Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HA... właśnie zamówiłam Birmie śliczne, piękne, przecudne SZELKI :multi:.... i LINKĘ :loveu:... w końcu młoda będzie ciągnąć sanki na porządnym, wygodnym [dla niej] i zdrowym sprzęcie :p. Bo jakby za długo ciągnęła w zwykłych szelkach + zwykłej smyczy przyczepionej do sanek to mogłoby by jej to w końcu na stawy zaszkodzić :roll:. Na szczęście pan z Hifiki jest bardzo miły, odpowiadał na wszystkie [tysiąc :diabloti:] pytań, więc wiem, że dopóki porządny sprzęt nam nie przyjdzie młoda może spokojnie ciągnąć na smyczy - stawy jej od razu nie siądą :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Panie Wiesławie, czytał pan :diabloti:? To oni mi karzą z panem na spacery chodzić :diabloti:...
[/quote]

Nie mam nic przeciwko temu, a nawet jestem za:lol:
Mam nadzieje, ze nastepnymn razem bedzie ladna pogoda i fotki beda ladniejsze, no i nastepnym razem zabierz ze soba Smoka bo takie cudo to trzeba obfocic jak tylko sie da...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']6,7,10,18,25 miodzioooooooooo!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

[I]witam p.Wiesława :cool3:[/I]
[I]fanka[/I]
:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]

O rany, to ja mam fanki :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:
Witam, witam serdecznie:hand:

Bonsai, sorry, ze to w Twojej galerii , ale nie czesto "spotykam" fanki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak to? To pan nic nie wie o fanach :crazyeye:... przecież pozdrawiałam od fanów z Wrocławia ostatnio :razz:.

[B]Groszek[/B] a ja nadal siedzę i kwiczę przez to zdjęcie :evil_lol:... aż Kamil mi chodzi za plecami i dopytuje się, co w tym takiego śmiesznego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']
[B]Groszek[/B] a ja nadal siedzę i kwiczę przez to zdjęcie :evil_lol:... aż Kamil mi chodzi za plecami i dopytuje się, co w tym takiego śmiesznego :diabloti:[/quote]

Się może lepiej nie przyznawaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam dla was niespodziankę...

Oto zdjęcie Portugalskiego psa dowodnego zrobione w czasie wystawy w Spodku [Katowice, 2007 rok]...

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/431/1d9a3ddd5b6f6dd6.jpg[/IMG][/URL]



Jak myślicie, mam szukać na Birmie tatuażu czy nie :diabloti:.... Pominę, że wielkość, waga i inne cechy się zgadzają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Chipa to ona ma, nawet znam numer [założono w schronisku] :eviltong:...

A ten psiak po za fryzurą prawie się od Birmy nie różni :crazyeye:. Aż byłam w szoku jak zobaczyłam to zdjęcie - taka sama biała bródka, takie same skarpeteczki [nawet widać, że na tylnych łapach ma czubki palców ciemne tak jak Birma], równie lichy włos na głowie [w porównaniu z resztą ciała], tak samo falujący włos na uszach... na po prostu identyczny ;).... w sumie jakby Birma miała taką samą fryzurę to w pierwszej sekundzie mogłabym się zastanawiać czy to mój pies czy nie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Od-Nowa[/B] no właśnie jak zobaczyłam TEGO psiaka to się aż zdziwiłam... widziałam wcześniej zdjęcia portugalczyków, głównie jednokolorowych [zazwyczaj czarnych], wiec Birma aż tak mi tej rasy nie przypominała :razz:

[B]Joanika[/B] no witam :p... Portugalczyki się właśnie tak ścina... nazywa się to "uproszczonym lewkiem" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Kiedy ja nie umiem :placz:... miałam jeden, ale wtedy z linkami do innych psów to miałam za duży podpis i mi go usunięto :placz:...

a tak po za tym to witam :p[/quote]

trza by jakis stworzyc proponuje taka dogowa cioteczke co tworzy sliczne bannerki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f38/bannerki-dla-psow-w-potrzebie-fotoblogow-120942/[/URL] :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...