Biedrzycaka nie placila mu od dwoch miesiecy. W tym drugim miejscu nawet wody nie ma...a kanalizaja, zapomnij...


MISKI dla psow, i KOCE tez by sie przydaly.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...