Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Maciejowice k/Slomczyna (miejsce gdzie trzymane bylo 70 psów)- tam nie ma nawet kanalizacji! trzeba zorganizowac dowóz karmy i wody do tamtej wsi tez.

EDIT: bédzie karma i ktos z urzédu, ale nie ma narazie nikogo, któ móglby tam jutro pojechac i dopilnowac, ze nakarmiá i napojá te zwierzéta w rzeczywistosci.

[B][SIZE=3]Kto moze jutro podjechac do obydwu wsi i spojrzec urzédasom na lapy??[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Porozsyłałam linki do znajomych z prośbą o pomoc i widze,że już kilka osób sie zgłosiło.To mnie cieszy bo za wiele zrobic nie moge oprócz jakichś zbiórek,ogłoszeń, itd..
Jutro dalej będe działała,a jak byście coś dla mnie mieli do zrobienia to piszcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']chociaż 100 zł wpłaciłam[/quote]
Poker, witaj kobieto na wátku.

Piékne dziéki- to jest AZ 100zl.

Tam jest jeszcze suczka z elementami rotka, niewiele ma z rotka, ale moze F. Rotka sié zainteresuje- wyslalby ktos wic do nich proszé?

Jest tez drugi ast- astka.

Link to comment
Share on other sites

kolejny koszmar... :shake:

Bardzo jestem ciekawa tego co powiedział urzędnik z Gminy - że przygotowali karmę, wodę, miski i że będą się pozostałymi psami opiekować i ciekawa też wypowiedź weta powiatowego - jakoś nie chce mi się wierzyć, że wcześniej nic nie wiedział o istnieniu tego miejsca :shake:

Link to comment
Share on other sites

A co z Nową Wsią? Tam też była lokalizacja - ta najstarsza.
Byłam tam jesienią ub roku i nie było do czego się przyczepić, jeśli chodzi o psy. Gorsze warunki miały koty i o tym pisałam na forum. Psy miały porządne boksy, dobrze wyglądały, miały wodę, jedzenie i czysto w boksach.
Pogorszenie i doprowadzenie do obecnego stanu nastapiło pewnie po umowie z Wołominem.
Co może zrobić się z człowieka przez pazerność na kasę :shake:

Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest tam duży rudy pies bez kawałka tylnej łapy. Mam jego zdjęcia, ale nie umiem tu wstawić.

Komu przekazać karmę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']emilia2280, w koncu obejzalam ten reportaz i zdziwila mnie relacja .
Ty w pierwszym watku podajesz namiary na Grzegorza i Straz Miejska ,a w reportazu mowia ,ze to akcja EMIR .:roll:
Czyli jak ??

ps. czy to dlatego bo Grzegorz mial wypadek w nocy ??[/quote]

To prawda, psy zostaly odkryte przez p. Iwoné i Doroté i zostala zawiadomiona Straz dla Zwierzát (Grzegorz)- jestem z nim w kontakcie i on koordynuje akcjé i prowadzi já dalej (z pomocá innych org. prozwierzécych, m.in .Emir i Arki), wiéc nie rozumiem skád takie info.

Grzegorza nie bylo dzis na miejscu, bo mial wypadek, ale caly czas jest ostépny na tel. i organizuje miejsca dla psów, karmé i zabezpiecza ich dalsze losy z tego co wiem.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny koszmar :( Postaram się kupić karmę albo wpłacić pieniążki. Rozsyłam też po znajomych.
Niestety reportaż robi wrażenie jakby akcja zakończyła się sukcesem :shake: Psy uratowane, władze przejęte się zajmą... a to nie tak... co z tym babsztylem :angryy::mad:???
Nie jestem tylko w stanie zrozumiec dlaczego nikt z tych przejętych władz nie zauważył problemu wcześniej? Zawsze musi dojść do tragedii żeby ktoś ruszył dupę i podjął jakieś kroki :angryy::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...