Jump to content
Dogomania

ROZRÓD PSÓW royal canin


Elitesse

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No właśnie, o co chodzi :D chciałam sobie kupić książkę o rozrodzie oraz o maściach. Napisałam do Royal Canin, a w odpowiedzi: "[FONT=sans-serif][SIZE=2]Publikacje opisane w czasopiśmie "PIES" są wewnętrznymi pozycjami Royal Canin i niestety nie są przeznaczone do sprzedaży." :crazyeye:

W tym momencie mnie zatkało.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']jakby byla dostepna dla wszystkich to moglaby tez wpasc w lapy ludzi ktorzy maja psy w typie rasy i mogliby jeszcze bardziej nakrecac laikow jaka jest ich "hodowla" i jakie wspaniale normy spelniaja...[/quote]


juz nie przesadzaj, inne ksiazki sa dostepne i nikt sie nimi nie nakreca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']to się nazywa reklama ;)

Powiem tyle: tą książeczkę czytałam w języku ang, nic ciekawego, podobnie jak Practical Guide for sporting and working dogs, czy Practical guide to diseases in dog breeding.[/quote]

w koncu jakis konkret :) bo z recenzji mozna wywnioskowac cos zupelnie innego :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się, że NIEKTÓRE pozycje dostępne są dla klubowiczów. Ale oni tez nie mogą ich kupić ;] Dostają je za punkty za karmę, mioty i sukcesy wystawowe. pffff

W tym momencie wygwizduję, co ja mam hodowle zakładać? :D Pójdę tam tupnę i się rozpłaczę.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. jakiś czas temu jak byłam w lecznicy w Lublinie widziałam że dostali właśnie tę encyklopedię (po angielsku) Royal Canin. Aż sobie przysiadłam i zaczęłam czytać... ^^' fajne są ciekawostki o historii psa, pies w literaturze, sztuce itd.. także medyczne tematy są, i troche ogólnych jak w encyklopediach, przegląd ras ze zdjęciami i opisami. Niektóre mnie rozbawiły, z niektórymi się nie zgadzałam. Książka spora (nawet bardzo) i w formie segregatora z wyjmowanymi kartkami. Troche tematów ciekawych, reszta to już jakbym czytała po raz setny.....
A jak oni to dostali to pojęcia nie mam... skoro ani tego kupić się nie da, ani nigdzie znaleźć... :roll:
[IMG]http://img377.imageshack.us/img377/8747/enmr6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Lecznice,które sprzedają karmę royala , dostają nieraz od firmy wydawane przez nią ksiazki. Nawet prosiłam moich wetów,zeby- jeśli będą miec możliwość- załatwili mi ten "Rozród psów". Nie wiem ,czy coś z tego wyjdzie. Dzisiaj dostałam "Rozród psów"napisany pod red.A .Dubiela,więc chwilowo mam co czytać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

odświeżę trochę temat...
właśnie zamówiłam tą książkę w Royalu, w końcu udało mi się zdobyć tyle punktów ile wymagają:)
jak tylko przeczytam, napiszę Wam co o niej myślę, czy dowiedziałam się czegoś nowego...

zanim przyjdzie paczka, biorę się za "pozytywne szkolenie psów":)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...