Jump to content
Dogomania

Oddziały ZKwP


DeDe

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :D - pozdrawia oddział Bielsko-Biała

my też już po walnym,w tym roku było sporo osób, ok.50 - szczególnych niespodzianek jeśli chodzi o wybory nie było i myślę że to dobrze.Kolejny rok zamknął się finansowym + :D .Będzie budowana profesjonalna strona internetowa oddziału w miejsce tej która jest obecnie (dotychczasowa strona istnieje dzięki uprzejmości jednego z hodowców),będziemy mieć "ranking wystawowy" naszych piesków.Dwie hodowle z naszego oddziału prowadzą stałe zajęcia z dziećmi czyli dogoterapię :D .

Jeśli dobrze pójdzie zorganizujemy pokaz psów rasowych w ramach dni Bielska-Białej-poza coroczną wystawą w Ustroniu.

Jestem członkiem ZK od kilku lat,sądzę że nasz oddział idzie w dobrym kierunku.Nigdy nie miałam problemów z załatwieniem spraw w naszym oddziale :D

Szkoda tylko,że ok.połowy wpływów idzie do ZG.......

Link to comment
Share on other sites

mam pytanko w jaki sposób związek kynologiczny może zarejestrować hodowlę, która nie spełnia podstawowych zasad. W hodowli takiej nie dba się o psy, mało tego psy są chore, nieleczone i najgorsze co może być dla mnie - sprzedawane. Takie hodowle można niestety znaleźc właśnie w związkach kynologicznych. DLACZEGO????????? Dlaczego związek rejestruje takie COŚ?????????? i reklamuje przy okazji. Sama kupiłam sharpeia z hodowli pani Tokarskiej, której namiary miałam właśnie ze związku kynologicznego. Tym czasem pies od początku był chory i z tego co się zorientowałam od innych wszystkie psy są tam chore i żyją w okropnych warunkach!!!!!!! Przyjaciele zwierząt - ZWIĄZEK KYnologiczny GDZIE wy jesteście?????????????? Jak tak można!

Proszę o kontakt na jakiej zasadzie działa taka hodowla a związek to akceptuje i co zrobić z taką panią, która tak w ogóle jest weterynarzem? Co z tymi biednymi stworzonkami, wykorzystywanymi tylko do handlu?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 4 years later...

[quote name='przemysławmarcin']a jak to jest w Krakowie, chyba tam bede musial psa rejestrować bo bliżej Tarnowa to chyba innego nie ma?????[/QUOTE]

A jak rasa ? Bo akurat ja od lat jestem w Krakowie. I b.dużo ludzi właśnie z Tarnowa należy pod Kraków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...