Jump to content
Dogomania

Sochaczew - JAMNIK - Znowu MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isadorko,Danusiu,pamiętajcie proszę o rezerwacji miejsca dla jamniorka u Murki,cały czas będzie to aktualne.Myślę że taki młodzieniec nie będzie chyba musiał z tego korzystać ,szybko znajdzie domek,to przyda się zapewne dla jakiegoś staruszka.Bardzo mi zależy żeby to miejsce wykorzystać.
Ten czekoladowy Kuba jest jak Tofik i nawet to imię jak mojego Kubusia.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takiego maila dzisiaj w odpowiedzi na aukcję jaką Kubie wystawiłam:

[quote]Witam serdecznie! Chcialabym rozwazyc mozliwosc adoptowania osieroconego przez zmarlego pana jamniczka z aukcji numer 424624673. Jestem mamą 2 chłopców,16-letniego Kuby i 6 letniego Teodora. Pare lat temu naszej rodzinie radosc i usmiech przynosil niezrownany jamnik o imieniu Cypis,ale nekany choroba opuscil ten swiat. Chlopcy dlugo nie mogli sie pogodzic ze strata a pamiec o kochanym zwierzaku i jego fotografia towarzyszy nam do dzis. Nasza sytuacja mieszkaniowa jest skromna,mieszkamy w bloku i mamy 2 pokoje.W poblizu zas jest piekny park Skaryszewski do ktorego z mlodszym synkiem chodze na spacery. Rok temu odszedl od nas moj maz.Zostalismy we 3 radzac sobie z nowa,trudna emocjonalnie sytuacja. Ucierpial na tym najmocniej najmlodszy synek,ktory nie rozumie dlaczego tato juz z nami nie chce mieszkac,spotykac sie. Serce dziecka jest w ciaglej rozterce i pragnie wiezi.Jakis czas temu rozmawialam z nim i wyznal ze bardzo chcialby sie opiekowac pieskiem.Ogladalismy na allegro rozne zwierzaczki ale ciezko nam bylo zdecydowac,bo w pamieci ciagle mielismy ukochanego Cypisa.Dzis odkrylismy KUBE,ktory tez stracil rodzine i cale jego jamnicze zycie zalamalo sie z dnia na dzien. Jesli jamniczek jest zyczliwie nastawiony do dzieci,nie wykazuje agresji czy zniecierpliwienia-istnieje szansa ze zaprzyjazni sie z Teodorem,ktory na pewno chetnie bedzie sie z nim bawic,opiekowac i spedzac czas. Prosimy o odpowiedz,czy jest szansa zeby zaopiekowac sie tym slicznym,sympatycznym psiakiem. z niecierpliwoscia czekamy na odpowiedz. z pozdrowieniami i nadzieją:[/quote]

Dane kontaktowe podam na priva, wizyte mogę zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Kuba uwielbia dzieciaki, nie wiem jak maleńkie, ale takie na chodzie bardzo lubi.
Zdjecia były robione na podwórku przed blokiem i psisko od razu podbiegło do grupki ciekawskich dzieci i sie do niech cieszył. Taka opinię tez usłyszałam od opiekunów psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...