Jump to content
Dogomania

Owczarki collie w potrzebie


Recommended Posts

[quote name='Okamia']w Przyborówku jest collie - chyba sunia.[/QUOTE]
Fundacja nie posiada DT ani hoteli, żeby zabrac wszystkie bezdomne collie z całego kraju. Przede wszystkim mozemy pomoc umieszczając wiadomość o suni na naszej stronie, oraz robiąc jej ogloszenia w internecie - a do tego potrzebne są zdjęcia, informacje o charakterze, nr tel do kontaktu. I polożenie miejscowosci - Przyborówek / województwo/ bo nie bardzo mam czas na szukanie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala56']Fundacja nie posiada DT ani hoteli, żeby zabrac wszystkie bezdomne collie z całego kraju. Przede wszystkim mozemy pomoc umieszczając wiadomość o suni na naszej stronie, oraz robiąc jej ogloszenia w internecie - a do tego potrzebne są zdjęcia, informacje o charakterze, nr tel do kontaktu. I polożenie miejscowosci - Przyborówek / województwo/ bo nie bardzo mam czas na szukanie. Pozdrawiam[/QUOTE]
Zgadzam się z Alą. A ponadto: przytulisko p. Wandy nie ma na swojej stronie żadnego collie, na FB też nie, nie zgłosiło nam takowego., więc nie mamy skąd zaczerpnąc informacji.
OKAMIA, jeśli jest jakiś collie, a schronisko życzy sobie współpracować (czyli m. in. informować o późniejszych zmianach w sytuacji psa) to poproszę o informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala56']Fundacja nie posiada DT ani hoteli, żeby zabrac wszystkie bezdomne collie z całego kraju. Przede wszystkim mozemy pomoc umieszczając wiadomość o suni na naszej stronie, oraz robiąc jej ogloszenia w internecie - a do tego potrzebne są zdjęcia, informacje o charakterze, nr tel do kontaktu. I polożenie miejscowosci - Przyborówek / województwo/ bo nie bardzo mam czas na szukanie. Pozdrawiam[/QUOTE]
Mam tylko zdjęcie klatkowe. Co do charakteru dokładnie nie wiem. Byłam przejazdem, zresztą sunia niedawno trafiła do schronu z tego co powiedzieli mi pracownicy. Nie rzucała się i przez kraty była przyjazna. Przyborówko k. Szamotuł woj. Wlkp. Co do współpracy nie mam zielonego pojęcia. Byłam tam gościem, nie wolontariuszem. Jest to wątek o collie w potrzebie to [B]informuję[/B], że jest collie szukający domu w tamtym schronisku. Nie mówię nic o DT czy hotelach.

Edit
zdjęcie w linku.
[url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/551767_335259923233117_1094930395_n.jpg[/url]

Edited by Okamia
dodanie zdjęcia
Link to comment
Share on other sites

A ja uważam, ze jak zamieszczasz tu informacje o collie to oczekujesz od Fundacji pomocji, wiec wyjasniłam jakiej pomocy możemy udzielić. Wolontariuszy w całym kraju tez nie mamy, żeby odwiedzic każde schronisko do ktorego trafia collie, dlatego najczęściej korzystamy z uprzejmości osob bywających w schroniskach. Nie wszystkie schroniska chcą telefonicznie współpracowac z Fundacja. Ja nie mam pretensji - to tylko moje wyjaśnienia dot pomocy colinkom w schroniskach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala56']A ja uważam, ze jak zamieszczasz tu informacje o collie to oczekujesz od Fundacji pomocji, wiec wyjasniłam jakiej pomocy możemy udzielić. Wolontariuszy w całym kraju tez nie mamy, żeby odwiedzic każde schronisko do ktorego trafia collie, dlatego najczęściej korzystamy z uprzejmości osob bywających w schroniskach. Nie wszystkie schroniska chcą telefonicznie współpracowac z Fundacja. Ja nie mam pretensji - to tylko moje wyjaśnienia do pomocy colinkom w schroniskach.[/QUOTE]

To się nie zrozumiałyśmy. Ja nie zamierzam Was prosić o pomoc w wyciągnięciu psa. Jeżeli ogłosicie na stronie - fajnie. Zajmiecie się sprawą - jeszcze lepiej. Ale jak w pierwszym poście tego wątku jest napisane:[B]Proponuję w tym wątku umieszczać [U][I]wszelkie[/I][/U] informacje dotyczące owczarków szkockich szukających domu. [/B]- Umieszczam informację licząc, że może ktoś kto chce colaka zainteresuje się właśnie tym i gdy znów odwiedzę schronisko nie będę musiała patrzeć chociaż na ten smutny pyszczek. Co do sprawy Przyborówka, nie jestem tam wolontariuszem byłam można powiedzieć, gościnnie. Robiąc zdjęcia innemu psu. Zresztą nie napisałam fundacjo pomóż. Fajnie, że pomagacie. Wiem, że nie pomożecie wszystkim. Takie są realia. Ale myślałam że to wątek do informowania o colakach w potrzebie, a nie zgłaszania ich do fundacji. Jeżeli tak to przepraszam.

