Jump to content
Dogomania

Oddziały ZKwP


DeDe

Recommended Posts

Witam, mam pytanko - jak to jest u Was w oddziałach z metrykami? Bo co rozmawiam z kimś znajomym, podaje inny termin oczekiwania na metrykę i inną cenę... i czy lubicie swój oddział???

Należę do Katowic, u nas czeka się średnio 2-4 dni, a metryka z tatuażem kosztuje 37 zl ( metryka 22,-, tatuaż 15,-).

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy lubię swój oddział...? zastanówmy się... Gdyby ludzie w nim pracujący nie odznaczali się takim hamstwem, nie rzucali słuchawki gdy do nich dzwonię, nie przerywali rozmowy gdy ja jeszcze nie skończyłam, nie odpowiadali mi na pytania tak jakby sprawiało to im ogromne cierpienie, nie patrzyliby na mnie tak jakbym wciąż im zawadzała, nie zaczynaliby każdego zdania przeciągłym westchnięciem, nie wyglądaliby jakby kynolagia ich G obchodziła i gdyby choć raz na rok sprawdzali e-maila to bym lubiła! :)

Link to comment
Share on other sites

Flaire!

Przeflancuj się do Legionowa. Miła atmosfera, wszyscy się lubią, psy też lubią, obchodzimy sobie wspólnie imeniny, świętujemy zwycięstwa naszych psów, jak ktoś coś wygra to z szampanem na dyżur... :drinking:

A jak przyjdzie jakiś dokument, na który czekasz, to Ci do komórki zadzwonią, żebyś przyszła sobie odebrać. :D

Pozdrawiam- Gosia

Link to comment
Share on other sites

Niźle- na podłodze jest kamienna posadzka- więc chłodno. A w ogrodzie sporo cienia, więc sobie radzą.

Mops, co to niby ma walczyć o każdy oddech, zapiernicza po ogrodzie tam i z powrotem z shibami- urządzają sobie polowania na siebie.

Generalnie jest super- i jak dla mnie- taka temperatura może być do Bożego Narodzenia :multi:

Pozdrawiam- Gosia

Link to comment
Share on other sites

Niestety- wszystko, co napisała Lady o oddziale warszawskim, jest smutną prawdą. Jak mam po coś zadzwonić do nich, to zastrajam się do tego przez cały dzień, i telefonuję pod koniec dnia, żeby sobie popsuć tylko wieczór, a nie cały dzionek. A wydzwaniam i email-uję po całej Polsce i Europie. I naprawdę inne oddziały- w tym duże oddziały- nauczyły się, że to one są dla nas a nie my dla nich. A Warszawa nie i już.

Zapraszam do Legionowa- atmosfera jest taka, jak opisałam wyżej. I wszyscy są, kurna, dla siebie mili !!!

Pozdrawiam- Gosia

Link to comment
Share on other sites

Należymy do oddziału ZK w Sopocie , jak dotychczas żadnych problemów nie mieliśmy , naszym zdaniem miła atmosfera , ludzie przyjaźnie nastawieni do piesków . Jest ok . :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

lila i Rufus

_______________________________________________________

Labrador to więcej niż pies to wielkie serce na czterech łapach :angel:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ja dzisiaj się wybrałem do Legionowa i tam zarejestrowałem swoją suczkę. Jakoś tak chciałem zmienić oddział........ I faktycznie było bardzo miło! I wcale od Wawy nie jest to daleko - w niecałą godzinę z centrum tam dotarłem :) I od razu zgłosiłem T. na wystawę w Legionowie...

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z oddz. w Kcach. Nawet ta z biura mieszka na moim osiedlu. Obsługa miła, choć nie oczekiwałam od nich do tej pory jakieś szczególnej pomocy. Tylko wyrobienie rodowodu, opłata wpisowego takie tam. Ciągle namawiają mnie abym przyprowadziła psa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja należę do Krakowa i nie mogę marnego słow powiedzieć. Atmosfera jest super. Działający hodowcy w poszczególnych sekcjach są bardzo mile nastawieni nawet dla totalnych laików. Zawsze służą radami i pomocą. Można także skorzystać z pomocy i opini pani doktor, która jako hodowca często wie dużo lepiej na temat psich dolegliwości aniżeli zwykły lekarz.

Ogólnie jest bardzo fajnie, zawsze jest duuuużo ludzi i miłych psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...