Jump to content
Dogomania

Dobry wet z Łodzi.


mArGoSiA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sowa na Pietrusińskiego 47/49 jest super, całodobowa, profesjonalna, uczciwa i niedroga.
As w ostateczności, jest na Składowej 37a, też całodobowa, ale jak dla mnie spoczęli na laurach, są drodzy dość i niesympatyczni. Jednak jeśli jest sytuacja alarmowa, a bliżej masz na Składową niż na Pietrusińskiego, to lepiej podjechać do Asa niż stracić psa.
Pod Koniem na Kopernika też jest całodobowa, ale podobno maja tendencję do usypiania trudnych przypadków. Nie wiem, sama nigdy tam nie byłam.
Na Stokach , [I]Janosika[/I] 143a, są nieźli, ale pracują chyba od 10 do 18. Osobiście polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Mika19']Polecam przychodnię ,,pies czyli kot,, :p Na ul.wyszyńskiego.Wspaniała ekipa.Mam tam praktyki,bo jestem w technikum weterynaryjnym i jestem pełna podziwu.Profesjonalnie,szczerze i bezboleśnie dla zwierzęcia :multi:[/QUOTE]

To w takim razie masz praktyki u naszej "rodzinnej" wetki :cool1: (rodzinnej bo od prawie 4 lat zajmuje się moimi psami)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, ja polecam lecznice na ul. Siemiradzkiego 27 [URL="http://www.zumi.pl/521270,Przychodnia_dla_Zwierzat._Katarzyna_Maciejewska-Surlicka,Lodz,firma.html"]Przychodnia dla Zwierz�t. Katarzyna Maciejewska-Surlicka - ��d�, Siemiradzkiego 27 - Zumi.pl Lokalizator internetowy[/URL]
a teraz szukam dobrego weterynarza z Pabianic. ktos cos wie?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Witajcie... Ja również szukam dobrego weta z Łodzi...
Przede wszystki zależy mi, aby wiedział co robi - był obeznany w psim temacie, ale również zależy mi, aby w lecznicy było czysto i schludnie... Ostatnio wetka oglądała psa z fajką w ustach :shake:

Najlepiej z Polesia, Bałut...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red][FONT=&quot]Lecznica weterynaryjna "SFORA"[/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=&quot][/FONT]
[B][FONT=&quot]Ewa Pacałowska[/FONT][/B][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 12
tel. 042 683 10 07, fax 042 683 10 07[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman]
[/FONT]
[COLOR=#FF0000][FONT=Times New Roman][B]Całodobowa Lecznica i Szpital dla Zwierząt "Sow[/B]a"[/FONT][/COLOR]

[FONT=Times New Roman]ul. Pietrusińskiego 47/49
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]91-009 Łódź
[/FONT][FONT=Times New Roman]tel. 042 612 11 10[/FONT]
[URL="http://www.lecznica-sowa.pl/page.php"]www.lecznica-sowa.pl/page.php[/URL]

[FONT=Times New Roman]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='mycha841'][U][I]zły[/I][/U]- wszyscy z [B]kliniki[/B] [B]"Braci mniejszych" w Konstantynowie Łódzkim- [/B]rzeźnia!!!!!
[U][I]dobry[/I][/U]- [B]klinika "Sowa" ul. Pietrusińskiego 47/49 oraz "Pod Koniem" ul. Kopernika 22 - ale tylko lekarz Korczak i Micor.[/B][/quote]


Zgadzam sie z powyższym. Zdecydowanie dr Micor. Leczę u niej swoja zgraję psiaków.Ma serce do psów i każdego psiaka traktuje indywidualnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja polecam dr Czekalskiego. Wygwizdowo straszne (Janów), ale warto jechać. Podchodzi z sercem do pacjenów, dobrze diagnozuje. A w razie czego ma kontakt ze specjalistami wszystkich dziedzin- jak trzeba to się konsultuje, zamiast udawać, że zna się na wszystkim.
Szczerze polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Witajcie!

