Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

Ja szukałam mojej Pini ,skubana nie odzywała się,a ona weszła między kołdrę a poszwę i tam sobie spała,cóż miała robić skoro nie mogła się wydostać.
Całą dobę szukaliśmy papugi,która przespała ją w rękawie suszącej się męskiej koszuli. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Violonczela']
Najbardziej lubię patrzeć jak zakopuje się w moją kołderkę a potem z nią walczy żeby się z podniej wydostać. Przy tym co jakiś czas sprawdza czy tym szaleństwami robi mi przyjemność.[/quote]

To jakbym widziała swoje :wink: Ślicznie sobie wieczorkiem pościelę, a w ciągu paru sekund mam jeden wielki sajgon :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Pewnie wszyscy poszli :sleep2: ale ja obiecałam uchylić rąbla tajemnicy, więc to czynię.
Moje zwierzątko ma bardzo ładnie osadzone uchu,doskonałą głowę, przepiękną głowę,długą szyję (zwłaszcz jak po coś sięga). dosk.l;inię grzbietu,głęboka klatka, super kątowanie i do tego wspaniale zapowiadające się futerko. Prawda, że mi zazdrościcie takiego ideału?
A teraz zdjęcia w typowej wystawowej pozycji:

[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116304.jpg[/img]

[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116306.jpg[/img]

[img]http://www.album.com.pl/szulala5490/116310.jpg[/img]

[img] http://www.album.com.pl/szulala5490/116311.jpg[/img]

Prawda że zwierzę jest nieprzeciętnej urody(w końcu z najlepszej hodowli), teraz wszystkie nagrody i tytuły moje.
Drżyj konkurencjo !!! :lol: :lol: :lol:

_______________________________
Serdecznie Pozdrawiam Violonczela

Link to comment
Share on other sites

A gdzie można jeszcze znaleźć psa?
Bo ja będąc u Teściów na feriach nie mogłam pewnego ranka znaleźć Panthery - wołanie nic nie mogło pomóc bo suczyna już głucha.
Spradziłam wszędzie, już miałam lecieć na pole i szukać zaginionego psa a tu Panthera wychodzi sobie ... z szafy gdzie wymościła sobie legowisko na swetrze męża. Całą resztę ferii tam właziła i spała - w dzień i w nocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Sonya-Nero chyba możesz spać spokojnie :wink:[/quote]

:o a dlaczego nie miałabym spać spokojnie?
to przecież jest sreberko a nie czarne :wink:

scurek fajny :wink:
kosmetyki, to oczywiście tylko te najdroższe, poniżej stówy odpadają, a co do hodowczyni...to ja bym jej nie ufała...umie ściemniać :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']scurek fajny :wink:
kosmetyki, to oczywiście tylko te najdroższe, poniżej stówy odpadają, a co do hodowczyni...to ja bym jej nie ufała...umie ściemniać :wink:[/quote]

Też myślałam o tych kosmetykach z najwyższej półki, a co do hodowczyni to chyba będę musiała ją przycisnąć o ten rodowód. Może sprawę oprzemy o bufet i jakoś to załatwimy. Jeszcze mam pomysł że jak będzie jakiś miot sreberek to może podrzucę swoje, przecież nikt się nie skapnie - też ma futerko :lol: :lol: :lol:
Najbardziej jest podejrzane to, że hodowczyni przywiozła mi chomiczka do domu, pewnie nie chciała pokazać w jakich warunkach go trzymała (pewnie na dworzu przy budzie :lol: ). Poza tym nie dostałam paszportu unijnego i nie wiadomo czy może taki chomiczek egzystować w Unii Europejskiej, brak tatuażu - prawda że to wszystko podejrzane. Jednak mimo wszystko chomiczek jest malutki śliczniutki i słodki (nie gryzie - bardzo dobry charakter).
Pozdrawiam hodowczynię, ma niezłą rękę.
_________________________
Pozdrawiam Violonczela
[url]www.lindeza.webpark.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa1']Będzie kłopot z wystawami :niewiem:[/quote]

Też tak myślę ale może sobie odpuszczę i dam innym wygrywać :lol:
Poza tym te uznania mogą niekorzystnie wpłynąć, widziałam innych dotkniętych tą chorobą.
No cóż, z wystawami pozostanę przy mojej czarnej panience z włóczki.
Ciekawe jaby sprawdzali sędziowie zęby sreberkowi ? :niewiem: :roflt:

__________________________
Pozdrawiam Violonczela
[url]www.lindeza.webpark.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...