Jump to content
Dogomania

PUDEL- nie taki straszny....+ off


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 9.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Cinek, kosmiczny jamnik, potrzebuje kaski na spłacenie długu - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228213-Bransoletka-CHARMS-makrama-r%C4%99cznie-robiona-z-PUDLEM-na-Cinka-do-19-06"]na bazarku[/URL] specjalna bransoletka dla pudlomaniaków, zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Widzę wątek trochę umarł, a szkoda, bo fajnie się czytało.

Ja mam takie pytanie do właścicieli pudli: jak się żyje z wystawowym pudlem? Moim marzeniem od ponad 10 lat jest pudel duży czarny, wystawowy i nie ukrywam, że dla mnie jedyna i słuszna fryzurka to lion clip. I tak się zastanawiam co takiemu psu wolno, a czego nie?

W lipcu straciłam mojego ukochanego ambulla, mam jeszcze szalonego dwuletniego bufo i dwie córeczki. W przyszłym roku zaczynamy się budować- działka za miastem, wokoło mnóstwo miejsc spacerowych (lasy, łąki). Dodatkowo ja jeżdżę konno i przydałoby mi się towarzystwo na terenach :) I moje pytanie brzmi ile by z tego włosa wystawowego zostało po takich atrakcjach? Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze morze bo jestem z Gdańska :)

Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

A pudel to studnia energii i nawet te wystawowe muszą gdzieś wybiegać ten nadmiar energii :)
Jedyną niedogodnością ale zarazem super kontaktem z psem jest czas na pielęgnację włosa, a ta w lwie nie jest aż taka uciążliwa jak w puppy clipie.
A najlepiej się skontaktować z odpowiedzialnymi hodowcami, masz na PW wiadomość

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...