Czy może mi ktoś polecić dobrego lekarza z Łodzi,który zna się na sprawach dermatologicznych?[/quote]

Myślę, że warto się tam wybrać: mojemu psu po wyłysieniach na skórze, które inny lekarz uznał za zadrapania zdiagnozował (jak się okazało: słusznie) problemy z tarczycą.

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślę, że do dr Czekalskiego warto jechać nawet pół Łodzi (przychodnia nazywa się Amicus i jest chyba na ul.Maćka z Bogdańca, ale głowy nie dam) - dr Czekalski ma super podejście do pacjentów (do niewielu wetów psy wbiegają machając ogonami, a u niego widuje się takie obrazki i to w wykonaniu psów, które miały poważniejsze zabiegi, a nie tylko szczepienia i rutynowe badania). Specjalizuje się w chirurgii, ale w innych dziedzinach też przebija wielu innych łódzkich wetów. Słyszałam gdzieś, że ciągle jeździ po najlepszych lecznicach w kraju i ciągle się uczy zamiast spocząć na laurach, a moim zdaniem to bardzo się liczy - w medycynie ciągle coś się nowego pojawia, dobrze być na bierząco. No i jeszcze jedna ogrooomna zaleta - przyjeżdża na wizyty domowe (za pieniądze do zaakceptowania), co jest nie do przecenienia przy nagłych problemach z psem.
Pacjenci są też bardzo zadowoleni z dr Jarosława Wardęszkiewicza - lecznica dla zwierząt na ul.Woronicza 1/3 (Żabieniec). Młody facet, który bardzo poważnie podchodzi do pacjentów i swojej pracy, ciągle się uczy, czyta, jest na bierząco ze wszystkimi nowościami.
Poleciła bym też lecznicę "Na Stokach" - dr Paweł Sieradzki lub pani doktor Nina (nie znam nazwiska). Dr Sieradzki specjalizuje się przede wszystkim w chorobach stawów. Ma ogromną zaletę - szczerze mówi o swoich wątpliwościach, rozważa z właścicielem wszystkie możliwości, jak trzeba, to pyta mądrzejszych.
Dr Nina to przemiła osoba, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.
Słyszałam też bardzo dobre opinie o lekarzu przyjmującym na ul.Wojska Polskiego, niestety nie jestem w stanie sobie przypomnieć jego nazwiska...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli chodzi o jakieś drobne sprawy (typu szczepienia, konsultacje) i ktoś ma blisko na TEO, to polecam weta "Psia Kość", na Rojnej.

A jeśli cos poważniejszego to "Pod Koniem" (Kopernika 22)
Leczyłam tam swoje zwierzaki i wszystkie opinie jakie słyszałam były dobre.
Co do usypiania to ja walczyłam do końca, mój jeden piesek nawet dostał na miejscu zapaści i był reanimowany, chociaż był w beznadziejnym stanie.
W razie wątpliwości zawsze można skonsultować się z innym lekarzem. Dawno temu chodziłam do ASa, ale nie wiem jak jest teraz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja bym poleciła lecznicę cm-vet. jedna jest na rzgowskiej a druga na kotarbińskiego. na rzgowskiej jest całodobowa.
mamy z chłopakiem amstafkę i kundelka. obydwa są tam leczone. amstafkę wyciągnęli z parwowirozy jak miała ok 5 miesięcy. zdążyliśmy ją wziąć i nie zdążyliśmy zaszczepić bo się rozchorowała. drugi maluch miał wadę wrodzoną dysplazja stawu biodrowego, był zoperowany jak miał 1,5 roku teraz ma 2,5 i biega skacze czego wcześniej nie robił. była to jedyna lecznica w której w zrobiono rtg stawu biodrowego, byłam z nim wcześniej w innych lecznicach ale zbywano mnie że to na pewno nic groźnego że samo przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...