Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sonya-Nero']Gabryjella, agamich :klacz: super, że pudle mają jednak swoich wielbicieli :multi:
Mnie też urzeka w pudlach przede wszystkim ich charakter, a potem in ekstrawaganckie fryzurki, dzięki którym można mieć pudla w różnych wcieleniach;)
I to ich spojrzenie, zupełnie nie psie:razz:



Racja, racja...
Spojrzenie obrażonego Tamaryszka, bo musiał siedzić w klatce. Szkoda, że nie zrobiłam mu zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

A wiecie jaki fajny dialog usłyszałam we Wrocławiu na wystawie?
Dziecko do mamusi: mamusiu zaobacz jaki ładny piesek (ze wskazaniem na pudla) moze byśmy takiego sobie kupili?
Mamusia do dziecka: chciałbyś mieć psa, którego [B]trzeba[/B] 8 godzin [B]trzymać w klatce[/B] ?

Fakt, że wielu wystawców korzysta z klatek, z jakich względów każdy z nas wie. Ale jakie wnioski z tego można wyciągnąć:evil_lol: :crazyeye: :shake: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betti'][quote name='Sonya-Nero']Gabryjella, agamich :klacz: super, że pudle mają jednak swoich wielbicieli :multi:
Mnie też urzeka w pudlach przede wszystkim ich charakter, a potem in ekstrawaganckie fryzurki, dzięki którym można mieć pudla w różnych wcieleniach;)
I to ich spojrzenie, zupełnie nie psie:razz:



Racja, racja...
Spojrzenie obrażonego Tamaryszka, bo musiał siedzić w klatce. Szkoda, że nie zrobiłam mu zdjęcia.[/quote]

Tamaryszek to w ogóle jest ewenement ;) , jego protesty i prośby są wyjątkowo widowiskowe i akustyczne ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zabrze 15-10-2006
s. Adam Ostrowski:

pudel duży
psy
kl mł.
HUGO BOSS Marco Bohemica (biały) - Zw.Mł, BOB
kl. wet.
Canmoys SMALL TOWN BOY (biały) - I dosk, II BIS WETERAN
suki
kl. mł
ANASTASIE z Cerneho Panstvi ( czarna) - Zw.Mł

Pudel miniaturowy bi-br-cz
psy
kl.szcz
CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga (czarny) - I w.ob
kl.pos
IMAGE OF SOLNES Only For You - CWC, NPwR, BOB
suki
SANTA Szemrowicki Dworek (biała) - bdb ?

pudel miniaturowy apr=sr
EFENDI STAR OF MUSIC Karmazynowy Błękit (apricot) II , dosk ?
TOMCAT Kamaweda (apricot) - Zw.Mł, BOB

pudel sr bi-br-cz
pies
kl pos
ALEXIX Fantasia Brown (brazowy) - CWC, NPwR, BOB
suki
kl mł
NANCY NOIRE z Altheyrosei (czarna) bdb/dosk ?

toy
kl pos
DESPERADO Earl's Legend (srebrny) - nie ob.
kls champ
ABLE WILIAM Velvet Garden (czarny) - CWC, NPWR, BOB
suki
kl mł
LILY WHITE Szumiąca Akacja (biala) - ZwMł
kl wet
UNCJA Bielska Elita - I dosk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

nie wiedzialam gdzie to napisac wiec pisze tu

niestety nie moge zatrzymac Axla czekalam cierpliwie dlugo ale jego zachowanie nic sie nie zmienilo. Musi byc sam jedynak inzcej znaczy

znalazlam mu nowy dom w Lublinie. Panstwo na emeryturze, siedza w domu mieli juz kiedys pudelka. Mysle ze to dobry domek. Rozmawialam z Panem wydaje sie wporzadku. Dodatkowy plus to to, ze za sciana mieszka Anielica tu z dogo takze moze miec mojego malego na oku.

Decyzja podjeta, domek znaleziony, transportu szukam

tylko jak go oddac niech mi ktos powie....:-(

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że dobry domek się znalazł.
Pati powiedz sobie tak, że psu będzie tam lepiej, będzie sam, kochany i rozpieszczany, nie będzie się stresował towarzystwem innych psów. Ja absolutnie nie jestem zwolenniczką zacharowania się fizycznego i psychicznego, towarzystwo psa musi być komfortowe dla obydwu stron, czyli naszego z psem i psa z naszym towarzystwem. Pies się szybko przyzwyczai i wbrew temu co niektórzy sądzą, że piesek nas kocha na zabój, wcale tak nie jest. Oby tylko trafił w ręce ludzi którzy obdarzą go miłością to będzie dobrze. Tu na dogo jestem ja i Bubi które dostałyśmy dorosłe już kilkuletnie psy. Obydwie jesteśmy zadowolone i psy chyba też. I mój Ford i Asi Bubi absolutnie nie chciały wracac do poprzednich właścicieli, mimo że nie były traktowane źle w starch domach.

Link to comment
Share on other sites

Pati to słuszna decyzja. Uważam, że nie ma co się męczyć i męczyć psa jeżeli jest szansa na domek dla Axelka.
Twoją wielką zasługą jest wydobycie go ze schroniska, przetrzymanie wielu prób - niekoniecznie miłych i wydobcie psa z psychicznych problemów po schroniskowych.

Link to comment
Share on other sites

no wiec dom Axla u tego pana stoi pod duzym znakiem zapytania

Pan chcialal psa szybko na juz to mu powiedzialam ze mam znajoma co mu go przewiezie za 200zl zwrot paliwa nie wspomnialam ze mu jeszcze 50zl doloze sama i musze go dowiezc do znajomej

to powiedzial TYLEEE!! za tyle to ja szczeniaczka kupie niech pani nie przesadza i bede mial od malutkiego a nie poltorarocznego

boze przeciez ja Axla tez musialam ze schronu wykupic, poszczepic, odrobaczyc, wykastrowac to sie nie liczy a chcialm tylko za zwrot paliwa nic wiecej

zreszta ton Pana wskazywal jeznoznacznie ze zwariowalam chyba :eviltong:
pewnie go chcial bo byl za darmo

i w ogole rozmawial ze mna tak, jakby mi laske robil ze go wezmie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']no wiec dom Axla u tego pana stoi pod duzym znakiem zapytania


i w ogole rozmawial ze mna tak, jakby mi laske robil ze go wezmie...[/quote]

Pati nie dawaj Axelka temu człowiekowi-po tym co piszesz czuję, że to nie byłby dla niego dobry dom, dobry pan. Zastanawiam się kto by tu z moich znajomych chciał pudla hmm..... myślę....

Link to comment
Share on other sites

Kamaz pewnie , ze go tam nie dam nie ma mowy ... niech sobie Pan kupi szczeniaczka bedzie wtedy zadowolony

a co bedzie jak Axel zachoruje tez kasy na weta bedzie zalowal
zreszta wszyscy ktorzy psy biora albo przyjezdzaja po nie albo pokrywaja koszty paliwa naormalna sprawa. Za szczepienia czasem placa, czy za koszty sterylek. Dobrze , ze to wyszlo teraz.



a i gratuluje wyniku na swiatowce :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...