Edited by Okamia
Link to comment
Share on other sites

Za informacje dziękujemy - tak to wątek dot colakow w potrzebie. Ja chcę pomóc kazdemu collie w schronisku ale do zrobienia ogloszeń / bo tym zajmuje się przede wszystkim/ potrzebuję informacji, o których pisałam wcześniej.Jak widzisz nawet nazwę miejscowości odczytałam źle. Myślałam, że bywasz w tym schronisku częściej i możesz " zdobyć" wiecej inf. na temat colaka i zrobic mu lepsze zdjęcia. Dobre zdjęcia i tekst to polowa sukcesu w znalezieniu domu.

Link to comment
Share on other sites

RUDZIA - Bibi od początku ma wątek na naszej stronie, udostępnimy ten album. Ja niestety nie jestem z Wawy.

OKAMIA - nie wiem skąd miałaś informację, że w Przyborówku jest collie, ale jest to mocno nieaktualne.
Dziękujemy za czujność, prosimy o uważność :) sprawdzenie aktualności ogłoszenia oszczędzi nam czasu i zamieszania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielona2']OKAMIA - nie wiem skąd miałaś informację, że w Przyborówku jest collie, ale jest to mocno nieaktualne. Trikolorka Pepsi już dawno poszła do adopcji.
Dziękujemy za czujność, prosimy o uważność :) sprawdzenie aktualności ogłoszenia oszczędzi nam czasu i zamieszania.[/QUOTE]

Byłam w Przyborówku zaledwie w czwartek. A wiedziałam o nim stąd że widziałam colaka chodząc pomiędzy boksami. Jak widzisz zrobiłam nawet zdjęcie. Jeżeli psiak znalazł dom super, cieszy mnie to niezmiernie. Nie wiem może masz na mysli innego psa, może nie. Dla mnie czwartek to nie jest dawno. Jak zauważyłaś strona ostatnio aktualizowana została w 10 dni temu.
Alu jeżeli uda mi się może w tym tygodniu być tam znów i psiak nadal by był to dam znać, wezmę informacje do ogłoszeń i zrobię zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielona2']RUDZIA - Bibi od początku ma wątek na naszej stronie, udostępnimy ten album. Ja niestety nie jestem z Wawy.

OKAMIA - nie wiem skąd miałaś informację, że w Przyborówku jest collie, ale jest to mocno nieaktualne.
Dziękujemy za czujność, prosimy o uważność :) sprawdzenie aktualności ogłoszenia oszczędzi nam czasu i zamieszania.[/QUOTE]


Strasznie smutna ta historia, już piszę wszędzie gdzie mi do głowy przyjdzie ...

Link to comment
Share on other sites

W kwestii collie w Przyborówku - mam kontakt z tamtejszą wolontariuszką, sprawdzam o co chodzi, wysłałam link ze zdjęciem, więc proszę o chwilę cierpliwości. Pierwsza odpowiedź jaką dostałam to "nie ma żadnego collie" ale nie każdy jest w schronisku co dzień, może coś umknęło. Stroną się szczególnie nie sugeruję bo wiem że nie ma na niej wszystkich psów. Okamia - już wiemy że pisałysmy o różnych psach, teraz poczekajmy na wyjaśnienie ze schroniska.
ALA - Przyborówko jest w Wlkp. więc jakby co to zajmę się sprawą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala56']Okamia zrób proszę wywiad i jeżeli uda Ci sie zrobic zdjęcie to będzie super a ja obiecuje zrobic ogloszenia. I nr tel do kogo kierowac w sprawie adopcji.[/QUOTE]

Jeżeli będzie to na pewno pstryknę zdjęcia i zrobię wywiad ;) Chyba, że wolontariuszka powie Zielonej już teraz coś więcej na temat psiaka to tylko zdjęcia podeślę w czwartek wieczorem ;)
Zielona ja to wiem bo większość wolontariuszy przyjeżdża niestety w sobotę co powoduje tłumy, a szkoda. Przy takiej ilości psów jakiś może umknąć, jednak ten collie tak mi zapadł w pamięć że musiałam tu o nim napisać zanim psiak się załamie i zacznie nie daj boże pokazywać zęby to może wspólnymi siłami uda się mu znaleźć dom. Napiszcie mi tylko proszę w razie "W" jakie zdjęcia Was interesują do ogłoszeń? i w jakiej rozdzielczości? ;)

Edited by Okamia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielona2']Sprawa z colllie w Przyborówku wyjaśniona - jest, i już zarezerwowany, na dniach jedzie do Holandii. Okamia, dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy :)[/QUOTE]

No problemo :) Nie ma za co dziękować - ważne że pies będzie miał dobry dom ;) Jeżeli coś, kiedyś to znów dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielona2']Sprawa z colllie w Przyborówku wyjaśniona - jest, i już zarezerwowany, na dniach jedzie do Holandii. Okamia, dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy :)[/QUOTE]


A ja się spóźniłam.. Ah taki piękny collie i do tego sunia. Cieszę się, że znalazła nowy dom tylko odrobinkę żałuję, że nie u mnie :) Szukam i czekam dalej.

Link to comment
Share on other sites

Paulino tu na Dogomanii colaka nie znajdziesz. Ostatnio na Forum Dr Lucy bylo naprawdę kilka młodych ślicznych collie. Tam są collie do adopcji, ten wątek służy bardziej do powiadamiania Fundacji o collie w schroniskach lub błąkających sie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...