Jump to content
Dogomania

Owczarki collie w potrzebie


Recommended Posts

z wiadomości jakie otrzymuję od  innych wolontariuszek wiem, ze  niektorym schroniskom wcale nie zależy na adopcjach bo za każdego pieska ida pieniądze gminy. I rachunek prosty. Poza tym ja odpowiadalam na prosby i ogłaszałam pieski, udostepnialam  dość długo - ale  jeżeli chcę pomóc i poświęcam mój czas to moje kochane powinnam otrzymywać jakies aktualne informacje. Ja udostępniam a piesek juz dawno ma dom. MOze Wy to wiecie bo jestescie blizej danego pieska ale  ja w przypadku Olsztyna jestem na drugim koncu Polski.  Beata jest tak jedna suczka, ktora nadal jest na FB na stronie SOS z collie  o ktorej udostepnianie prosilas i  nie wiem czy nadal szuka domu czy może już  nie. To COla z Olsztyna  najpierw pojawiła sie na forum  collie a w czerwcu 2014 r tu na DG.

Link to comment
Share on other sites

 Beata jest tak jedna suczka, ktora nadal jest na FB na stronie SOS z collie  o ktorej udostepnianie prosilas i  nie wiem czy nadal szuka domu czy może już  nie. To COla z Olsztyna  najpierw pojawiła sie na forum  collie a w czerwcu 2014 r tu na DG.

 

Cola nadal jest w schronisku :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

COLLIE w okolicy Bielska Białej - komu zaginął?
Około godziny 22.00 w niedziele w Jasienicy przy wylocie z Bielska-Białej psa/suczke rasy owczarek szkocki colie o barwie złotej z piękną obfitą białą kryzą i bogatą sierścią. Piesek był spłoszony, biegł i obwąchiwał ulicę, wydawał się być zgubiony, wołany uciekał i szukał tropu... bał się mijających go aut. Sprawiał wrażenie zagubionego.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety, muszę nadal prosić miłośników rasy o pomoc dla Malibu, póki co zostaje w schronisku w Łodzi..

.To młody, bardzo żywiołowy pies, trafił chudziutki, na pewno nie miał dobrego domu, niewiele umie i źle znosi zamknięcie w małym boksie.

\Miał jedną rodzinę chętną na adopcję, ale gdy po 2 tyg. kwarantanny w małym boksiku netr na metr wyszedł na spacer, był tak skołowany, nadreaktywny, żywiołowy, że nie spodobał się Państwu - oczekiwali psiaka spokojniejszego. Teraz jego przyszłość widzę w czarnych barwach .

Kontakr w spr. Malibu-. wolo. Ania 505 105 026.

 

Pani nadal szuka spokojnego psa w typie colli, jest ze Śląska, mam do niej kontakt.

Natomiast Malibu - do trochę doświadczonych, aktywnych ludzi, może być towarzyszem dużej suni, małej i lękliwej raczej nie, bo wystraszy ję swoją żywiołowością..........

https://www.facebook.com/anna.misko.5/posts/1030520223626320

Link to comment
Share on other sites

Rano udostępniłam Malibu na FB dziś wieczorem dodam go jeszcze na inne strony .Panią chcącaadoptować collie zapraszam na Fb na stronę SOS z collie - tam bardzo często pojawiaja sie colinki do adopcji w różnych rejonach kraju. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio w Bielsku Białej skończyła się kwarantanna takiej suczce, mocno w typie collie smoth i jej dziecku - najlepsza byłaby dla nich adopcja w dwupaku... 

1437480775051013900.jpg

 

1437480774038874600.jpg

 

córka:
1437480680000743900.jpg

EDIT: Mamuśka adoptowana.. córeczka została...

Link to comment
Share on other sites

Rano udostępniłam Malibu na FB dziś wieczorem dodam go jeszcze na inne strony .Panią chcącaadoptować collie zapraszam na Fb na stronę SOS z collie - tam bardzo często pojawiaja sie colinki do adopcji w różnych rejonach kraju. Pozdrawiam

 

Bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu Malibu .

Kochany, ale niesforny wariat już w nowym domu.

POZDRAWIA WSZYSTKICH ( zdj. z profilu fb. schroniska):

https://www.facebook.com/517950818279460/photos/a.520860157988526.1073741829.517950818279460/888947771179761/?type=1&pnref=story

 

2up5m4i.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...